ClickCease

קורס Word

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Word
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Word?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Word?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Word

לימודי Word במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים ובסיסיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה יעילה עם אחת מתוכנות ה-Office המובילות של חברת Microsoft, זאת לצד תוכנות נוספות כמו PowerPoint, Excel, Outlook וכדומה.

תכנית הלימודים מכשירה את בוגריה לכתיבה ועיצוב של טקסטים באופן ממוחשב במעבד התמלילים הפופולרי וורד. הלימודים מתקיימים תוך מתן דגש להיכרות עם ממשק התוכנה המאפשר בנייה של טבלאות, יצירת תבניות, פריסות טקסט, עיצובים שונים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Word?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Word?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Word

התפתחות הטכנולוגיה והמעבר למערכות ממוחשבות הביא לכך שהשימוש בתוכנת Word הפך להכרחי במיוחד, בין אם לצרכים אישיים ובין אם לצרכים משרדיים ועסקיים. ממשק תוכנת וורד הוא קל ופשוט להפעלה, אך רבים אינם ממצים את שימושיו המתוחכמים ומפספסים פונקציות ייחודיות המקלות משמעותית את העבודה.

השימוש הביתי אינו מצריך הפעלת יישומים מורכבים במיוחד, אמנם השימוש המשרדי והמקצועי בממשק דורש שימוש במגוון הפונקציות אותה מציעה התוכנה לשם ייעול תהליכים והצגת נושאים כלכליים ומקצועיים אחרים.

קהל היעד לקורס Word

לימודי קורס Word פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לכל מי שעוסק בכתיבה ממוחשבת כלשהי ומעוניין בניצול התוכנה לצרכיו האישיים כמו פנאי ולימודים, וכן לכל מי שמבקש להתמקצע בתוכנה זו לצרכים מקצועיים כמו כתיבת דוחות עסקיים, ספרים, מאמרים, מחקרים וכדומה.

תנאי הקבלה לקורס Word

תנאי הקבלה לקורס Word משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי 12 שנות לימוד. בקורסים המתקדמים על המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם התוכנה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Word

משך לימודי Word משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הקורסים בין 24 ל-48 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לחודשיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס Word

במהלך לימודי הקורס בנושא Word מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיצוב טבלאות, סידור מלל בטורים, שמירת גרסאות, עיצוב אוטומטי, יצירת קבצי תבנית, פריסות שונות של הטקסט ובהן פריסת קריאה, הערות שוליים והערות סופיות, יצירת תוכן עניינים, יצירת טפסים, שדות ונוסחאות, לוח גזירות, הדבקות בצורות שונות למסמך, חיפוש והחלפת טקסט משוכללות, עיצוב טקסט, הגנה על מסמכים, מעקב אחר שינויים בטקסט, הצפנה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס Word

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Word

עם סיום לימודי Word יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות. לימודים אלו אינם מספקים מקצוע ממשי אמנם הם נדרשים במסגרת תפקידים אדמיניסטרטיביים, שיווקיים, ניהול משרד, פקידות, עריכת תוכן וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס Word

בוגרי קורס Word המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכרת האינטרנט בו ילמדו כיצד לגלוש באינטרנט לצורך מציאת מידע באופן יעיל ומהיר במיוחד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Outlook אשר מקנה לבוגריו מיומנות לעבודה עם תוכנת אאוטלוק המשמשת לניהול יעיל של מיילים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎