ClickCease

לימודי בינה מלאכותית AI

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

קורס בינה מלאכותית AI - אינטליגנציה מלאכותית

לימודי בינה מלאכותית AI (Artificial Intelligence) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מעשירים ומרתקים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להטמעת תכונות אנושיות במחשבים, זאת בכדי שאלו יוכלו לבצע פעולות מורכבות בצורה אפקטיבית ומהירה יותר.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק אודות סוגי הבינה המלאכותית השונים הקיימים ונמצאים בשימוש בתעשייה, כריית נתונים, ביצוע וויזואליזציה, עיבוד תמונות, ראייה ממוחשבת, תכנות Python, כמו גם הבנה לגבי מערכות המידע המתוחכמות בהן נעשה שימוש במכונות בעלות האינטליגנציה האנושית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי בינה מלאכותית AI?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי בינה מלאכותית AI?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בינה מלאכותית AI

המונח בינה מלאכותית (AI) נטבע כבר בשנות ה-50 של המאה הקודמת והתייחס למחשבים בעלי יכולת לפעול באופן דומה לאופן בו פועלים בני אדם. בין מחשבים אלו ניתן למצוא את המכוניות האוטומטיות, ה-iRobot, Google Translate ועוד. בכל אלו ניתן למצוא מאפיינים של אינטליגנציה אנושית המאפשרת להם לפעול בצורה דומה לצורה בה מתפקדים בני אדם.

מטרתה של הבינה המלאכותית הוא להקל על חייהם של בני האדם ולאפשר ביצוע מהיר, יעיל וקל יותר של פעולת. במציאות של ימינו, השימוש בבינה המלאכותית הפך להכרחי למדי, דבר שניתן לראות במפעלים וארגונים רבים המתבססים על פעילותן של מכונות חכמות.
לימודי בינה מלאכותית AI
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס בינה מלאכותית AI

לימודי קורס בינה מלאכותית AI פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי רקע קודם בתחומי המחשבים, המתמטיקה והסטטיסטיקה אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם השתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס בינה מלאכותית AI

תנאי הקבלה לקורס בינה מלאכותית AI משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית והיכרות בסיסית עם יישומי מחשב. ישנם קורסים הפונים לחסרי כל רקע וניסיון בתחום וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים הנדסאים מוסמכים או בעלי תואר ראשון או שני.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי בינה מלאכותית AI
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי בינה מלאכותית AI

משך לימודי בינה מלאכותית AI משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודשיים לחצי שנה.    

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס בינה מלאכותית AI

במהלך לימודי הקורס בנושא בינה מלאכותית AI מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הסקה באמצעות לוגיקה, אלגוריתמים לפתרון בעיות, סטטיסטיקה והסתברות, תכנון והסקה, כריית מידע, רשתות נוירונים, סוגים שונים של אלגוריתמי למידה, מודלים מתקדמים בראייה ממוחשבת, למידה מפוקחת, עיבוד תמונה קלאסי, מבוא ללמידת מכונה, פיתוח תוכנה בפייתון, כריית נתונים וביג דאטה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס בינה מלאכותית AI

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי בינה מלאכותית AI

עם סיום לימודי בינה מלאכותית AI יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו משרדי הייטק, חברות פרסום, חברות ביוטק ותרופות, ניתוח מידע רפואי ועוד. במסגרת עבודתם ייעלו את תהליכי הייצור במידה משמעותית.  

לימודי המשך לאחר קורס בינה מלאכותית AI

בוגרי קורס בינה מלאכותית AI המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס בינה עסקית BI בו ילמדו כיצד לבנות מערכות מתקדמות המשמשות לניתוח והפקה של מידע, ניהול ביצועים ועוד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Matlab אשר מכשיר את הסטודנטים לשימוש בתוכנת עריכת חישובים מתמטיים מתקדמים.
מודעה
מחפש לימודי בינה מלאכותית AI?
מחפש לימודי בינה מלאכותית AI?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים, באר שבע, נס ציונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה