ClickCease

קורס CCIP

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס CCIP
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס CCIP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס CCIP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי CCIP

לימודי CCIP (Cisco Certified Internetwork Professionals) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשירים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם למעבר הבחינות החיצוניות מטעם חברת Cisco העולמית לצורך קבלת הסמכה בתחום תשתיות האינטרנט.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בכל הנוגע לעבודה בתחום ציוד התקשורת כמו התקנת תשתיות, תכנון רשתות ספקי תקשורת, בקרה ותחזוקה שוטפת של רשתות עתירות טכנולוגיה רבות, ניתוח מצב הרשת, איתור תקלות, בניית רשתות מורכבות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס CCIP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס CCIP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס CCIP

חברת Cisco הינה אחת מן החברות המובילות בעולם בתחום תשתיות התקשורת והאינטרנט. הסמכת CCIP מאפשרת למחזיקים בה לעבוד בתכנון, ניהול, אחזקה, בקרה, איתור ותיקון תקלות ברשתות תקשורת. בכדי לרכוש הסמכת CCIP נדרשים הסטודנטים להחזיק בהסמכת CCNA או כל הסמכה מקבילה.

בכדי לקבל הסמכה מבוקשת ויוקרתית זו, על הבוגרים לעבור בהצלחה את ארבעת מבחני ההסמכה: Implementing cisco IP routing, configuration BGP on cisco routers, Implementing cisco quality of service, implementing cisco MPLS.  

קהל היעד לקורס CCIP

לימודי קורס CCIP פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי הסמכת CCNA או כל הסמכה מקבילה לה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו בהסמכה מתקדמת יותר מטעם חברת Cisco.  

תנאי הקבלה לקורס CCIP

תנאי הקבלה לקורס CCIP משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע קודם בתחום וכן בעלי שליטה בשפה האנגלית בדגש על אנגלית טכנית. כמו כן, נדרשים המועמדים לתעודת CCNA או כל תעודה מקבילה לה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי CCIP

משך לימודי CCIP משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-280 שעות לימוד אקדמיות.        

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס CCIP

במהלך לימודי הקורס בנושא CCIP מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו בנייה, עיצוב והטמעה של תצורות רשתות מורכבות המיועדות לספקי תקשורת ולארגונים גדולים, ניתוח מצב הרשת ואיתור תקלות,  Building scalable Cisco Internetwork BSCI642901, Configuring BGP on Cisco Routers BGP642661, Implementing Cisco Quality of Service QoS642642, ו- Implementing Cisco MPLS MPLS642611.

תעודת גמר לאחר קורס CCIP

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את בחינות ההסמכה מטעם חברת Cisco תוענק להם תעודת ההכשרה המבוקשת.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי CCIP

עם סיום לימודי CCIP יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בתעשיית ההייטק, התוכנה והרשתות.

לימודי המשך לאחר קורס CCIP

בוגרי קורס CCIP המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT בו יוכשרו להערכת סיכונים המאיימים על הטכנולוגיה בארגון ומניעתם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול רשתות MCITP אשר מכשיר את בוגריו לניהול רשתות מחשבים בהסמכת Microsoft.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎