קורס MCSA

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי תקשורת נתונים MCSA

אם אתם מעוניינים לזכות בהכשרה בינלאומית יוקרתית של חברת מיקרוסופט ולהשתלב בעבודה מבוקשת ורווחית בעולם המחשבים וההייטק – הלימודים בקורס MCSA יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו יכשירו אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהל רשתות תקשורת של מיקרוסופט, וידאגו כי תגיעו למבחני ההסמכה מוכנים, כך שתעברו אותם בקלות ותזכו בהסמכת ה-MCSA הנכספת.

מיקרוסופט היא אחת מהחברות השולטות בתחום רשתות התקשורת (לצד סיסקו) ועל כן הביקוש למנהלי רשתות מוסמכי מיקרוסופט, אשר יוכלו לתכנן, להקים, להטמיע ולעסוק בתחזוקת ופתרון בעיות ברשתות אלו, היא רבה. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי MCSA.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCSA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCSA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד קורס MCSA תקשורת נתונים?

הלימודים בקורס MCSA מיועדים לאנשים בעלי כישורים טכניים טובים, המעוניינים להשתלב בעבודה מבוקשת בעולם ניהול רשתות התקשורת. הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאי מחשבים ולמנהלי רשתות תקשורת מוסמכים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולזכות בתעודת ה-MCSA  הבינלאומית והיוקרתית של חברת Microsoft.

אם אתם מתעניינים בלימודי MCSA, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם המחשבים והייטק, ובפרט בקורסים השונים של חברת מיקרוסופט.
קורס MCSA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס MCSA תקשורת נתונים?

תנאי הקבלה המינימליים לקורס MCSA כוללים דרישה להיכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם המחשב ויישומיו, כמו גם ידיעת אנגלית ברמה סבירה. רבות מהמכללות בתחום אינן מסתפקות בתנאים בסיסיים אלו, ומציבות בפני הבוגרים שלל תנאים נוספים: היכרות עם עולם רשתות התקשורת, תעודת הסמכה רלוונטית (כתעודת טכנאי PC, לדוגמא), ומעבר של מבחנים ייעודיים ו/או ריאיון אישי.

מה משך קורס MCSA תקשורת נתונים?

משך הלימודים בקורס MCSA נע בין 220 ל-280 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בו נמשכים בין חצי שנה לשנה. קורסי ניהול רשתות הכוללים הן לימודי MCSA והן לימודי CCNA (ההסמכה המקבילה של חברת סיסקו), הם, כמובן, ארוכים יותר, וכוללים בסביבות ה-440 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי MCSA  ולזכות בתעודת הסמכה יוקרתית ומבוקשת זו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.
קורס MCSA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס MCSA תקשורת נתונים?

הלימודים בקורס MCSA – ניהול רשתות תקשורת מכשירים את בוגריהם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהל רשתות התקשורת המקצועי והאיכותי. התלמידים בקורס נהנים מהרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות, המלוות בשלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לימודי MCSA כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: יסודות הרשת- מהי רשת, איך הרשת משתלבת בחיי היום יום, מהם היתרונות של הרשת על פני סביבה לא מרושתת, סוגי טופולוגיות וארכיטקטורות לדורותיהם, ,Implementing and Supporting Microsoft Windows XP Professional ניהול Microsoft Windows XP Professional בסביבה מרושתת או בודדת, הכרת הכלים הניהוליים לתחזוקה של המערכת באופן שוטף ועוד.

כן כוללים הלימודים, בד"כ, את הנושאים הבאים: ניהול משתמשים, ניהול משאבי השרת, ניהול מדפסות, יצירת מדיניות לרשת שתגביל משתמשים לבצע שינויים במערכת, אבטחת המידע על השרת ברמת הקבצים NTFS, ביצוע ניטור בכדי לבדוק את ביצועי השרת,Implementing a Microsoft Windows Server Network Infrastructure : Network Hosts-, ידע בפרוטוקול TCP/IP, המרת כתובת IP למספרים בינאריים ודצימליים, חישובי Subnet שימוש VLSM, הגדרות IP סטטי ודינאמי, הסבר על תהליך הניתוב ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס MCSA תקשורת נתונים?

בוגרי לימודי מנהלי רשתות תקשורת MCSA, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בסיום הקורס יוכלו הבוגרים לגשת למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט, ואם הם יעברו אותם בהצלחה, הם יהיו זכאים לתעודה היוקרתית – MCSA 2012, מטעם חברת מיקרוסופט.
מודעה
מחפש קורס MCSA?
מחפש קורס MCSA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה