ClickCease

קורס MCSE

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי רשתות תקשורת MCSE

לימודי MCSE (Microsoft Certified System Engineer) הנדסת רשתות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מאתגרים ומעשירים אשר מחליפים את לימודי MCITP לניהול רשתות שכן הם עדכניים יותר וכוללים את שלל החידושים שחלו בענף רשתות התקשורת. מטרת הלימודים הינה הכשרת הבוגרים להתקנה ותחזוקה של רשתות מבוססות מיקרוסופט בארגונים ועסקים שונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בתחומים השונים של ניהול רשתות כמו אבטחת מידע, הפרעות תקשורת וכדומה, זאת תוך שילוב בין שיעורים תיאורטיים להתנסויות מעשיות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCSE?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCSE?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE

מרבית העסקים והחברות כיום עושים שימוש ברשת מערכות, כאשר תפקידה של זו הוא לקשר בצורה יעילה ואפקטיבית בין כלל חברי הארגון ומחלקותיו. תקינותן של מערכות תקשורת אלו היא חשובה וקריטית לתפעול הארגון ועבודתו השוטפת ועל כן נדרשים אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיוכלו להתקין אותן ולפתור תקלות ובעיות בהן, כמו גם לעבודה עם מערכות הפעלה שונות ושרתי מחשב.

לימודי MCSE מכשירים את הסטודנטים להשתלבות בעבודה בענף הנדסת המערכות והרשתות וכן מהווים הכנה לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים מטעם חברת מיקרוסופט.
קורס MCSE
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE

לימודי קורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי זיקה לעולם המחשבים וההייטק אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב בתחום מבוקש זה. כמו כן יוכלו למצוא עניין רב בלימודים טכנאי מחשבים, מנהלי רשתות תקשורת בהסמכת MCITP וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.   

תנאי הקבלה לקורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE

תנאי הקבלה לקורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית, וכן בעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב ובאינטרנט. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון קודם בתחומי תקשורת נתונים ומערכות מידע.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס MCSE
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הנדסת רשתות תקשורת MCSE

משך לימודי הנדסת רשתות תקשורת MCSE משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 100 ל-600 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה וחודשיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בקורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE

במהלך לימודי הקורס בנושא הנדסת רשתות תקשורת MCSE מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מערכות הפעלה, חומרה, מוצרים נלווים, מידע תכנות לטכנאים, סדנת רשתות, ניהול יישום ותיקון תקלות ב-Windows XP Professional, ניהול משאבים, ניהול משתמשים ותוכנות באמצעות GPO, הגדרת שירותי רשת, יישום וניהול תשתיות Active Directory כחלק מרשת Windows 2003, יישום ניהול ותיקון תקלות ברשת Exchange 2003, תחזוקה וטיפול בתקלות, עיצוב ותחזוקת רשתות מרחביות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר הלימודים יוכלו הבוגרים לגשת למבחני ההסמכה הבינלאומיים מטעם חברת Microsoft ולאחר מעבר מוצלח של אלו לזכות בתעודת מהנדסת רשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט MCSE.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הנדסת רשתות תקשורת MCSE

עם סיום לימודי הנדסת רשתות תקשורת MCSE יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות היי טק, ארגונים, עסקים וחברות שונים וכדומה. במסגרת עבודתם יטפלו במערכות ממוחשבות מבוססות מיקרוסופט.

לימודי המשך לאחר קורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE

בוגרי קורס הנדסת רשתות תקשורת MCSE המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס תקשורת נתונים CCNA בו יוכשרו לתכנון, התקנה, תחזוקה וניהול של רשתות ותשתיות תקשורת.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול רשתות בו ילמדו כיצד לאבחן ולטפל בתקלות שונות בתחום רשתות התקשורת.
מודעה
מחפש קורס MCSE?
מחפש קורס MCSE?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה