ClickCease

קורס מהנדס רשתות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מהנדס רשתות

לימודי מהנדס רשתות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מרתקים ופופולריים אשר עוסקים בתחומי תחזוקת המחשבים והרשת. מטרת הלימודים הינה להכשיר את הבוגרים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לעבוד עם רשתות תקשורת בהן עושים שימוש בתקשורת פנימית בין עובדי הארגון, תקשורת חיצונית בין עובדי הארגון לבין לקוחות, קישור בין סניפים שונים ברחבי העולם ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בכל הנוגע למערכות המחשוב המתקדמות שמהוות בסיס של כל עסק, ארגון או חברה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מהנדס רשתות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מהנדס רשתות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מהנדס רשתות

בעולם הדיגיטלי והמתקדם בו אני חיים, חברות וארגונים רבים מחזיקים במספר רב של מחשבים וכן ברשת פנימית, ועל כן קיים צורך בטכנאי מוסמך ומיומן שיתעסק בהתקנות, עדכונים ותיקון תקלות. הסטודנטים יוכשרו לתכנון ויישום תשתית מלאה לפתרונות עסקיים ממוחשבים וניהול של מערכות הפעלה מתקדמות.

אחת מן ההסמכות המבוקשות הנרכשת במסגרת הלימודים הינה הסמכת MCITP מטעם חברת Microsoft. הסמכה זו מאפשרת למחזיקים בה לנהל, לתחזק, לספק מענה ולפתור תקלות במהירות וביעילות בכל הנוגע למערכות הפעלה של מיקרוסופט.
קורס מהנדס רשתות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מהנדס רשתות

לימודי קורס מהנדס רשתות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי יכולות טכניות מפותחות וזיקה לעולם המחשבים והאינטרנט, בין אם הינם בעלי ידע וניסיון קודם בתחום ובין אם לאו, המעוניינים לרכוש הכשרה שתאפשר להם להשתלב בתחום מבוקש זה.

תנאי הקבלה לקורס מהנדס רשתות

תנאי הקבלה לקורס מהנדס רשתות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם בתחומי המחשבים והאינטרנט ברמת משתמש וכן בעלי ידע בסיסי באנגלית טכנית. עליהם להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מהנדס רשתות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מהנדס רשתות

משך לימודי מהנדס רשתות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 150 ל-360 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס מהנדס רשתות

במהלך לימודי הקורס בנושא מהנדס רשתות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לתקשורת, Network Essentials, Windows server 2008 active directory configuration, Windows 7, Widows server 8, Enterprise Administrator, Exchange server 2007 ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מהנדס רשתות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרים שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הבינלאומיות מטעם חברת Microsoft יזכו בהכשרת MCITP מטעם החברה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מהנדס רשתות

עם סיום לימודי מהנדס רשתות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בהם עושים שימוש ברשתות תקשורת וקיימת דרישה לאנשי תשתיות והנדסת רשתות כמו חברות היי טק, חברות סטארט אפ, חברות אינטרנט ועוד.  

לימודי המשך לאחר קורס מהנדס רשתות

בוגרי קורס מהנדס רשתות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול רשתות CCNP בו יוכשרו לתכנון, הקמה, תפעול ופתרון תקלות ברשתות IP.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תקשורת נתונים CCNA בו ילמדו אודות התקנה, תחזוקה, תפעול, תיקון וטיפול בציוד תקשורת ותחזוקה.
מודעה
מחפש קורס מהנדס רשתות?
מחפש קורס מהנדס רשתות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה