ClickCease

קורס הכרת האינטרנט

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הכרת האינטרנט
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכרת האינטרנט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכרת האינטרנט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הכרת האינטרנט

לימודי הכרת האינטרנט במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי הכרת המחשב והאינטרנט או לימודי אופיס (Office), הינם לימודים בסיסיים ומקצועיים. מטרת הלימודים הינה להכשיר את הסטודנטים לשימוש יעיל בכל יישומי המחשב השונים, כמו גם לחיפוש מידע וגלישה באינטרנט.

תכנית הלימודים מקנה לבוגריה ידע מקיף ומעמיק בתוכנות כמו Word, PowerPoint, Outlook, Excel ועוד, וכן מלמדת אותם כיצד להפיק את המיטב מעבודה עם דפדפנים מסוגים שונים (Google Chrome, Explorer, Firefox וכדומה).
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכרת האינטרנט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכרת האינטרנט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הכרת האינטרנט

האינטרנט מהווה מקור מידה ראשוני אשר מאפשר גישה למגוון אינסופי של נושאים ממקורות מרובים ושונים. כמו כן, מאפשר האינטרנט לבצע פעולות מורכבות בלחיצת כפתור אחת, בשונה מימים עברו בהם נדרשנו לצאת מהבית בשביל לקבוע תורים לקופת החולים, לבצע פעולות בנקאיות, קניות של מוצרים או בגדים וכדומה.

לימודי הכרת האינטרנט יסייעו לבוגריהם לשימוש נכון, מהיר ויעיל ברשת האינטרנט לצרכי חיפוש מידע, כתיבת מיילים, ביצוע פעולות מרחוק, תקשורת עם אנשים ועוד.

קהל היעד לקורס הכרת האינטרנט

לימודי קורס הכרת האינטרנט פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לכל מי שמעוניין להתחיל לגלוש באינטרנט ולבצע פעולות שונות, בין אם מדובר בילדים, מתבגרים, צעירים, מבוגרים ואף קשישים.  

תנאי הקבלה לקורס הכרת האינטרנט

תנאי הקבלה לקורס הכרת האינטרנט משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים אינם מציבים תנאי קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל מי שמעוניין להשתלב בהם.     

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הכרת האינטרנט

משך לימודי הכרת האינטרנט משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על תקופת זמן של בין חודש אחד לארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס הכרת האינטרנט

במהלך לימודי הקורס בנושא הכרת האינטרנט מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אתרי אינדקס, אתרי מנועי חיפוש, כיצד עובד גוגל, טכניקות חיפוש מתקדמות הכוללות מילים נרדפות, חיפוש כתובת אתר וחיפוש באתר מסוים, חיפוש אתרים דומים, חיפוש קישורים, חיפוש תמונות, המרת קבצים ל-HTML, הסרת מידע מגוגל ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הכרת האינטרנט

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הכרת האינטרנט

עם סיום לימודי הכרת האינטרנט יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות שכן שליטה במיומנויות הגלישה באינטרנט לצורך שימושים שונים נדרשת בכל משרה ומשרה. עם זאת, חשוב לזכור כי לימודים אלו אינם מספקים לבוגריהם מקצוע.

לימודי המשך לאחר קורס הכרת האינטרנט

בוגרי קורס הכרת האינטרנט המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אקסל בו ילמדו כיצד לעבוד עם תוכנת הגיליונות האלקטרוניים הפופולרית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס PowerPoint בו ילמדו כיצד לערוך ולבנות מצגות בתוכנה זו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎