קורס תקשורת נתונים CCNA

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי CCNA תקשורת נתונים

לימודי תקשורת נתונים המוכרים גם בתור קורס CCNA, מכשירים אנשי תקשורת מומחי CISCO בעלי ידע נרחב בתחום תקשורת הנתונים. לימודי CCNA מהווים הכנה כוללת לבחינות ההסמכה של CISCO העולמית לתואר Cisco Certified Network Associate, ומקנים תעודה בינלאומית יוקרתית, המאפשרת השתלבות במגוון משרות יוקרתיות ורווחיות. 

חברת סיסקו - Cisco Systems, Inc, הינה חברה המתמחה בפיתוח מערכות מידע בעיקר לצורך שימוש ברשתות האינטרנט. חלק מפיתוחיה וציוד התקשורת שלה הפכו ברבות הימים לסטנדרט בתחום ניהול הרשתות ותקשורת הנתונים. סיסקו הקימה מעין אקדמיה אשר מכללות ומוסדות לימוד ברחבי העולם מעבירים את תכניה למטרת הסמכות של מנהלי רשתות. CCNA נחשבת להסמכה הרשמית של חברת סיסקו. וכל מי שעובר את הסמכת CCNA קלים יותר סיכוייו להשיג משרות נחשקות בתחום הרשתות והאינטרנט.

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת במאה העשרים ואחת, הביאה לכך שארגונים רבים החלו להעסיק אנשי מקצוע מיומנים בתחום ה-IT וניהול רשתות התקשורת והנתונים. מכיוון שארגונים רבים, מפעלים וחברות הייטק רבות מעוניינים בייעול תהליכי העבודה הם החלו לעשות שימוש מוגבר בשרתי מחשבים חדישים. את השרתים האלה יש לתחזק וזה מתבצע באמצעות מומחי הרשתות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תקשורת נתונים CCNA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תקשורת נתונים CCNA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי תקשורת נתונים CCNA

קורס CCNA מקנה את כל הידע העיוני והמעשי הנדרש בתחום תקשורת הנתונים ומכשיר מומחים העוסקים בתכנון, התקנה, תחזוקה וניהול רשתות ותשתיות תקשורת. לימודי תקשורת נתונים משלבים תכנים תאורטיים והתנסות מעשית במעבדות. במהלכם רוכשים הסטודנטים מיומנויות מקצועיות במגוון טכנולוגיות ומוסמכים כמומחי תקשורת מטעם Cisco העולמית. תעודת ההסמכה הינה תעודה מוערכת ומבוקשת בתחום המהווה אסמכתא ליכולות המקצועיות של איש המחשבים וכן מהווה יתרון בקבלה לעבודה. אם גם אתם מעוניינים בהכשרה שעשויה לספק לכם מקצוע נדרש ביותר בשוק העבודה המודרני, עם אפשרויות השתכרות נאות ביותר, אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בעמוד זה ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
קורס תקשורת נתונים CCNA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס תקשורת נתונים - CCNA?

במסגרת לימודי CCNA ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיכשירו אותם כמומחי רשתות תקשורת ומחשבים. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: יסודות תקשורת המחשבים, הכרות עם פרוטוקולים של רשתות נתונים, הכרות עם ממשקי נתבים ועם ההגדרות שלהם, יסודות הרשתות הוירטואליות, התקנת ציוד רשתות מחשבים, אבחון וטיפול בתקלות בציוד תקשורת, הכנה לקראת בחינת CCNA רשמית של סיסקו, השתלמות מעשית בעבודה על רשתות תקשורת ונתונים. את הלימודים יעבירו מדריכים ומרצים מובילים בתחומם, בעלי ידע רב והסמכות מטעם חברת סיסקו.

הלימודים בקורס תקשורת נתונים הינם מקיפים ומעמיקים ובמהלכם ילמדו נושאים רבים בתחום כגון: יסודות התקשורת, אבטחת מידע, מערכת שליטה ובקרה, תקשורת רשתות,  Network Environment Management, Medium Sized Switched Network Construction, Small Network Implementation, Single Area OSPF Implementation, EIGRP Implementation, LAN Extension into a WAN,  Ethernet Local Area Networks ,Wide Area Networks, Exploring the Functions of Routing, Wireless Local Area Network ועוד.

למי מתאימים לימודי תקשורת נתונים - CCNA?

לימודים במסגרת קורס CCNA מיועדים לאנשי מחשבים, אנשי תמיכה טכנית, מנהלי רשת, טכנאים, ולמעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש ולהתמקצע בתחום תקשורת הנתונים. לקורס יתקבלו בעלי שליטה ביישומי המחשב האישי כולל במערכת הפעלה חלונות ובעלי שליטה באנגלית. הקבלה לקורס מותנית בראיון קבלה.

לימודי CCNA מיועדים לאנשים אשר מעוניינים להשתלב במסגרת של עבודות בתחום תקשורת המחשבים. כמו כן, יתאימו הלימודים לטכנאי מחשבים אשר רוצים לשפר את ידיעותיהם המקצועיות בתחום המחשבים, מתוך מטרה למצוא עבודות מתגמלות יותר ותנאי העסקה משופרים.
ההכשרה עשויה להתאים גם לאנשי תמיכה טכנית שמעוניינים בהסבת מקצוע להייטק, מכיוון שהם שחוקים מעבודה טלפונית ומעוניינים במשרות יותר מתגמלות עם תנאי העסקה משופרים.

הסמכת CCNA תתאים אף לאנשים שעובדים כמומחי IT בארגונים וחברות פרטיות, או בשירות הציבורי, אולם אין להם הסמכה רשמית של חברת סיסקו. באמצעות הסמכת CCNA הרשמית הם יוכלו להתקדם בארגונים לתפקידים בכירים יותר, להשיג משרות מעניינות ומאתגרות יותר בתפקידים ניהוליים וגם להרוויח יותר כסף.
קורס תקשורת נתונים CCNA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס CCNA ?

מי שמעוניין להתקבל ללימודי CCNA אמור לדעת אנגלית ברמה גבוהה בכדי להתמודד עם המונחים הטכניים שקשורים לתחום רשתות התקשורת והמחשבים. במכללות מסוימות אף תערך בחינת כניסה באנגלית. כמו כן, יידרש מן המועמדים לקורס לשלוט ביישומי מחשב מגוונים שכוללים גם יכולת גלישה באינטרנט וגם הכרות טובה ברמת מפעיל עם מערכת ההפעלה ווינדוס.
ברוב המכללות ייערך ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים – ראש החוג, מזכירה ויועץ אקדמי. זה נועד לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים אלה. ייתכן כי בחלק מן המכללות ידרשו שלקורס יתקבלו אנשים שבאים מתחום המחשבים – תמיכה טכנית, טכנאות מחשבים וכדומה. למועמדים שלא עומדים בתנאי הקבלה ייתכן ויתאפשר להם לגשת לועדת חריגים.

מה משך קורס תקשורת נתונים - CCNA?

הלימודים בקורס כוללים בין 100-240 שעות לימוד, תלוי מוסד הלימודים ולמסיימי הקורס בהצלחה, כולל עמידה במטלות תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד. לעומדים בהצלחה בבחינות ההסמכה הבינלאומיות של חברת CISCO תוענק גם תעודת CCNA מטעם CISCO.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס CCNA?

לבוגרי לימודי CCNA שעמדו בכל חובות הלימוד שלהם, שכוללות: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, השתתפות פעילה והצלחה במבחנים במהלך הקורס ומעבר בחינת CCNA רשמית של חברת סיסקו, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו והסמכה רשמית של חברת סיסקו.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס תקשורת נתונים - CCNA?

אפשרות לימודים נוספת הינה קורס ADF, המכשיר את הסטודנטים לפיתוח תוכנה באמצעות תשתיות של אורקל. הלימודים בקורס ADF משלבים חומר לימודי תיאורטי, הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי.
מי שמתעניין בנושאי הלימוד של לימודי CCNA, עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: קורס ניהול רשתות - CCNP, לימודי ניהול רשתות MCITP ועוד. בוגרי לימודי CCNA עשויים להתקדם ולפנות ללימודי המשך בתחום הקשור לנושאי ה-IT. לדוגמא: לימודי ניהול סיכונים ב – IT.

מטרת לימודים אלה היא להעניק ידע בתחום של ניהול הסיכונים בטכנולוגיית המידע של הארגון, מבחינת העבודה על מסדי הנתונים, מאגרי המידע המגוונים, בהיבטים של פיתוח תוכנה, תשתיות פיזיות ותקשורת. 
לימודים נוספים עשויים להיות לימודי CCIP, שמהווים התמחות נוספת והסמכה של חברת סיסקו. תחום זה מערב בעיקר התקנת תשתיות פיזיות מבוססות על ציודי התקשורת של סיסקו, תכנון רשתות של ספקי תקשורת, ובקרה ותחזוקה של המערכות הללו.

במה עוסקים בוגרי קורס תקשורת נתונים - CCNA?

בסיום הלימודים תוכלו להשתלב בעבודות הקשורות לתחומי ניהול רשתות וIP. לפני תחילת הלימודים, חשוב שתבדקו האם קורס זה מעניין אתכם ומה אפשרויות התעסוקה העומדות בפניכם בעת סיומו. ההסמכה של חברת סיסקו תעניק עדיפות לבוגרי המסלול על פני אנשי רשתות וטכנאי מחשבים אחרים בקבלה לעבודה. הם יוכלו להשתלב במגוון ארגונים וחברות במשק, בין אם במגזר הפרטי, או בשירות הציבורי כמומחי רשתות תקשורת ונתונים.
כמו כן, אנשים שצברו ניסיון של כמה שנים בתחום תקשורת הנתונים והרשתות עשויים לפנות לאפיק עבודה עצמאי ולפתוח עסק של תמיכה בחברות וארגונים קטנים מבחינת הקמת מערך המחשוב שלהם, תחזוקה ושמירה על אבטחת מידע מירבית. אופציה נוספת לבוגרים בעלי ניסיון מקצועי רב ויכולת הדרכה היא להציג מועמדות לעבודה כמרצים במסגרת של מכללות המתמחות בלימודי מחשבים.
מודעה
מחפש קורס תקשורת נתונים CCNA?
מחפש קורס תקשורת נתונים CCNA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה