ClickCease

לימודי הנדסת איכות ואמינות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות

לימודי הנדסת איכות ואמינות לתואר ראשון הינם לימודים מרתקים ומבוקשים הנלמדים תחת הפקולטה להנדסה ועוסקים בפיקוח על כל אחד משלבי הייצור של מערכות אלקטרוניות מורכבות. כמו כן, עוסק התחום בתכנון של מערכות ומתקנים, יישום גישות ועקרונות הנדסיים וניהוליים, שיפור וליווי תהליכים המיועדים לייצר מוצר או שירותים ועוד.

המטרה המרכזית של הנדסת האיכות והאמינות הינה להקנות לכל מקבלי השירותים השונים אמון במוצרים עצמם, בפעילותם של מוצרים אלו ובכלל השירותים המוצעים להם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסת איכות ואמינות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסת איכות ואמינות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות

מהנדסי האיכות והאמינות הינם בעלי המקצוע המפקחים על כל תהליכי הייצור של רכיבים אלקטרוניים או כל רכיב אחר שנועד לשימוש תעשייתי, בודקים את איכות הרכיבים האלקטרוניים ואת מהימנות המחקרים, זאת במטרה לוודא כי כל אחד מהרכיבים נמצא תקין ובטיחותי לשימוש, בין אם מדובר במכשירי חשמל, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, תרופות וכדומה.

לימודי הנדסת איכות ואמינות משלבים תכנים מעולמות ידע שונים וביניהם הנדסת תעשייה וניהול, מנהל עסקים, אלקטרוניקה, מכונות, יחסי אנוש ועוד, ועל כן נחשבים אלו ללימודים מקיפים ומרתקים במיוחד.
לימודי הנדסת איכות ואמינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות

לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי המחשבים, ההנדסה והניהול, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה שתאפשר להם להשתלב בתעשיות השונות ולפעול לצד צוותי הפיתוח והתכנון, ההנהלה, הכלכלנים וקהל הלקוחות כאחד.    

תנאי הקבלה לתואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ממוצע ציונים מסוים בתעודת הבגרות וכן על ציון תקף בבחינה הפסיכומטרית. חלק מן המוסדות אף מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן על סמך סיום מכינה קדם אקדמית או מעבר בחינות כניסה.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי הנדסת איכות ואמינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הנדסת איכות ואמינות לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון בהנדסת איכות ואמינות על פני תקופת זמן של כארבע שנות לימוד אקדמיות, בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בתואר הראשון בהנדסת איכות ואמינות

במהלך לימודי התואר הראשון בהנדסת איכות ואמינות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא מדעי המחשב, הנדסת חשמל, פונקציות מורכבות, מערכי תקינה, תורת החומרים, מעגלים לינאריים אלקטרוניים, מיקרו-אלקטרוניקה, ניתוח נתונים, התאמת מודלים ריבועיים, אנטרופיה והתפלגות ועוד. 

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסת איכות ואמינות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.Sc בהנדסת איכות ואמינות מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות

עם סיום לימודי התואר הראשון בהנדסת איכות ואמינות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים במסגרת חברות הייטק, חברות ומפעלים בתעשיית האלקטרוניקה, משרדים ממשלתיים, חברות פיתוח וביוטכנולוגיה, חברות סטארט-אפ, חברות לייצור ציוד רפואי, חברות תרופות, תעשיית המתכת ועוד.

לימודי המשך לאחר תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות

בוגרי התואר הראשון בהנדסת איכות ואמינות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, תואר שני בהנדסת סביבה או תואר שני בכל אחד מתחומי ההנדסה האחרים.
מודעה
מחפש לימודי הנדסת איכות ואמינות?
מחפש לימודי הנדסת איכות ואמינות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק הירדן דרומית לכנרת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה