ClickCease

קורס האקרים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי האקרים

לימודי האקרים (Certified Ethical Hacker) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מאתגרים וייחודיים אשר מכשירים את בוגריהם כאנשי מערכות מידע שיש באפשרותם לפתור בעיות אבטחת מידע שונות החל משלב מערכות ההפעלה והתקשורת ועד לשלב יישומי האבטחה השונים.

תכנית הלימודים מכשירה את בוגריה כהאקרים בשירות החוק אשר פועלים למען איתור פרצות בתחום אבטחת המידע בחברות, בעסקים ובארגונים השונים, זאת באמצעות היכרות עם המתודולוגיות והכלים השונים העומדים לרשותו של ההאקר. העוסקים בתחום נדרשים לבעלי כשרון טכני וכן חוש יצירתי מפותח.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס האקרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס האקרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס האקרים

בכל יום נפרצים עשרות אלפי אתרי אינטרנט ומערכות מידע שונות בכל רחבי העולם, דבר המהווה סיכון מהותי עבור ארגונים, חברות ועסקים שונים, שכן אלו מחזיקים כולם במידע רגיש וחסוי. על כן, קיימת חשיבות רבה למנהלי אבטחת מידע שיוכלו להגן על מערכות המידע השונות ועל משאבי הארגון.

במהלך הלימודים יוכשרו הסטודנטים לעבודה עם כלי האבטחה הקיימים, יכירו את דרכי ההתגוננות היעילות, ילמדו כיצד לבנות מערכי אבטחה המותאמים לצרכי הארגון וכן יעסקו בפן האתי של התחום.
קורס האקרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס האקרים

לימודי קורס האקרים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי זיקה לענף המחשבים אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בארגונים ובחברות שונות בתור מומחי אבטחת מידע. כמו כן יוכלו למצוא עניין רב בלימודים בוגרי תארים ראשונים במדעי המחשב, חומרה, תוכנה וכדומה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.  

תנאי הקבלה לקורס האקרים

תנאי הקבלה לקורס האקרים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים אינם מציבים תנאי קבלה כלל. עם זאת, ישנם מוסדות הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע ושליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית. חלק מן הקורסים דורשים כי יהיו הבוגרים בעלי ידע קודם בתחומי התשתיות, מערכות ההפעלה והרשתות.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס האקרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי האקרים

משך לימודי האקרים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-120 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.           

נושאי הלימוד בקורס האקרים

במהלך לימודי הקורס בנושא האקרים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו חוקי האקינג, עולם ההצפנות, Google hacking, Scanning, System Hacking, Mail hacking, Social engineering, זיהוי האקרים, חומת אש, דרכי התגוננות מפני חשיפות, טכניקות לניצול חשיפות, דואר זבל ברשתות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס האקרים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי האקרים

עם סיום לימודי האקרים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות מחשוב, תוכנות רשתות מחשוב ומידע וכדומה. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.  

לימודי המשך לאחר קורס האקרים

בוגרי קורס האקרים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מיישם הגנת סייבר אשר יכשיר אותם להתקנת תוכנות אבטחה ותפעול שוטף של אלו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT אשר מכשיר את בוגריו להיערכות לסיכונים המאיימים על הטכנולוגיה בארגון ומניעתם.
מודעה
מחפש קורס האקרים?
מחפש קורס האקרים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה