קורס Word

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי Word

אם אתם מעוניינים להתמקצע בשימוש באחת מתוכנות ה- Office המובילות של חברת מיקרוסופט, ואם אתם עובדים בסביבה משרדית ושואפים לרכוש ידע שישמש אתכם במגוון תפקידים בעולם התעסוקה, כדאי שתכירו את מעבד התמלילים וורד. תוכנת Word נוצרה בשנת ה- 80, לשם כתיבה ועיצוב טקסטים באופן ממוחשב. כיום, נעשה שימוש בתוכנת וורד כמעט בכל חברה וארגון, כמו גם בבתי ספר ובמוסדות קהילתיים נוספים. ייחודה של תוכנת וורד טמון בממשק הידידותי שלה, המאפשר גם לחסרי רקע במחשוב לעשות בו שימוש ללא קושי. ל-Word מגוון רחב של אפשרויות עיצוב טבלאות, יצירת תבניות, פריסות טקסט ועיצובים שונים, והשימוש בה הינו קל ונוח יחסית. 
התפתחות הטכנולוגיה והמעבר למערכות ממוחשבות, הביא לכך שהשימוש בתוכנת וורד הפך להכרח של ממש, וכמעט בכל מקום עבודה אליו תתראיינו, תתבקשו להפגין ידע בשימוש במעבד התמלילים הפופולארי Word. בשנים האחרונות החלו מכללות רבות ברחבי הארץ, לפתח מסלולי לימוד מקיפים ומעשירים, המכשירים את המשתתפים בהם לשימוש מקצועי בתוכנות אופיס כגון: אקסל, פאוור פוינט ו- Word, הן לצרכים משרדיים והן לצרכים אישיים. כך שבין אם אתם זקוקים לידע בשימוש בוורד לצורך לימודים אקדמיים, עבודה משרדית או שימוש אישי, לימודי וורד במכללות יעניקו לכם את מירב הכלים והמיומנויות הדרושים לשימוש בתוכנה מתקדמת זו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Word?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Word?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי WORD 

ממשק תוכנת וורד הינו קל ופשוט להפעלה, אך רבים אינם יודעים למצות את מירב השימושים בו, ומפספסים פונקציות ייחודיות המקלות משמעותית את העבודה. אמנם השימוש הביתי בתוכנת וורד אינו מצריך הפעלת יישומים מורכבים במיוחד, אך השימוש המשרדי והמקצועי בממשק, דורש שימוש במגוון הפונקציות אותה מציעה התוכנה לשם ייעול תהליכים והצגת נושאים כלכליים ומקצועיים אחרים.
בקורס וורד במכללות, תיחשפו לכל רזי השימוש בתוכנה, ותכירו את הפונקציות המורכבות ביותר שיאפשרו לכם לייעל תהליכים הן במקום העבודה והן בשימוש אישי. במכללות ברחבי הארץ, תוכלו למצוא קורסי Word המתאימים למגוון רחב של רמות, הן לבעלי רקע קודם בתחום והן לחסרי ידע המעוניינים להכיר לעומק את השימוש במעבד תמלילים ייחודי זה.
קורס Word
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודי WORD?

קורס וורד מיועד לאנשים ללא ניסיון במחשבים או לאנשים עם ידע בסיסי המעוניינים להעמיק את הידע בתחום, ובגדול - כל מי שעוסק בכתיבה כלשהי במחשב ורוצה לנצל את התוכנה לצרכים האישיים שלו, במקום להלחם עם הקובץ וסידור עמודות או שורות. מכללות רבות מציעות לימודי וורד, אך לפני שאתם בוחרים במכללה כדאי שתבדקו האם הקורס מתאים לצרכים שלכם מבחינת שכר הלימוד, קצב הלימודים, רמת התרגול ובעיקר - רמת הידע. ישנם קורסים למתחילים המתאימים לכולם, וקורסי וורד למתקדמים, המיועדים לכל מי שכותב מסמכים ארוכים, כגון דוחות עסקיים, ספרים, מאמרים, מחקרים ועוד. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס WORD?

תנאי הקבלה לקורס וורד משתנים ממכללה למכללה ותלויים כמובן בסוג הקורס אותו אתם מעוניינים לקחת: קיימים קורסים למתחילים וקורס WORD מתקדם. כדי להתקבל לקורס וורד למתחילים, אין צורך בידע מוקדם אלא בהכרה בסיסית עם המחשב. ייתכן ובחלק מהמכללות תידרשו להציג תעודת 12 שנות לימוד או לעבור ראיון קבלה קצר. 
כדי להתקבל לקורס וורד למתקדמים עליכם להתמצא בהפעלה בסיסית של וורד וייתכן שבחלק מהמכללות תידרשו להציג את ניסיונכם בתוכנה על ידי הגשת מסמכים או ראיון קבלה. ישנם קורסי וורד המוצעים בשפות שונות (כל עוד הן נתמכות בתוכנה), אך לרוב יש צורך בידיעת השפה העברית או האנגלית כדי ללמוד ברוב המכללות בישראל.
קורס Word
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס WORD?

כמות הפגישות הנחוצה על מנת להכיר את תוכנת WORD בצורה מעמיקה משתנה בהתאם לרמת ההתמחות אליה מבקשים להגיע. בדרך כלל, קורס WORD למתחילים כולל חמישה עד שמונה מפגשים, אשר מאפשרים להכיר את התכונות הבסיסיות של התוכנה. קורס וורד למתקדמים יכול להימשך 3 שבועות בסך הכל. 
אם אתם עובדים במשרה מלאה או בעלי עיסוקים אחרים בשעות הבוקר, כדאי שתדעו שברוב המכללות קורס זה מוצע גם במתכונת בוקר וגם במתכונת ערב, במיוחד עבור אנשים עובדים.

מה לומדים בלימודי WORD?

תוכנת WORD הינה תוכנה מתוחכמת ועשירת פונקציות, אשר נדרש זמן רב על מנת להכיר את הכלים השונים על בוריים. נושאים דוגמת עיצוב טבלאות, סידור מלל בטורים, שמירת גרסאות, עיצוב אוטומטי, יצירת קובצי תבנית, פריסות שונות של הטקסט ובהן פריסת קריאה, הערות שוליים והערות סופיות, יצירת תוכן עניינים, יצירת טפסים, שדות ונוסחאות, לוח גזירות ובו מספר רב של העתקות והדבקות, הדבקות בצורות שונות למסמך, חיפוש והחלפת טקסט משוכללות, המאפשרות לחפש גם תווי בקרה ועיצובי טקסט, הגנה על מסמך ומעקב אחרי שינויים בטקסט. הגנה באמצעות ססמא והצפנה חזקה וכן הגבלת פתיחת מסמכים לפי הרשאות דיגיטליות הם רק חלק מנושאי הלימוד של קורס WORD.

איזה תעודה מקבלים בוגרי לימודי WORD?

למסיימי הקורס שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגשת מטלות והשתתפות פעילה, תוענק תעודת גמר מהמכללה בה השלימו את לימודיהם.
חשוב לציין, כי חלק מן המכללות עובדות בשיתוף ובפיקוח משרד הכלכלה, ומעניקות לבוגרי קורס וורד תעודה ממשלתית יוקרתית בסיומם, המאפשרת לבוגרי הקורס להשתלב במגוון מקומות תעסוקה רווחיים ומבוקשים.

מה אפשרויות הלימודים הנוספות ללימודי וורד ?

אם אתם מתעניינים בקורס וורד, ייתכן שתתעניינו גם בקורסי אופיס נוספים מבית Microsoft:
קורס Power Point מקנה למשתתפים בו כלים מתקדמים להכנת מצגות מקצועיות, הן לשימוש אישי והן להצגה במסגרת העבודה. במהלך הלימודים ייחשפו הסטודנטים לפונקציות השימושיות ביותר להכנת מצגת מרשימה, להעברת מסר אפקטיבי במיוחד.
כמעט כל עובד בסביבה משרדית מכיר את תוכנת אאוטלוק. תוכנת מיילים זו, מאפשרת ארגון והתאמה של תיקיות מיילים, כמו גם תקשורת בין ארגונית קלה ונוחה.
מודעה
מחפש קורס Word?
מחפש קורס Word?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה