ClickCease

קורס Access

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Access
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Access?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Access?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Access

לימודי Access במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים ומקצועיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם אחת מתוכנות Office מבית Microsoft, זאת לצד תוכנות כמו Word, Excel, PowerPoint וכדומה. תוכנת האקסס הינה תוכנה פופולרית במיוחד בקרב מפתחי אתרים, בוני אתרים ומתכנתים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומיומנויות מעשיות לצורך שליפה וניתוב של מאגרי נתונים, בניית מסדי נתונים, בניית דוחות, הקמת טבלאות ואינדקסים, הגדרת טבלאות ושדות באופן חזותי וניהול מידע.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Access?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Access?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Access

תוכנת ה-Access מהווה את אחת מתוכנות Office הנפוצות ביותר, אמנם בשונה מן האחרות, היא אינה פשוטה וקלה לשימוש ולשם תפעולה נדרשת הכשרה ספציפית. לתוכנה קיים מנוע ייחודי משלה שנקרא Microsoft Jet Database Engine אשר משמש לאחסון נתונים בתבנית ייחודית, שאיבת נתונים ממבחר מסדי נתונים ואפליקציות וכדומה.

הסטודנטים יכירו את שלבי תכנון מסדי הנתונים החל מבניית טבלאות פשוטות, דרך הגדרת קישורים ובניית שאילתות ועד לבניית דוחות מורכבים, ילמדו כיצד ליצור טפסים בתוכנה, להבחין בין סוגי טבלאות שונים, ליצור קשר בין טבלאות נתונים, להגדיר את זכויות המשתמשים ועוד.

קהל היעד לקורס Access

לימודי קורס Access פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לכל מי שיש ברצונו לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום ניהול מאגרי נתונים בסביבת חלונות לצורך ייעול תהליכי העבודה בארגון או העסק בו הם פועלים.

תנאי הקבלה לקורס Access

תנאי הקבלה לקורס Access משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל הקורסים פונים לקהל הרחב ואינם דורשים ידע מקדים בתחום. חלק מן המוסדות דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב והאינטרנט.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Access

משך לימודי Access משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.     

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Access

במהלך לימודי הקורס בנושא תוכנת Access מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יצירת מסדי נתונים, בניית דוחות, שימוש באובייקטים מיישומים אחרים, הגדרת קישורים, שדות, מושגים בסיסיים, מחוללי יישומים, הבחנה בין סוגי נתונים, תכונות שדה, בניית טבלאות, קשרי הגומלין בין טבלאות, בניית שאילתות, סיכום שאילתות המבוססות על יותר מטבלה אחת, יצירת טפסים פשוטים ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס Access

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Access

עם סיום לימודי Access יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במשרות אדמיניסטרטיביות למיניהן המצריכות עבודה עם מסדי הנתונים של תוכנת Access.  

לימודי המשך לאחר קורס Access

בוגרי קורס Access המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול קשרי לקוחות XRM בו יוכשרו לעבודה עם תוכנה מתקדמת שבאה להחליף את תוכנת ה-CRM.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מחשוב ענן בו ילמדו אודות אחסון שרתים באופן וירטואלי.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎