קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מחשבים בפיקוח משרד התמ"ת

עולם המחשבים בימינו נוגע לתחומי חיים רבים. בין אם מדובר בכתיבת קוד תכנות, בדיקות הבטחת איכות, עבודה על שרתים ותקשורת מחשבים, טכנאות מחשבים, בניית אתרי אינטרנט, עיצוב גרפי, טכנאות סמארטפונים ואף תכנון חומרה ומעגלים לוגיים, ניכר כי תחומי מקצוע רבים נסמכים בימינו על המחשבים. עד כדי כך השתנו החיים, שקשה להאמין שרק לפני עשרים שנה לא ניתן היה להעביר באמצעות הטלפון סרטים, לשלוח הודעה ולקבל תגובה מיידית מחברים שנמצאים בצד השני של העולם, או להזמין מוצרים באמצעות האינטרנט.

בישראל קיים מחסור תמידי באנשי מקצוע מיומנים ובעלי מומחיות במחשבים. לא רק בוגרי תארים טכנולוגיים, אלא אף בוגרי קורסים מקצועיים שמתפקדים כאנשי IT ומומחי ניהול רשתות תקשורת מחשבים. מן הטעם הזה הוחלט במשרד הכלכלה לאפשר פתיחת מסלולי לימוד במכללות שזוכות לתקצוב מטעם המדינה ובמסגרתם לומדים אוכלוסיות שונות שיוצאות עם תעודת הסמכה רשמית ומקצוע מבוקש ומתגמל. אם גם אתם מעוניינים להצטרף אל לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה, אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בעמוד וליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה

עולם ההייטק כולל לא רק את כותבי הקוד מומחי התכנות והאלגוריתמאים, שמחזיקים בתארי הנדסה שאותם קיבלו במסגרת הלימודים באוניברסיטה או במכללות הטכנולוגיות, אלא גם את האנשים שמתחזקים את מערכות המחשוב. במסגרת זו נכללים: מומחי רשתות התקשורת, טכנאי מחשבים מומחים עם הסמכות מגוונות, מתחזקי מאגרי המידע מומחי ה-DBA, מתכנתי האינטרנט לדרגותיהם השונות והמעצבים הגרפיים.

מכללות מקצועיות רבות החליטו לפתח תכניות לימודים ייחודיות שיהיו תחת פיקוח רשמי מצד משרד הכלכלה ובאופן זה יספקו תעודות רשמיות והסמכה שתוכר על ידי המדינה. מחפשי עבודה שחותמים בשירות התעסוקה יכולים לבקש מהפקידים להפנות אותם לקורסים מתחומי המחשבים, שם הם ילמדו במתכונת מזורזת ויקבלו הסמכה רשמית בקורסי המחשבים המגוונים מטעם משרד הכלכלה. אם גם אתם מעוניינים להתקדם מקצועית לתחום המחשבים המתגמל והמאתגר, מהרו להירשם אל קורסים בפיקוח משרד הכלכלה ותזכו במקצוע מבוקש לעתיד.
קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?

לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה מיועדים לצעירים בראשית דרכם המקצועית שרוצים לעסוק באחד מתחומי המחשבים המגוונים, דוגמת: טכנאות סמארטפונים, הנדסאות מחשבים, DBA, או עיצוב גרפי שמעוניינים בהסמכה רשמית מטעם המדינה.

קהל יעד נוסף הוא של אנשים החותמים בלשכת התעסוקה, שמתקשים למצוא עבודה בתחום העיסוק הקודם שלהם, או שהם עבדו בעבודות צווארון כחול וכעת הם מעוניינים להתקדם בחיים. הם יכולים לקבל הפנייה מהפקידים לקורס הכשרה מקצועית מזורזת במחשבים.

לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה עשויים אף לקרוץ לאקדמאים ממדעי הרוח, או מדעי החברה שהחליטו לעשות הסבה מקצועית לאחד מתחומי המחשבים המבוקשים ביותר. באמצעות קורס בפיקוח משרד הכלכלה הם יוכלו לשפר את מצבם הכלכלי וגם להתקדם למשרות מאתגרות.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?

תנאי הקבלה אל קורסי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה משתנים בין המכללות השונות ובין מסלולי הלימוד השונים. בדרך כלל, יידרש מן המועמדים להיות לפחות עם 12 שנות לימוד ובחלק מן המכללות אף ידרשו שהמועמד יהיה עם תעודת בגרות מלאה. בשביל להתקבל לקורסים שדורשים ידע ריאלי ושליטה באנגלית, כמו ניהול רשתות מחשבים, או לימודי DBA, יידרש מן המועמדים להיות עם בגרות במתמטיקה ובאנגלית של לפחות 3 יחידות. כמו כן, הם יצטרכו לשלוט ברמה בסיסית ביישומי מחשב ואינטרנט.

חלק מן המכללות יערכו מבחני קבלה בכדי לוודא שמי שמתקבל לקורס יוכל לעמוד בדרישות הלימודים. בנוסף, יעברו המועמדים לקורס, ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימוד בכדי לבדוק את מידת התאמתם לקורס.
קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?

אורך קורסי המחשבים ישתנה בין לימודים בסיסיים בתחום ללימודי מורחבים. לדוגמא קורסי אופיס כמו וורד, אקסל ויישומי מחשב, יימשכו בין ארבעים לשישים שעות לימוד אקדמיות, אולם קורסי מנהלי רשתות תקשורת יתקיימו במתכונת רב שנתית של בין שנה לשנה וחצי. בין ארבע מאות וחמישים לחמש מאות וחמישים שעות לימוד אקדמיות. או קורסי QA שנמשכים בין שלוש מאות וחמישים לארבע מאות וחמישים שעות לימוד אקדמיות. הלימודים יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע וייתכן אף שיהיה יום לימודים נוסף בימי שישי.

את הלימודים האלה ניתן ללמוד באופן מזורז, אם מדובר בהכשרה מקצועית לאנשים מחוסרי עבודה שנשלחים ללימודים אלה על ידי פקידי הלשכה. כמו כן ניתן ללמוד קורס מחשבים במסגרת של לימודי ערב.

מה לומדים בקורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?

במסגרת קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה ילמדו הסטודנטים נושאים רבים שיכשירו אותם לתפקידים מגוונים הקשורים לעולם המחשוב. לדוגמא במסגרת קורס רשתות תקשורת מחשבים ילמדו את הנושאים הבאים: ניהול דומיין, אבטחת מידע, יסודות בגיבוי מידע, מידע משוחזר, פרוטוקולים של תקשורת.

במסגרת קורסי QA ילמדו הסטודנטים את הנושאים הבאים: שפות תכנות, יסודות בסיסי הנתונים - SQL, תכנון תהליכי בדיקות, הכרות עם כלי בדיקה אוטומטיים, ניתוח מערכות, כתיבת סקריפטים ועוד.

במסגרת לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה ניתן ללמוד גם קורסים בעיצוב גרפי, לימודי פיתוח ותכנות אתרים, לימודי יישומי מחשב ואופיס – Word, Excel, Power Point, Outlook. את נושאי הלימוד בקורסי המחשבים השונים יעבירו מרצים בעלי ידע וניסיון מקצועי עשיר.

קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה - תעודה

לבוגרי לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו, כמו גם הסמכה מקצועית מטעם משרד הכלכלה. בשביל ההסמכה המקצועית יידרש מן הסטודנטים להצליח בבחינות הגמר של משרד הכלכלה. כמו כן, יידרש מן הסטודנטים לעמוד בכל חובות הלימוד שלהם שכוללות: עמידה בחובת נוכחות, הגשת פרויקט גמר במכללות בהן זה נדרש, הגשת תרגילי בית והצלחה במבחנים במהלך הקורס.

האם קיימים לימודי המשך לבוגרי קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?

בוגרי לימודי מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה יוכלו להתקדם לקורסי המשך מתקדמים. לדוגמא בוגרי קורס טכנאי מחשבים יוכלו ללמוד קורס ניהול רשתות יוקרתי וכך להתקדם לתפקידים בכירים יותר וגם לקבל שכר גבוה יותר. כמו כן, בוגרי קורס QA, ששואפים ללמוד גם תכנות שלא במסגרת לימודי תואר יכולים ללמוד קורס דוט נט. באמצעות לימודים אלה יוכלו בוגרי המסלול לתכנת אפליקציות ולהשתלב בתפקידי תכנות מגוונים בעולם ההייטק.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?

בוגרי מסלולי הלימוד השונים יכולים לפנות למקומות עבודה מגוונים. לדוגמא בוגרי קורס טכנאי מחשב, יוכלו לעבוד ברשתות מחשבים, ובמחלקות IT בחברות וארגונים רבים במשק. כמו כן, הם יוכלו לפנות לעבודה עצמאית ולתקן בעיות במחשבים של לקוחותיהם. בוגרי קורס ניהול רשתות יכולים להציג את מועמדותם למגוון משרות במסגרת חברות הייטק, ובמחלקות IT במגוון חברות וארגונים.

בוגרי קורסי QA ודוט נט יוכלו להציג את מועמדותם למגוון חברות הייטק וחברות סטארטאפ. בוגרי קורס עיצוב גרפי יוכלו לעבוד בחברות פרסום, בתי דפוס, חברות הייטק וגם לפנות לאפיק עבודה עצמאי כפרילנסרים.
מודעה
מחפש קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
מחפש קורס מחשבים בפיקוח משרד הכלכלה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה