ClickCease

קורס Excel

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Excel
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Excel?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Excel?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Excel

לימודי Excel במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים בכל הנוגע לתוכנת אקסל השימושית, כאשר ישנם קורסים בסיסיים למתחילים המעוניינים בהיכרות עם התוכנה וישנם קורסים מתקדמים שמטרתם הינה להקנות למשתתפיהם מיומנויות לעבודה עם הפונקציות המתקדמות ביותר של התוכנה.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לעבודה עם אחת התוכנות הבסיסיות ביותר של חבילת תוכנות Office של Microsoft. שליטה בתוכנת האקסל מהווה תנאי בסיסי להשתלבות במגוון משרות וביניהן משרות אדמיניסטרטיביות, משרות שיווקיות, חישובי שכר והכנת דוחות כספיים, ניהול מחסן או מלאי, ניהול נתונים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Excel?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Excel?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Excel

Excel היא תוכנה מבית מיקרוסופט המשמשת לבניית גיליונות אלקטרוניים, ביצוע חישובים מורכבים באמצעות פונקציות מתמטיות שונות, הצגת דיאגרמות וגרפים המתבססים על נתונים, בניית מאגרי מידע, דיוור אלקטרוני, יצירת דוחות מגוונים ועוד. הפונקציות שכוללת התוכנה הן פונקציות מתמטיות, סטטיסטיות, כלליות, הנדסיות, לוגיות, טריגונומטריות, טקסטואליות ועוד, כמו גם פונקציות של זמנים ותאריכים, בסיסי נתונים, חיפוש וייחוס וכדומה.

תוכנת האקסל פותחה בתחילה עבור מחשבי המקינטוש, אך עם השנים עברה התאמה למערכת הפעלה Windows. היא נחשבת לאחת מן התוכנות הנוחות והמובילות ביותר בעולם המשמשות לבנייה וניהול של גיליונות אלקטרוניים, אשר מתחדשת ומתעדכנת כל כמה שנים.

קהל היעד לקורס Excel

לימודי קורס Excel פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים מן הקהל הרחב, בני כל הגילאים ובכל תחומי העיסוק, אשר יש ברצונם להשתלב בלימודים אלו ולרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם לעבוד עם תוכנת האקסל הפופולרית בצורה יעילה במיוחד. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מנהלי חשבונות וכספים, עובדי אדמיניסטרציה ומזכירות, עובדי מחלקות שיווק וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם לצורך שיפור וייעול של עבודתם.

תנאי הקבלה לקורס Excel

תנאי הקבלה לקורס Excel משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה בשפה האנגלית וכן שליטה ברמת משתמש במחשבים. קורס אקסל למתחילים לרוב לא מציב תנאי קבלה מחמירים ואילו קורס אקסל למתקדמים דורש כי יהיו המועמדים בעלי היכרות בסיסית עם התוכנה. נוסף על כך, קיימים קורסי אקסל הפונים לקהלי יעד ספציפיים (כמו למשל קורס אקסל למנהלי חשבונות) ואלו מקבלים לשורותיהם רק מי שנמנה עם קהל היעד הרלוונטי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Excel

משך לימודי Excel משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-70 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.                   

נושאי הלימוד בקורס Excel

במהלך לימודי הקורס בנושא Excel מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם סביבת העבודה, הזנה, מחיקה ועריכת נתונים, ניהול שורות ועמודות, סינון ומיון תאים, בניית טבלאות, שימוש בגרפים, נוסחאות בסיסיות – סכום, ממוצע, ספירה, אשף הפונקציות, עיצוב הגיליון, בדיקה ותיקון שגיאות, הגדרת עמוד והדפסה ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס Excel

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Excel

עם סיום לימודי Excel יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות שכן תוכנת האקסל משמשת כמעט כל חברה, ארגון, עסק או מוסד. מיומנות השליטה בתוכנת האקסל נדרשת ממזכירות, אנשי מכירות, רואי חשבון, מנהלי חברות, מנהלי חשבונות וכדומה ועל כן אפשרויות התעסוקה משתנות בהתאם להסמכה נוספת.   

לימודי המשך לאחר קורס Excel

בוגרי קורס Excel המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכרת האינטרנט בו ילמדו כיצד לגלוש באינטרנט לצורך מציאת מידע באופן יעיל ומהיר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Outlook אשר מכשיר את בוגריו לעבודה עם תוכנת אאוטלוק המשמשת לתקשורת משרדית וניהול יעיל של מיילים.   
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎