ClickCease

קורס Priority CRM

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Priority CRM

לימודי Priority CRM במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשימוש במערכות ERP (Enterprise Resource Planning) של Priority המשמשות לניהול נתונים ותהליכי עבודה עסקיים תוך שימוש במסד נתונים משותף אחד, להטמעתן וליישומן.

אחת מן המערכות הקיימות היא מערכת CRM אשר משמשת את אנשי המכירות והשיווק בארגונים השונים שכן היא מאפשרת ניהול מתקדם של לידים ומעקב שוטף אחר אלו, ניהול הזדמנויות מכירה והעברתן לסוכן המכירות הרלוונטי, סיווג לקוחות לפי מיקומים גיאוגרפיים, ניהול מיזמים שיווקיים, קטלוג פריטים, מעקב אחר לקוחות פוטנציאליים, ניהול מחירונים ומבצעים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Priority CRM?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Priority CRM?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Priority CRM

מערכת הניהול ERP של Priority מורכבת ממודולים ראשיים אשר מתקשרים יחד בשיתוף פעולה ובתיאום מלא באמצעות מסד נתונים משותף. בשילוב עם נתוני המידע והתהליכים העסקיים בארגון, מתאפשרת שליטה ובקרה מלאה על תהליכי העבודה והשירות בארגון בצורה היקפית, זאת תוך התייעלות העבודה וחסכון במשאבים.

CRM היא מערכת קשרי לקוחות ממוחשבת המסייעת בניהול הקשר עם הלקוחות, הבנת דרישותיהם וניתוח צרכיהם באמצעות כלים שונים של טכנולוגיית המידע. מערכת זו משבת בין פעולות שיווקיות ללקוחות חדשים לבין פעולות לשימור לקוחות, וכן מעקב אחר הרגלי קנייה, אפיון לקוחות ופיתוח של בסיס הלקוחות הקיים במקביל לבחינת הערך הנוצר לארגון כתוצאה מתהליכים אלו.
קורס Priority CRM
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Priority CRM

לימודי קורס Priority CRM פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי תארים ראשונים בחשבונאות, הנדסת תעשייה וניהול, כלכלה, מנהל עסקים, מחשבים, לוגיסטיקה ועוד, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Priority CRM

תנאי הקבלה לקורס Priority CRM משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע וניסיון קודמים בתחומי המחשבים, ניתוח המערכות, התכנות, ניהול התשתיות, הנדסת תעשייה וניהול, ניהול מסדי נתונים, מערכות מידע ועוד.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Priority CRM
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Priority CRM

משך לימודי Priority CRM משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הקורסים בין 90 ל-120 שעות לימוד אקדמיות.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Priority CRM

במהלך לימודי הקורס בנושא Priority CRM מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הפעלת מודלי כספים, לוגיסטיקה שיווק ומכירות, עיצוב מסכים, תכנות חוקים עסקיים, בניית דוחות, ייבוא וייצוא של מסדי נתונים שונים, תהליכי מלאי שיווק ורכש, אפיון תהליכים בסביבה ארגונית פעילה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס Priority CRM

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Priority CRM

עם סיום לימודי Priority CRM יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בין אם בארגון או חברה חדשים ובין אם בארגון או העסק בו עובדים זה מכבר. באמצעות הכשרה זו יזכו לשפר את תהליכי העבודה בארגון ולייעל את עבודתם.  

לימודי המשך לאחר קורס Priority CRM

בוגרי קורס Priority CRM המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול קשרי לקוחות XRM בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה מתקדמת שבאה להחליף את תוכנת ה-CRM.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס GIS מערכות מידע גיאוגרפיות אשר מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בתוכנה המאפשרת ניהול, אחזור וניתוח של מידע גיאוגרפי לצרכים שונים.
מודעה
מחפש קורס Priority CRM?
מחפש קורס Priority CRM?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה