ClickCease

קורס תקשורת נתונים CCNA

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תקשורת נתונים CCNA

לימודי תקשורת נתונים CCNA (Cisco Certified Network Association) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים וייחודיים אשר מכשירים אנשי תקשורת מומחי Cisco בעלי ידע נרחב בכל הנוגע לניהול ותפעול של תקשורת הנתונים.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים להתקנה, תחזוקה, הגדרה, טיפול בנתבים ומתגים, תפעול, תיקון רשתות והיכרות עם פרוטוקולי IP. כמו כן, עוסקים הלימודים באבטחת מידע, טיפול בציוד תקשורת, תחזוקה וניהול של רשתות ותשתיות תקשורת ועוד. תעודת ההסמכה מטעם Cisco היא תעודה מוערכת ומבוקשת אשר מהווה אסמכתא ליכולותיו המקצועיות של איש המחשבים ועל כן מהווה יתרון בקבלה לעבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תקשורת נתונים CCNA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תקשורת נתונים CCNA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תקשורת נתונים CCNA

חברת Cisco היא חברה אמריקאית אשר מתמחה בפיתוח של מערכות מידע, בעיקר לצורך שימוש ברשתות האינטרנט. חלק מפיתוחיה ומציוד התקשורת שלה הפכו במהלך השנים לסטנדרט מקצועי בתחום ניהול הרשתות ותקשורת הנתונים. כמו כן, הקימה החברה מעין אקדמיה שמוסדות לימוד שונים ברחבי העולם מעבירים את תכניה לצורך קבלת הסמכת ניהול רשתות מטעמם.

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת המאפיינת את התקופה בה אנו חיים הביאה לכך שארגונים ועסקים רבים מעוניינים לצרף לשורותיהם אנשי מקצוע מיומנים בתחום ה-IT וניהול רשתות התקשורת והנתונים שיש באפשרותם לעבוד עם שרתי מחשבים חדישים ומתקדמים.
קורס תקשורת נתונים CCNA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס תקשורת נתונים CCNA

לימודי קורס תקשורת נתונים CCNA פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לחסרי כל ניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הסמכה יוקרתית ומקצוע מבוקש, וכן לאנשי מחשבים, אנשי תמיכה טכנית, מנהלי רשתות, טכנאי מחשבים, מומחי IT וכדומה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהתקדם בסולם התפקידים המקצועי באמצעות תעודת הכשרה בינלאומית זו.

תנאי הקבלה לקורס תקשורת נתונים CCNA

תנאי הקבלה לקורס תקשורת נתונים CCNA משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה ברמת גבוהה בשפה האנגלית וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס תקשורת נתונים CCNA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי תקשורת נתונים CCNA

משך לימודי תקשורת נתונים CCNA משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 120 ל-240 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.            

נושאי הלימוד בקורס תקשורת נתונים CCNA

במהלך לימודי הקורס בנושא תקשורת נתונים CCNA מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות תקשורת המחשבים, היכרות עם פרוטוקולים של רשתות נתונים, היכרות עם משקי נתבים והגדרותיהם, יסודות הרשתות הווירטואליות, התקנת ציוד רשתות מחשבים, אבחון וטיפול בתקלות בציוד תקשורת, אבטחת מידע, מערכות שליטה ובקרה, תקשורת רשתות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס תקשורת נתונים CCNA

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

לאחר שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הבינלאומיות מטעם חברת Cisco תוענק להם הכשרת CCNA מטעם החברה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי תקשורת נתונים CCNA

עם סיום לימודי תקשורת נתונים CCNA יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בכל הנוגע לתחומי ניהול הרשתות בחברות וארגונים שונים במשק בנושאי חיבור, אבחון, טיפול בתקלות וכדומה. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.    

לימודי המשך לאחר קורס תקשורת נתונים CCNA

בוגרי קורס תקשורת נתונים CCNA המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT אשר מכשיר את בוגריו להיערכות לסיכונים המאיימים על הטכנולוגיה בארגון ומניעתם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול רשתות MCITP בו יוכשרו לניהול רשתות מחשבים בהסמכת מיקרוסופט.
מודעה
מחפש קורס תקשורת נתונים CCNA?
מחפש קורס תקשורת נתונים CCNA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה