קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח אפליקציות לסמארטפון

מכשירי המובייל משפיעים על אורח החיים שלנו ואף קובעים את המאפיינים הבסיסיים של מגוון הפעילויות החברתיות, העסקיות והפרטיות. המגמה בשוק מצביעה על פעילות מתמשכת ועירנית לפיתוח יישומי מכשירי מובייל. בשל כך, קיימת דרישה עצומה לאנשי פיתוח איכותיים ומובילים. כאשר רוצים להפעיל תוכנה מסוימת בסמארטפון או לגלוש באתר ספציפי, נתקלים לרוב, בהצעת האתר לגלוש באתר מותאם לנייד. זוהי למעשה האפליקציה היוצרת אפשרות גלישה נוחה ומותאמת לגלישה בקלות ובאופן ידידותי. בנוסף, האפליקציות השונות מציעות דרך נוחה להשתמש בנייד החכם שלנו כמחשב קטן, דרכו ניתן לנגן מוסיקה, לגלוש, לשלוח תמונות ועוד.

מכאן שקורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון הינו מעשי ומקיף ומכסה את הנושאים המתקדמים ביותר בפיתוח אפליקציות. הלימודים מכשירים מפתחי אפליקציות ומקנים יכולות וכלים ייחודיים בתחום פיתוח התוכנה. ישנם מגוון רחב של מכללות לפיתוח תוכנה אשר מעבירים קורסים בנושא פיתוח אפליקציות לסמארטפון, אז בואו בהמוניכם להרוויח כסף ולרכוש ידע בתכנות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים

קורס פיתוח אפליקצות לסמארטפונים הוא אחד הקורסים החדישים ביותר בתחום, אשר נותן מענה נרחב לקהל מפתחי האפליקציות לנישה חדשה ורווחית. כיום, הצלחת כל מכשיר דיגיטלי ובמיוחד הצלחת הסמארטפונים כרוכה בחווית המשתמש. באמצעות חוויית המשתמש ניתן לסחוף את ההמונים ולהפוך אפליקציה מאנונימית, למשהו שכולם מכירים ומדברים עליו.

קורסי פיתוח אפליקציות לסמארטפון הם קורסים בין תחומיים המעניקים ידע על עולם הסמארטפונים ולכן אנשים רבים מכל סוגי תחומי העיסוק עשויים להתעניין בקורסים מהסוג הזה.
קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים יהיה עליכם להיות בעלי היכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים, המובייל והאינטרנט וכן יהיה עליכם להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית.

חלק מהמכללות מציבות בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים: ניסיון וידע בתכנות (בשפת C, ג'אווה או שפות אחרות) ומעבר של מבחני קבלה או ראיונות אישיים, הבודקים את מידת התאמתו של המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

למי מתאים ללמוד קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים?

קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים מתאים לכל מי שמעוניין להשתלב באחד התחומים החמים ביותר בעולם ההייטק. הלימודים מתאימים הן למתכנתים מנוסים והן לחסרי כל רקע וניסיון בתכנות ומחשבים.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס פיתוח אפליקציות WEB, קורס פיתוח משחקי מחשב, קורס תכנות ומגוון קורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק.
קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?

לימודי פיתוח אפליקציות לסמארטפון מכילים את הנושאים הבסיסייים בג'אווה תוך תרגול באמצעות פיתוח אפליקציות בסיסיות לאנדרואיד. בנוסף, החומר הנלמד יתבסס על פיתוח ל-IPhone, פיתוח אפליקציות בסיסיות ל- Android, שפת JAVA SE ושימוש בסביבת הפיתוח המוכללת Eclipse, חשיפה, הצגה וחלוקת פרויקטים ל-Android בשיתוף חברת אלרד, יסודות התכנות בסביבת אינטרנט באמצעות סביבות הפיתוח NetBeans ו-JSP. 

פיתוח אפליקציות לאייפון

החל מאנגרי בירדס ועד נינג'ה הפירות - פיתוח אפליקציות לאייפון הוא עסק מרתק ורווחי. הקורס מקנה ידע נרחב לפיתוח מגוון רחב של אפליקציות וישומיים למכשירים מבוקשים אלו, ומאפשר להשתלב במגוון תפקידים מרתקים ומאתגרים. פיתוח אפליקציות לאייפון נעשית באמצעות שפת התכנות Objective C ובסביבת הפיתוח Xcode.

מדובר בקורס הנגיש לקהל הרחב ואין צורך ברקע מקדים בתכנות. בתום הלימודים בקורס, יוכלו המפתחים להשתמש בכל הידע שרכשו בהם ולהשתלב בחברות הייטק העוסקות בענף זה, ביזמות עסקית, או בעבודה כעצמאים בתחום ולפתח אפליקציות משלהם לשימושים שונים ורבים. כמו כן, כבר בסיום הקורס ניתן לשווק את האפליקציה שפיתחתם ב - AppStore, לאחר בדיקה קפדנית של אנשי apple. חלק מהאפליקציות ב - AppStore ניתנים להורדה בחינם וחלק מהן עולות כסף, על פי ראות המפתח.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

אם אתם חולמים לפתח אפליקציה שתכבוש את העולם, אם אתם להוטים לבדוק כל אפליקציה חדשה שיוצאת לשוק ואם ברצונכם להשתלב בעבודה מרתקת, יצירתית ורווחית באחד התחומים הלוהטים של עולם ההייטק והמחשבים – הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר לסמארטפונים, וחנות האפליקציות של גוגל היא הגדולה בעולם. עולם פיתוח האפליקציות נמצא בצמיחה מתמדת – והביקוש למפתחים מקצועיים – ובייחוד בפלטפורמה של אנדרואיד- הוא רב, כך שבוגרי קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד יוכלו להשתלב בשלל עבודות רווחיות. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

חברת אפל מוכרת מדי יום אלפי מכשירי אייפון ואייפוד טאצ' בעשרות מדינות. כמות האפליקציות המפותחות למכשיריה גבוהה מכל האפליקציות המפותחות לחברות מתחרות, כאשר קיימת עלייה מתמדת בכמות הורדת היישומים למכשירים אלו בישראל ובעולם. קורס פיתוח אפליקציות מקנה את כל הידע הדרוש כדי לפתח אפליקציות מקוריות לאייפון ולגרוף רווחים ממכירתם בצורה עצמאית דרך ה - AppStore. עולם ההייטק קורץ לרבים ועל כן לימודי פיתוח אפליקציות מהווה נתח גדול משוק העבודה בעידן של היום. מדובר בקורס יוקרתי ונגיש לקהל הרחב בכל גיל. יש הרואים בקורס כהזדמנות לקריירה שנייה.

לימודי פיתוח אפליקציות אנדרואיד ידאגו להכשירכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למפתח אפליקציות אנדרואיד מקצועי ואיכותי, וזאת על ידי תכנית לימודים עשירה במיוחד, המשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, לרבות השתתפות בפרויקט גמר מונחה, הכולל פיתוח אפליקציית אנדרואיד מ-א' ועד ת' (בחלק מהמכללות בתחום).

תחום פיתוח תוכנה למכשיר האייפון הינו תחום המתפתח במהרה בישראל ובעולם. הלימודים מציידים את הסטודנטים בידע מקיף לפיתוח מגוון גדול של אפליקציות עסקיות ופרטיות, ואף מקנים ידע בפיתוח אפליקציות למשחקי מחשב. הקורס עומד על תכנים כגון יסודות שפת התכנות Objective C היחודית ל- Iphone והשימוש בכלי הפיתוח Xcode ו- Interface Builder, השימוש בממשק ה-Multi-Touch, שימוש ב-Accelerometer, GPS ועוד. 

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד כולל, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: העקרונות הארכיטקטוניים הייחודיים לאפליקציות אנדרואיד; מבוא לעולם המובייל; סקירת מערכות הפעלה וטכנולוגיות מובילות בעולם המובייל; היכרות עם יצרנים מובילים; שפות פיתוח לצד שרת וצד לקוח; J2SE; J2ME; Java; פיתוח אפליקציות web בצד לקוח בעזרת HTML CSS JavaScript; היכרות עם PHP צד שרת; עיצוב ואפיון של ממשק משתמש; המרת אפליקציות והפצתן ב-App Store Android Market באמצעות PhoneGap;  היכרות עם אפליקציות מצליחות; ועוד.

פיתוח אפליקציות ל-Facebook

פייסבוק מהווה היום כלי שיווקי חכם, מתקדם וחזק שבו ניתן לפתח אפליקציות שונות למגוון מטרות כמו פרסום, שיווק, מיתוג, מכירה ועוד. לימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק יגרמו לכם לבטא רעיונות מבריקים לאפליקציות מצליחות ומגוונות. אפליקציות פייסבוק הן דרך להגיע אל מיליוני לקוחות, למשוך את תשומת הלב של המשתמש תוך מיקוד הנישה לקהל היעד בנושא.

אחת הסיבות העיקריות שפייסבוק כל כך פופולרית היא מכיוון שהיא מאפשרת לכל אחד לפתח אפליקציות באופן עצמאי וכן, להיכתב בשפות שונות תוך שימוש ב Facebook API. האפליקציות משמשות גם לקיום פעילויות רבי משתתפים בדפים עסקיים של פייסבוק כך שכל חברה שיש לה חשבון בפייס תוכל להקים תחרויות, סקרים והגרלות.

מסתמן שלמי שאין דף או אפליקציית פייסבוק משלו פשוט לא קיים מבחינה עסקית ולכן יש צורך במפתחים שיגשימו את החזון של אנשי השיווק ויפתחו אפליקציות. כיום ישנה כמות עצומה של תנועה ב facebook אשר מתורגמת לדרישה ענקית לאפליקציות ויישומים איכותיים מצד המשתמשים. מטרתו של קורס פיתוח אפליקציות פייסבוק היא להכשיר מפתחים בעלי רקע בסביבת NET. 

לימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק ידרשו מכם להעלות רעיונות לאפליקציות אשר ישימו דגש על אינטגרציה נכונה לפייסבוק, מציאת פתרונות למכשולים טכנולוגיים וחווית שימוש נוחה. הקורס מתמקד בהקניית ידע במגוון רחב של טכנולוגיות תוך התמקדות ב-PHP כשפת פיתוח לצד השרת וב - JavaScript כשפת פיתוח לצד הדפדפן. הקורס מקנה את הידע ואת הכלים כדי לפתח web applications אשר מבוססים על הארכיטקטורה MVC תוך שימוש ב - Cake PHP וב - Zend Framework ועוד מגוון רחב של טכניקות פיתוח. 

במה עוסקים בוגרי קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?

בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתחום כמפתחים עצמאיים, להקים סטארט אפ, לעבוד בתחום ההיי טק ועוד.

מה משך קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים?

קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים, המיועד לבעלי ידע וניסיון בתכנות, כולל, בדרך כלל, בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, ואילו קורס פיתוח אפליקציות לחסרי רקע וניסיון בתחום הם ארוכים יותר, וכוללים בין 200 ל-500 שעות לימוד אקדמיות. קורס פיתוח אפליקציות משולב לאנדרואיד ולאייפון כולל, בד"כ, מעל ל-500 שעות לימוד אקדמיות.

אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים במיוחד (סטודנטים, עובדים במשרה מלאה וכו') יכולים להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך לתואר ראשון בהנדסת תוכנה, ללמוד פיתוח אתרים, בדיקת תוכנה QA ועוד מגוון אפשרויות.
מודעה
מחפש קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?
מחפש קורס פיתוח אפליקציות סמארטפונים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה