קורס BI בינה עסקית

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי בינה עסקית BI

לימודי BI מיועדים להכשרת מומחים בתחום העסקים. BI הם ראשי התיבות של המילים Buisness Intelligence - אינטלגנציה עסקית. מערכות הבינה העסקית מייעלות מאוד את התפקוד של כל חברה, מסייעות בהפחתת העלויות ובהגדלת הרווחים. זהו תחום חשוב המהווה את אחד האתגרים של כל ארגון. מערכות אלה יכולות גם לאסוף, לנתח ולאפיין מידע רב הקשור למוצרים ולשירותים של החברה ובכך לשפר את ביצועי החברה. בזכותן מצליחות החברות להפוך את המידע שיש ברשותם לידע, לזהות מגמות והזדמנויות, להתמודד עם המתחרים שלהן ולשמריתרון תחרותי משמעותי.

הלימודים מקנים כלים לקבלת החלטות מושכלות בספירה העסקית. תחום ה-BI משלב בין מידע מהעבר ומידע עדכני ומאפשר ליצור תחזיות עסקיות שימושיות. טכנולוגיית BI  משלבת כריית מידע, עיבוד מידע אנליטי מקוון, ניהול ביצועים עסקיים, ניתוח מנבא ואף מידוד. לימודי BI מתאימים לאנשי IT ולמנהלים המבקשים להיכנס לתחום ה- BI וללמוד כיצד ליישם פרויקטים מעולמות התוכן הרלוונטיים. תוכנית הלימודים מאפשרת שילוב ידע תיאורטי ופרקטי ומנתחת נתונים עסקיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס BI בינה עסקית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס BI בינה עסקית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בינה עסקית - BI

אנשים במשרות ניהוליות נתקלים בשטפון מידע שמקשה על הבנת נתונים וקבלת החלטות חכמה. תחום ה-BI מאפשר לחקור נתונים במגוון שיטות ולהפיק מסקנות בצורה שיטתית. תחום הבינה העסקית, BI, הוא תחום בטכנולוגיות מידע שעוסק בבניית מערכות ללימוד והבנת נתונים עסקיים ודפוסי עבודה במגוון תחומים עסקיים. הסטודנטים בקורס BI מתנסים באופן מעשי בפיתוח פרויקט BI באמצעות הכלים הזמינים כיום. במסגרת הקורס סוקרים מודולים מתקדמים בתחום ההרשאות, הפיתוח והביצועים של המערכת.
קורס BI בינה עסקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס בינה עסקית - BI?

במסגרת לימודי BI לומדים כיצד לבנות מערכות נתונים. כאמור, מערכות אלו מסייעות לבצע החלטות עסקיות על סמך המידע הקיים. במסגרת לימודי קורס BI בינה עסקית ילמד הסטודנט מגוון רחב של נושאי לימודים, כגון ‎מבוא למערכות בינה עסקית, מתודולוגיה, שרת SQL בהקשר בינה עסקית, הכרת המערכות ל-BI של חברת מיקרוסופט ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס בינה עסקית - BI?

לימודי BI מיועדים לקהל הרחב אך לעיתים המועמדים נדרשים להיות בעלי רקע בהנדסה, הנדסאים, תשתיות ועוד.
קורס BI בינה עסקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס בינה עסקית - BI?

בוגרי הקורס משתלבים בצוותי BI במגוון ארגונים בהם היי טק, תעשיות הנדסה ולמעשה כל תחום המתעסק בניהול מערכות מידע ובפיתוחן. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס בינה עסקית - BI?

בוגרי קורס BI יכולים להמשיך לתחום האקדמי כגון תואר ראשון בניהול מערכות מידע או הנדסת מערכות מידע למבקשים לקבל הסמכה למהנדסים.
מודעה
מחפש קורס BI בינה עסקית?
מחפש קורס BI בינה עסקית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה