ClickCease

קורס ניהול רשתות MCITP

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול רשתות MCITP

לימודי ניהול רשתות MCITP (Microsoft Certified Informatio Technology Professional) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים ויוקרתיים אשר מכשירים את הסטודנטים לעבודה כמנהלי רשתות מחשבים בעלי הסמכה מטעם חברת Microsoft.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לעבודה עם רשתות תקשורת, בין אם פנימיות ובין אם חיצוניות, אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית של כל ארגון או עסק בכל הנוגע לתקשורת פנימית בין העובדים בארגון, תקשורת חיצונית עם לקוחות, קישור בין סניפים שונים בעולם ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול רשתות MCITP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רשתות MCITP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול רשתות MCITP

ההתפתחות המהירה המאפיינת את הטכנולוגיה מחייבת עסקים, ארגונים וחברות בהקמת רשתות מחשבים מתקדמות. על כן, נדרשים אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש ביכולתם לנהל, לתחזק, לתת מענה ולפתור תקלות במהירות וביעילות, שכן רשתות המחשבים כוללות את המידע החשוב של הארגון ובתוכו שרתי דואר, שרתי קבצים ומסדי נתונים.

מנהלי הרשתות יעסקו במסגרת עבודתם בתכנון והקמה של רשת חדשה, בחירה של ספקי תשתיות ורכישת חומרה, קבלת החלטות בנושא אבטחת הרשת, ניהול תהליכי הטעמת השימוש ברשת, הדרכת המשתמשים במערכת, הגדרת נהלי תחזוקה כמו נהלי גיבוי, תחזוקת שרתים ותחנות עבודה, תמיכה במשתמשים, עיבוי המערכת, אבטחת מידע, פתרון תקלות ועוד.
קורס ניהול רשתות MCITP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול רשתות MCITP

לימודי קורס ניהול רשתות MCITP פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים שהינם בעלי יכולות טכניות מפותחות והבנה נרחבת בענף המחשבים והאינטרנט, בין אם הינם בעלי רקע קודם בתחום ובין אם לאו, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בסיומה יזכו בהסמכה יוקרתית מטעם חברת מיקרוסופט.

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות MCITP

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות MCITP משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, עליהם להיות בעלי שליטה ברמת גבוהה בשפה האנגלית בדגש על אנגלית טכנית וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול רשתות MCITP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול רשתות MCITP

משך לימודי ניהול רשתות MCITP משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 150 ל-360 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.              

נושאי הלימוד בקורס ניהול רשתות MCITP

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול רשתות MCITP מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיצוב Network Essentials, התקנה וניהול Microsoft Exchange Server, ניהול תשתית רשתות 2008, ניהול בסיסי רשת מחשבים בארגון, ניהול תשתית רשתי מתקדם, תחזוקת מערכות הפעלה, הגדרת סגמנטים ותשתיות IP, אבטחת תשתית באמצעות אפליקציות אינטרנטיות, אבטחה באמצעות UAC, Windows Vista Configuration ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול רשתות MCITP

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

לאחר שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הבינלאומיות מטעם חברת Microsoft תוענק להם הכשרת MCITP מטעם החברה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול רשתות MCITP

עם סיום לימודי ניהול רשתות MCITP יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות העוסקים בתקשורת ארגונית, חברות היי טק, חברות סטארט אפ, חברות אינטרנט ועוד.    

לימודי המשך לאחר קורס ניהול רשתות MCITP

בוגרי קורס ניהול רשתות MCITP המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מהנדס רשתות אשר מקנה לבוגריו ידע נרחב ומקיף בכל הנוגע לתחזוקת מחשבים ורשתות בחברות וארגונים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תקשורת נתונים CCNA בו יוכשרו לעבודה עם רשתות תקשורת פנימיות וחיצוניות ויזכו בהכשרה מטעם חברת Cisco.
מודעה
מחפש קורס ניהול רשתות MCITP?
מחפש קורס ניהול רשתות MCITP?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה