ClickCease

קורס MCSA

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי תקשורת נתונים MCSA

לימודי תקשורת נתונים MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים ומרתקים אשר מכשירים את בוגריהם לתכנון, הקמה, הטמעה, תחזוקה ותיקון של רשתות תקשורת. בוגרי הקורס יזכו בתעודת הסמכה יוקרתית ומבוקשת מטעם חברת Microsoft.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לעבודה עם בסיסי השרת והשירותים המשותפים של מיקרוסופט, כאשר מערכת הפעלה זו כוללת שרתי דואר, שרתי קבצים, שרתי אינטרנט, שרתי הדפסה ועוד. כמו כן, עוסקים הלימודים במערכת Exchange Server שהינה מערכת דואר אלקטרוני, בהגדרות ניהול רשת, הגדרות תקשורת אינטרנט ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCSA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCSA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תקשורת נתונים MCSA

העולם המודרני בו אנו חיים מאופיין בטכנולוגיה מפותחת במיוחד בתחומי ניהול המידע ושימורו. הביקוש למנהלי רשתות IT (Information Technology) הולך וגובר במסגרת ארגונים, חברות ועסקים שונים. מנהלי רשתות המחשבים אחראיים על גיבוי המערכות, תפעול שוטף של אלו, ניהול המידע והתקשורת, אבטחת מידע, פתרון בעיות ותקלות, הרמת רשתות, התקנת תוכנות ועוד.

Microsoft היא אחת מן החברות המובילות בענף רשתות התקשורת וכן מהווה את הפלטפורמה הנפוצה ביותר לניהול מידע ותקשורת רשתית, ועל כן הכשרת MCSA נחשבת ליוקרתית במיוחד בתחום.
קורס MCSA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס תקשורת נתונים MCSA

לימודי קורס תקשורת נתונים MCSA פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי כישורים טכניים טובים וזיקה לענף המחשבים המעוניינים ברכישת הכשרה יוקרתית זו. כמו כן יכולים הלימודים להתאים לבוגרי לימודי מחשבים, מערכות מידע, תוכנה, אלקטרוניקה וכדומה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס תקשורת נתונים MCSA

תנאי הקבלה לקורס תקשורת נתונים MCSA משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית וכן בעלי יכולת שימוש ביישומי מחשב ובאינטרנט ברמת משתמש. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי רקע קודם וניסיון מעשי בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס MCSA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי תקשורת נתונים MCSA

משך לימודי תקשורת נתונים MCSA משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 220 ל-280 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.    

נושאי הלימוד בקורס תקשורת נתונים MCSA

במהלך לימודי הקורס בנושא תקשורת נתונים MCSA מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות הרשת, יתרונות הרשת על פני סביבה לא מרושתת, ניהול משתמשים, ניהול משאבי השרת, ניהול מדפסות, אבטחת המידע על השרת ברמת הקבצים NTFS, ביצוע ניטור בכדי לבדוק את ביצועי השרת, הגדרת IP סטטי ודינאמי, תהליך הניתוב, פרוטוקול TCP/IP ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס תקשורת נתונים MCSA

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

לאחר שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הבינלאומיות מטעם חברת Microsoft תוענק להם הכשרת MCSA מטעם החברה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי תקשורת נתונים MCSA

עם סיום לימודי תקשורת נתונים MCSA יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במחלקות IT בארגונים וחברות בתעשיות השונות כמו למשל חברות הייטק, חברות סטארט אפ, חברות מחשבים ותקשורת אלקטרונית, חברות להתקנת מערכות מידע ורשתות תקשורת ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס תקשורת נתונים MCSA

בוגרי קורס תקשורת נתונים MCSA המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניתוח מערכות מידע בו יוכשרו לתפעול מערכות מידע, אפיון והטמעה שלהם, תחזוקה ותיקון תקלות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מיישם הגנת סייבר בו ילמדו כיצד לשמור על המידע הרגיש של הארגון או העסק מפני מתקפות סייבר.
מודעה
מחפש קורס MCSA?
מחפש קורס MCSA?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה