ClickCease

קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מחשבים בפיקוח משרד התמ"ת

לימודי מחשבים במסגרת לימודי תעודה אשר נלמדים בפיקוח משרד הכלכלה מהווים תחום מבוקש ומרתק אשר בא במטרה להכשיר את בוגריו לעבודה בתחומי המחשבים כמו למשל כתיבת קודי תכנות, בניית אתרי אינטרנט, טכנאות מחשבים, בדיקות הבטחת איכות, תכנון חומרה ומעגלים לוגיים, ניהול רשתות תקשורת מחשבים, אבטחת מידע, מומחי DBA ועוד רבים.

תכנית הלימודים משתנה בהתאם לקורס הנבחר, אמנם באופן כללי היא מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות מעשיות, כך שעם סיום הלימודים יוכלו אלו להשתלב במגוון המשרות המוצעות בענף המחשבים והטכנולוגיה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

עולם ההייטק והטכנולוגיה נחלק הן לבעלי המקצוע האחראיים על כתיבת קודים ותכנות והן לאלו האחראיים על תחזוקת מערכות המחשוב. על אף שלימודים בתחום הם מבוקשים במיוחד, בישראל קיים מחסור תמידי באנשי מקצוע מיומנים ומוחים בתחומי המחשבים.

תוכניות לימוד המתקיימות בפיקוח רשמי של משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר) מספקות לבוגריהן תעודות הסמכה רשמיות שהינן מוכרות על ידי המדינה. לרוב, לימודים אלו הם לימודים מזורזים המאפשרים השתלבות מהירה בשלל המשרות בתחום.
קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

לימודי קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למי שמצויים בראשית דרכם המקצועית המעוניינים להשתלב בתחומי המחשבים השונים והמגוונים, כמו גם אנשים החותמים בלשכת התעסוקה אשר מתקשים במציאת עבודה בתחום עיסוקם הקודם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים בוגרי לימודי מדעי הרוח או החברה אשר יש ברצונם לעבור הסבה מקצועית.

תנאי הקבלה לקורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

תנאי הקבלה לקורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית וכן בעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב והאינטרנט.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

משך לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה משתנה בין הקורסים השונים, המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. ישנם קורסים הנפרשים על פני חודשים ספורים וישנם קורסים שיכולים להימשך על פני שנה וחצי ויותר.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בקורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

במהלך לימודי הקורס בנושא מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול דומיין, אבטחת מידע, יסודות בגיבוי מידע, מידע משוחזר, פרוטוקולים של תקשורת, שפות תכנות, יסודות בסיסי נתונים, תכנון תהליכי בדיקות, ניתוח מערכות, כתיבת סקריפטים, פיתוח ותכנות אתרים, לימודי יישומי מחשב ואופיס, היכרות עם כלי בדיקה אוטומטיים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. נוסף על כך, תוענק להם תעודת הסמכה מקצועית מטעם משרד הכלכלה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

עם סיום לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בהתאם למסלול הלימודים אותו השלימו. בין המשרות ניתן למצוא טכנאות מחקרים, עובדי רשת מחשבים, מחלקות IT ועוד.  

לימודי המשך לאחר קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

בוגרי קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מיישם הגנת סייבר אשר מכשיר את בוגריו להגנה על המידע הרגיש של הארגון תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Access שהינה אחת מתוכנות אופיס הנפוצות המשמשת לבניית מסדי נתונים וניהול מידע.
מודעה
מחפש קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
מחפש קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה