קורס האקרים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי האקינג

אם יש לכם ראש ואהבה ללימודי מחשבים, בואו ותלמדו ותרכשו ידע בקורס האקינג. תחום ההאקינג הינו מהחשובים מבין חמשת עולמות אבטחת המידע, והוא מיועד לבעלי כשרון טכני ויצירתיות. כיום, חברות הייטק מעסיקות בתחום אבטחת המידע שלהן מומחים להאקינג אשר מבצעים את עבודתם תוך שמירה על סטנדרטים אתיים ומקצועיים.

משתתפי הקורס ירכשו ידע מעמיק בכל תחומי אבטחת המידע וההאקינג ובהם ההיבטים העיוניים, המקצועיים והאתיים. במהלך הקורס המשתתפים יחשפו לכל הפעילויות הכרוכות בעשייה של ההאקר, וכן לכלל המתודולוגיות והכלים המשמשים לעבודה בתחום. ההסמכה שירכשו בוגרי הקורס תאפשר להם לתרום מידיעותיהם לארגונים רבים במשק ולהשתלב בתחום מבוקש ונדרש בתעשייה.

כמו כן, בין הפעולות הראשונות של מלאכת ההאקינג היא ניסיון לגרום למערכת הטלפוניה האנלוגית לבצע פעולות אשר לא תוכננו לבצע. כדאי שתדעו: לימודי האקרים הם לא רק התמחות תיאורטית, אלא מציעים הכשרה שרלוונטית לשוק העבודה. ישנם אפילו מוסדות אשר בתום הקורס עוזרים במציאת עבודה דרך מחלקת השמה מקצועית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס האקרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס האקרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס האקרים

האקינג הינה דרך יצירתית לשימוש במחשב ולכן החומר הנלמד מועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון רב בתחום. בכל יום נפרצים עשרות אלפי אתרים ואלפי מערכות מידע בכל העולם ועל כן ארגונים גדולים מעסיקים מנהלי אבטחת מידע שתפקידם העיקרי הוא להגן על מערכת המידע ומשאבי הארגון. קורס זה תוכנן כדי לספק לאנשי מערכות מידע את הידע הנדרש לפתרון בעיות אבטחה, אך מצד שני נדרשת גם חשיבה יצירתית ולכן הקורס ילמד כיצד פועל ההאקר, מהם המתודולוגיות ומהם הכלים העומדים לרשותו.
קורס האקרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס האקינג?

לימודי האקינג מתאימים לאנשים בעלי רקע בתכנות ובמערכות תקשורת אשר עוסקים בגורמי ביטחון ואכיפה שונים. יתר על כן, לימודי האקינג מיועדים לבעלי ידע מעשי בתחום התשתיות, מערכות הפעלה/רשתות וכן לבוגרי תואר ראשון או שני במדעי המחשב, הנדסת תוכנה או חומרה.

מה לומדים בקורס האקינג?

קורס האקינג מקנה יעד אודות פעילויותיו של ההאקר ומצד שני את כלי האבטחה הקיימים. עוד לומדים המשתתפים כיצד להתגונן נכון וביעילות, תוך בניית מערך אבטחה המותאם לארגון. נושאי הלימוד כוללים בין השאר את הנושאים מבוא להאקינג, חוקי האקינג, עולם ההצפנותSocial Engineerin Mail Hacking ,Google Hacking, Scanning , System Hacking ועוד.
קורס האקרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס האקינג?

בתור בוגרי הקורס, תוכלו להשתלב בחברות למחשוב, תוכנות רשתות מחשוב ומידע בארץ ובעולם, כאשר עבודה זו נחשבת למבוקשת ורווחית.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס האקינג?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך וללמוד ניהול רשתות או להתפתח לכיוון בדיקות תוכנה QA.
מודעה
מחפש קורס האקרים?
מחפש קורס האקרים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה