קורס Excel

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי Excel

Excel היא תוכנה עימה בונים גיליונות אלקטרוניים, תוך שימוש בכלים חישוביים, אמצעים גרפיים, Pivot Tables, ושפת תכנות VBA. התוכנה הזו היא כעת חלק מן החבילה של מיקרוסופט אופיס, והיא הנפוצה ביותר בקרב תוכנות הגיליונות האלקטרוניים. לתוכנה יש הרבה מאוד פונקציות מתמטיות שבאמצעותן ניתן לבצע חישובים מורכבים ליצירת דוחות מגוונים. כמו כן ניתן באמצעות התוכנה להציג באופן ויזואלי דיאגרמות וגרפים, להשתמש בה לצורך דיוור אלקטרוני, לבניית מאגרי מידע ועוד מגוון אפשרויות תיפעוליות. היכרות ויכולת עבודה עם Excel מהווה כיום דרישת סף לקבלה למגוון עבודות, והיא יכולה לתרום רבות לאיכות, פשטות, מהירות ויעילות העבודה.

קורס אקסל נועד להעניק לסטודנטים ידע מקיף בתפעול התוכנה, בין אם לצרכים משרדיים, לצרכים שיווקיים, או לצורך בניית מאגרי מידע. אם אתם מעוניינים להכיר את אחת מתוכנות המחשב הנפוצות בעולם, תוכנה אשר תעזור לכם ליצור גרפים, לבנות טבלאות, לארגן נתונים ולבצע חישובים מסובכים – הלימודים בקורס אקסל מיועדים עבורכם. אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף אודות לימודי Excel ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.

תוכנת אקסל - Excel, המהווה חלק חשוב מחבילת תוכנות האופיס של מיקרוסופט, הינה תוכנת הגיליונות האלקטרוניים הנפוצה ביותר בעולם כיום - והיכרות עימה מהווה דרישת סף בסיסית למגוון נרחב של עבודות ותפקידים. יתירה מכך - יכולת עבודה עם אקסל הינה חשובה גם עבור סטודנטים ויכולה לתרום רבות גם לניהול משק הבית. על כן לימודי אקסל הינם חיוניים עבור כל אחד ואחת, אשר טרם הכירו תוכנה זו לעומק, על שלל הפונקציות והכלים בה. קורס אקסל, המוצע לכם על ידי מגוון מכללות בכל רחבי הארץ, ידאג להקנות לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לעבודה עם תוכנה חשובה זו. 

לימודי Excel מוצעים במספר רמות - החלק מקורס Excel בסיסי למתחילים, אשר אינם מכירים כלל את התוכנה, וכלה בקורס אקסל למתקדמים, המיועד להכיר למשתתפיו את הפונקציות המתקדמות ביותר של התוכנה - כך שכל אחד יכול למצוא את מסלול הלימודים המתאים בדיוק למטרותיו ולרקע שלו בתחום. אז אם גם אתם רוצים להכיר לעומק את תוכנת האקסל - ולרכוש ידע וכלים שיעזרו לכם הן בלימודים אקדמיים, הן בהשתלבות בעבודה (או בהעלאת איכות ומהירות העבודה) ולעיתים אף בחיי היום יום - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על קורס יישומי מחשב - אקסל במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Excel?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Excel?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Excel

Excel - תוכנה מבית היוצר של חברת מיקרוסופט קיימת כבר למעלה משלושים שנה. בהתחלה היא תוכנתה בשביל מחשבי המקינטוש, אולם לאחר כמה שנים פותחו גרסאות שהתאימו למחשבים עם מערכת הפעלה Windows. בשלב מסוים צורפה תוכנת האקסל לחבילת התוכנות המשרדיות של מיקרוסופט אופיס. מאז כל כמה שנים יצאה גרסה חדשה של תוכנה זו, שבה נוספו שיפורים הדרגתיים בתצוגה הגרפית, ביעילות הממשק, במורכבות החישובים, ביכולות הדיוור האלקטרוני באמצעות אקסל ועוד.

בימינו במקומות עבודה רבים ולא רק בתפקידים אדמיניסטרטיביים נדרש מהעובדים ידע בסיסי ואף למעלה מזה בשימוש בתוכנה, בין אם לצרכי שיווק, הכנת דוחות כספיים, דיוור אונליין, חישובי שכר ועוד לצרכים רבים. לימודי EXCEL נועדו להעניק ידע נחוץ ביותר גם לאנשים בראשית דרכם המקצועית וגם לאנשים שעובדים כבר (במגוון רחב של משרות), הרוצים לשפר את יכולותיהם המקצועיות בשוק העבודה של המאה ה-21. 

בין אם אתם מנהלים, מזכירות, עובדי משרד או מנהלי מחסן (או ממלאים - או שואפים למלא - שלל תפקידים אחרים) - אקסל היא תוכנה חשובה, אשר ההיכרות עימה תוכל לתרום רבות לאיכות ומהירות עבודתכם, ליעילותכם - ולהצלחתכם להשתלב במהירות בעבודות מתאימות, שכן היכרות ויכולת עבודה מקצועית עם תוכנת Excel מהווה כיום דרישת סף לקבלה לעבודות רבות במגוון תחומים. 

לימודי אקסל יכירו לכם את הפונקציות השונות של התוכנה - כיצד לבנות טבלאות וגרפים, וגם כיצד לבצע חישובים שונים - וכיצד להפעיל פונקציות מורכבות יותר. קןרסי אקסל מותאמים לרמות שונות (מתחילים או מתקדמים) ומגוון מסלולי הלימוד בתחום הוא רב. כמו כן - תוכלו לבחור בין קורס אקסל טהור (המתמקד בתוכנת אקסל בלבד) או בקורס הכולל בתוכו לימודי אקסל לצד לימודי תוכנות אופיס נוספות (כתוכנת וורד - Word, לדוגמא) - כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את מסלול הלימודים המתאים בדיוק עבורם.

אם גם אתם חשים כי הידע בתוכנת אקסל נחוץ לכם כדי לבצע את תפקידכם טוב יותר, או שאתם מעוניינים לשפר את הסיכויים שלכם להתקבל לעבודה, מהרו להירשם ללימודי אקסל וזכו בידע יישומי חשוב ביותר.
קורס Excel
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודי Excel?

לימודי אקסל מתאימים כמעט לכל אחד ואחת – שכן ידע בסיסי בתוכנה מהווה תנאי סף לקבלה לעבודות רבות במגוון תחומים, ואף לימודי תואר ראשון קשה לצלוח ללא ידע בסיסי בתוכנה. לימודי Excel חשובים במיוחד למי שעוסק בתחומי הנהלת החשבונות, החשבונאות וניהול הכספים כמו כן לאנשים שעוסקים בתפקידים אדמיניסטרטיביים שונים ובתפקידי שיווק עם התממשקות לביג דאטה, שכן עבודות אלו כוללות, בד"כ, שימוש נרחב בתוכנה.

לימודי Excel מתאימים לקהלי יעד רבים - החל מילדים ומתבגרים וכלה בבני הגיל השלישי, שכן שליטה בתוכנת אקסל יכולה לתרום (כמעט) לכל אחד ואחת - בעבודה, בלימודים ואף בחיי היום-יום. הלימודים מתאימים במיוחד למזכירות ועובדי אדמינסטרציה, לעוסקים בתחומי הפיננסים, הכלכלה והנהלת החשבונות, לבעלי עסקים קטנים ובינוניים - ולכל מי שעבודתו מערבת (או יכולה להיתרם רבות) מהשימוש באקסל. 

הלימודים מתאימים הן למי שאינם מכירים כלל את התוכנה - היכולים להירשם לקורס אקסל למתחילים, והן למי שכבר יודעים לעבוד עם אקסל ומכירים את הפונקציות הבסיסיות שלה - ומעוניינים להתמקצע בעבודתם על התוכנה - היכולים להירשם לקורס אקסל למתקדמים. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס Excel?

קורס אקסל למתחילים אינו מציב בדרך כלל תנאי קבלה מחמירים בפני המועמדים, ואילו קורס אקסל למתקדמים מיועד, כמובן, רק לבעלי היכרות בסיסית לפחות עם התוכנה. חלק מהקורסים בתחום דורשים מהמועמדים לדעת אנגלית ברמה טובה כדי להתמודד עם מונחים מתחום המחשוב ועיבוד הנתונים.

קורסי אקסל הפונים לקהלי יעד ספציפיים (כקורס אקסל למנהלי חשבונות, לדוגמא) מקבלים אל שורותיהם רק את מי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי. בדרך כלל לפני קבלה ללימודים יופנו המועמדים לשיחה עם נציגי מסלול הלימודים במכללה (מזכירות, יועץ אקדמי, ראש מסלול לימודים) כדי לבדוק את מידת התאמתם ללימודי קורס EXCEL. ייתכן אפילו שבמכללות המציעות קורס אקסל מתקדם יידרש מן המועמדים לעבור מבחן מיון, כדי לבדוק את רמת הידיעות שלו.
קורס Excel
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס Excel?

משך הלימודים בקורס אקסל אינו ארוך במיוחד, ומרבית הקורסים בתחום (הן קורס אקסל למתחילים והן קורס אקסל למתקדמים) כוללים בין 15 ל-40 שעות לימוד אקדמיות. לימודי אקסל מקיפים (המתחילים ברמת המתחילים וממשיכים ברמת המתקדמים) כוללים בין 30 ל-70 שעות לימוד אקדמיות. בדרך כלל יתקיימו בין מפגש אחד לשני מפגשי לימוד במהלך השבוע. חלק מן המכללות מציעות לימודי קורס אקסל אונליין אשר בהם לא צריכים הסטודנטים להתייצב במכללה כדי ללמוד.

אם אתם רוצים להשתלב בקורס Excel, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי אקסל בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עסוקים במיוחד (עובדים במשרה מלאה, סטודנטים וכו') תוכלו להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס Excel?

הלימודים בקורס אקסל מתקיימים בכיתות מחשבים ובקבוצות קטנות, כך שהתלמידים בקורס נהנים מתרגולים שוטפים, העוזרים להם להטמיע במהירות את כל החומר העיוני והתיאורטי הנלמד.

נושאי הלימוד בקורס Excel תלויים כמוב, ברמת הלימודים, ובעוד קורס אקסל בסיסי כולל היכרות בסיסית עם התוכנה ומעניק ידע בסיסי ביישומי מחשב, קורס אקסל מתקדם מתרכז בעיקר בשימוש בפונקציות מורכבות הקיימות בתוכנה, טבלאות ציר, גרפים, דיאגרמות מורכבות ועוד.

לימודי Excel בסיסיים (קורס אקסל למתחילים) כוללים בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: היכרות עם סביבת העבודה, הזנה, מחיקה ועריכת נתונים, ניהול שורות ועמודות, סינון ומיון תאים, בניית טבלאות, שימוש בגרפים, נוסחאות (סכום, ממוצע, ספירה), אשף הפונקציות, עיצוב הגיליון, בדיקה ותיקון שגיאות, הגדרות עמוד והדפסה ועוד.

קורסי אקסל הכוללים גם לימודי אופיס נוספים יכשירו את בוגריהם גם לעבודה עם תוכנת וורד, פאוורפוינט ועוד. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס Excel?

למי שמסיים קורס אקסל תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הוא למד, בהנחה שהוא השלים את כל חובות הלימוד שלו שכוללות:
  • הגשת תרגילי בית.
  • הגשת פרויקט גמר במכללות אשר בהם זה נדרש.
  • עמידה בחובת נוכחות.

קורס Excel למתקדמים

קורס אקסל למתקדמים נועד להעמיק את הידע אצל המשתמשים ביישומים מורכבים יותר של התוכנה, כמו בניית דו"חות מגוונים, עבודה על טבלאות PIVOT, הכרות בסיסית עם ויז'ואל בייסיק, גרפים מורכבים וכדומה. לרוב לא יידרש מהמשתמש הרגיל לשלוט בתוכנה הרבה מעבר לידע בסיסי, אולם ישנם מקצועות בהם חשוב לשלוט בתוכנה ברמת מתקדמים. לדוגמא: חשבי שכר בכירים שצריכים לעשות שימוש בפונקציות מורכבות כדי לעבור על המשכורות של אלפי עובדים בחברות גדולות או מנהלי מאגרי מידע ששולפים דו"חות שונים מהמערכת בצורת קבצי אקסל ועורכים עליהם מניפולציות שונות – טיוב נתונים, מחיקת כפילויות, סימון עיצוב ועריכה מותנית ועוד. 

קורס אקסל למתקדמים מיועד לבוגרי קורס אקסל למתחילים שצברו מעט ניסיון בתוכנה בין אם במסגרת עבודתם, או בזמנם הפנוי וכעת הם מעוניינים לצבור ידע נוסף אשר יאפשר להם לשפר את מקצועיותם על התוכנה ואת סיכוייהם להתקבל למשרות נחשקות יותר בשוק העבודה. הקורס אף עשוי להתאים לאנשים שיש להם ידע טוב ב- Excel, אולם לא עברו מעולם קורס רשמי. ייתכן כי מן המועמדים האלה יידרש לעמוד בבחינת קבלה, שמטרתה לבדוק באיזה מידה יתאימו למסגרת של קורס אקסל למתקדמים. חלק מהמכללות ידרשו שהמועמד יגיע עם ידע מספק באנגלית, במיוחד אנגלית טכנית כדי שיוכל להתמודד עם הממשק של התוכנה שבמקרים רבים מותקן באנגלית.
כמו כן, קורס Excel למתקדמים יתאים למשתמשי התוכנה שמעוניינים להתמקצע יותר בתחום מאגרי המידע – בניית מאגרי מידע, עיבוד וטיוב נתונים, בניית פעולות אוטומטיות באמצעות פקודות מאקרו, בניית דו"חות מורכבים ועוד.

במסגרת קורס Excel למתקדמים ישכללו הסטודנטים את איכות העבודה שלהם על התוכנה באמצעות הדגש שיושם על מרכיבי התוכנה השונים. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הכרות עם פונקציות מורכבות שונות – פיננסיות, לוגיות וסטטיסטיות, שליפות נתונים ממאגרי הנתונים, סינוני נתונים מתקדמים, עבודה על טבלאות ציר, הכרות עם פעולות מאקרו ושימוש ב-VBA, גרפים ותרשימים מורכבים.
כמו כן, ילמדו הסטודנטים גם את נושאי עריכה ועיצוב מותנה על פי כללים לוגיים, קיבוע נתונים בטבלה, פונקציות VLOOKUP, שימוש בגיליון הנתונים למטרות שונות – דו"חות כספיים, מיזוג לתוכנות אחרות ועוד, סוגי הקבצים שניתן לשמור באמצעות תוכנת אקסל, הקשר בין תוכנת אקסל ל-DBA, טיוב נתונים, סימון והסרת נתונים כפולים ועוד.

אם גם אתם מעוניינים לשלוט ברמה גבוהה באקסל, בין אם כדי להתקדם במקום עבודתכם, או כדי לשפר את סיכוייכם להתקבל למקומות עבודה איכותיים, מהרו להירשם לקורס אקסל למתקדמים ותזכו בחוויית לימודים מאגרת ומצבירת ידע חיוני להתקדמות מקצועית.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס Excel?

בוגרי לימודי קורס אקסל יכולים לבחור לאחר סיום הלימודים לפנות ללימודי קורס אקסל מתקדם, כדי להעשיר את ידיעותיהם ולשפר את יכולותיהם המקצועיות באמצעות שימוש יעיל במאפיינים המורכבים של התוכנה. כמו כן יוכלו בוגרי הקורס לפנות ללימודי Access. זו תוכנה המיועדת לבנייה של מאגרי נתונים. גם היא פותחה על יד חברת מיקרוסופט. בעלי הידע בתוכנה יוכלו לבנות מסדי נתונים – Database ולשלוף מידע רלוונטי שיאפשר פעילות שוטפת ותקינה בארגון. כמו כן התוכנה מאפשרת שליפת דוחות מסוגים שונים, להציג טבלאות, דיאגרמות וכדומה.
מודעה
מחפש קורס Excel?
מחפש קורס Excel?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה