קורס וורד

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס וורד
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס וורד?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס וורד?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס Word במכללות

בעקבות המהפכה הטכנולוגית, לימודי יישומי המחשב הפכו לפופולאריים יותר ויותר אשר בלעדייהם קשה מאוד להתנהל. היישומים כוללים את הוורד, האקסל, האאוטלוק ועוד רבים אחרים. לימודי word נלמדים כיום במגוון רחב של מכללותת ובתי ספר למחשבים, ומקנים כלים מקצועיים מתקדמים המאפשרים להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה מבוקשים. וורד Word היא אחת מהתוכנות הנפוצות ביותר בעולם ורוב האנשים משתמשים בה במהלך עבודתם ואף בביתם.

כל כתבה לעיתון, עריכה של ספר, מכתב משרדי, מבחן בבית הספר או מסמך חייב להיות ממוחשב ומסודר. לצורך כך תוכנת וורד Word הינה אחת התוכנות היעילות והנוחות ביותר לשימושים אלה. תוכנת וורד Word מאפשרת לא רק יצירת מסמכים ועיבוד תמלילים, אלא יש לה תכונות רבות נוספות, אשר אותן תסקרו במהלך הלימודים. בקורס תלמדו כיצד לכתוב מסמכים עם טבלאות, פיסקות, כיצד ליישר עמוד, להוסיף תמונות, ציורים ותרשימים, כיצד לבחור פונט מתאים, גודל, שוליים ועוד. מעבר לכך תלמדו כיצד לייצר טפסים אלקטרוניים, לכתוב מסמכים רשמיים על פי תקנות ספיציפיות (מסמך באקדמיה שונה ממסמך במשרד וכן הלאה), כיצד לעצב את המעוד מבחינת כותרות וצבעים ומיומנויות שונות שיגרמו לכם להיות אשפי וורד מדופלמים. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס וורד?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס וורד?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות לימודי WORD 

WORD (וורד) היא תוכנה לעיבוד תמלילים של חברת מיקרוסופט ששולט בתחום עיבוד התמלילים החל משנות השמונים. התוכנה מאפשרת שילוב של טקסט ותמונה לשם הפקה של מכתבים, חוברות וספרים. מעבד תמלילים זה הומצא בשנות השמונים על ידי חברת מייקרוסופט עבור מערכות זניקס ודוס. החידוש שלה היה שימוש מלא בעכבר, והיכולת לכתוב ואז לבטל פעולות קודמות. תתפלאו, אך תחילה הביקוש לוורד ששולט היום בכל המחשבים לא היה גדול, ורק לאחר שיפורים מאסיביים ושיווק אגרסיבי התוכנה צברה פופולריות. בשנות התשעים המאוחרות, עם יציאת windows 95 לשוק, תכנת וורד הפכה לתכנה המבוקשת ביותר גם בישראל (בגרסתה העברית).

הלימודים בקורס WORD יסקרו את הפעולות הבסיסיות שניתן לעשות עם התוכנה, ומעבר לכך: לעצב טבלאות, לסדר ממל בטורים, לשמור גרסאות שונות, תבניות שונות, הערות שוליים, תוכן עניינים, אינדקס, מפתחות ועוד. תלמדו פעולות כגון העתקה, הדבקה, גזירה ועוד. הלימודים יעמיקו בחיפוש והחלפת טקסט משוכללות, שימוש במילים נרדפות, עריכת טקסט ומעקב אחר שינויים במסמך, תוך הצפנה והתאמה אישית של המסמך. 

למי מיועדים לימודי WORD?

קורס וורד מיועד לאנשים ללא ניסיון במחשבים או לאנשים עם ידע בסיסי המעוניינים להעמיק את הידע בתחום, ובגדול - כל מי שעוסק בכתיבה כלשהי במחשב ורוצה לנצל את התוכנה לצרכים האישיים שלו, במקום להלחם עם הקובץ וסידור עמודות או שורות. מכללות רבות מציעות לימודי וורד, אך לפני שאתם בוחרים במכללה כדי שתבדקו האם הקורס מתאים לצרכים שלכם מבחינת שכר הלימוד, קצב הלימודים, רמת התרגול ובעיקר - רמת הידע. ישנם קורסים למתחילים המתאימים לכולם, וקורסי וורד למתקדמים, המיועדים לכל מי שכותב מסמכים ארוכים, כגון דוחות עסקיים, ספרים, מאמרים, מחקרים ועוד. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס WORD?

תנאי הקבלה לקורס וורד משתנים ממכללה למכללה, ותלויים כמובן בסוג הקורס אותו אתם מעוניינים לקחת: קיימים קורסים למתחילים, וקורס WORD מתקדם. כדי להתקבל לקורס וורד למתחילים, אין צורך במידע מוקדם, אלא בהכרה בסיסית עם המחשב. ייתכן ובחלק מהמכללות תידרשו להציג תעודת 12 שנות לימוד או לעבור ראיון קבלה קצר. 

כדי להתקבל לקורס וורדל מתקדמים, עליכם להתמצא בהפעלה בסיסית של וורד, וייתכן שבחלק מהמכללות תידרשו להציג את ניסיונכם בתוכנה על ידי הגשת מסמכים או ראיון קבלה. ישנם קורסי וורד המוצעים בשפות שונות (כל עוד הן נתמכות בתוכנה), אך לרוב יש צורך בידיעת השפה העברית או האנגלית כדי ללמוד ברוב המכללות בישראל. 

כמה זמן נמשך קורס WORD?

כמות הפגישות הנחוצה על מנת להכיר את תוכנת WORD בצורה מעמיקה משתנה בהתאם לרמת ההתמחות אליה מבקשים להגיע. בדרך כלל, קורס WORD למתחילים כולל חמישה עד שמונה מפגשים, אשר מאפשרים להכיר את התכונות הבסיסיות של התוכנה. קורס וורד למתקדמים יכול להימשך 3 שבועות בסך הכל. 

אם אתם משתייכים במקרה למגזר הדתי, כדאי שתדעו כי קיימים גם לימודי מחשבים לציבור הדתי. ובכל מקרה- אם אתם עובדים במשרה מלאה או בעלי עיסוקים אחרים בשעות הבוקר, כדאי שתדעו שברוב המכללות קורס זה מוצע גם במתכונת בוקר וגם במתכונת ערב, במיוחד עבור אנשים עובדים. 

מה לומדים בלימודי WORD?

תוכנת וורד הינה תוכנה מתוחכמת ועשירת פונקציות, אשר נדרש זמן רב על מנת להכיר את הכלים השונים על בוריים. נושאים דוגמת עיצוב טבלאות, סידור מלל בטורים, שמירת גרסאות, עיצוב אוטומטי, יצירת קובצי תבנית, פריסות שונות של הטקסט ובהן פריסת קריאה, הערות שוליים והערות סופיות, יצירת תוכן עניינים, יצירת טפסים, שדות ונוסחאות, לוח גזירות ובו מספר רב של העתקות והדבקות, הדבקות בצורות שונות למסמך, חיפוש והחלפת טקסט משוכללות, המאפשרות לחפש גם תווי בקרה ועיצובי טקסט, הגנה על מסמך ומעקב אחרי שינויים בטקסט. הגנה באמצעות ססמא והצפנה חזקה וכן הגבלת פתיחת מסמכים לפי הרשאות דיגיטליות הם רק חלק מנושאי הלימוד של קורס WORD.

איזה תעודה מקבלים בוגרי לימודי WORD?

בוגרי קורס WORD יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. באופן כללי, אם ברצונכם ללמוד כיצד להשתמש ב - WORD בצורה אפקטיבית, כדאי שתדעו שקיימות תוכנות נוספות באופיס של המחשב המאפשרות לכם לארגן את זמנכם כראוי, במידה ותדעו לעשות זאת נכונה. קורס אקסל הינו יעיל ביותר ומספק ידע רב וכלים עבור אנשים הרוצים להתנהל בצורה מסודרת יותר ותוך כדי לתעד את צעדיהם. לרוב, הקורס משמש חשבי שכר, מזכירות ועוד. כך שאם תרצו למצוא עבודה בתחומים הללו או בתחומים אחרים הקשורים לאדמינסיטרציה, ידע מקיף בתחום, יהווה יתרון משמעותי עבורכם. 

קורס אחר הינו לימודי אאוטלוק אשר לרוב תוכנה זו נתפסת כלא מובנת בעליל. חשוב לציין כי התוכנה מכילה פונקציות רבות אשר מאפשרות לאנשים לתכנן את זמנם כראוי ובצורה אשר תהיה אפקטיבית ביותלר עבורם ועבור בית העסק בו הם יעבדו.
מודעה

מחפש קורס וורד?

מחפש קורס וורד?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש