ClickCease

קורס מחשוב ענן

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי מחשוב ענן

לימודי מחשוב ענן במסגרת לימודי תעודה מהווים את אחד מן התחומים המובילים בענף הטכנולוגיה, מערכות המחשוב והמידע. מטרת לימודים אלו הינה להקנות לבוגרים הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק הרווחית והמבוקשת באמצעות שלל תחומי הפעילות של תשתיות המחשוב.

תכנית הלימודים מכשירה את בוגריה לאחסון שרתים באופן וירטואלי, דבר המאפשר סדר וארגון בכל חברה או עסק, אבטחת מידע רגיש של המשתמשים בארגון וכן נגישות מהירה וקלה יותר לקבצים ומסמכים דרך האינטרנט. נוסף על כך לומדים הסטודנטים במסלול זה כיצד לשדרג את השרתים השונים ואף כיצד ליצור מערכות חדשות בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מחשוב ענן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מחשוב ענן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מחשוב ענן

כמויות המידע העצומות הקיימות כיום בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים אינן מאפשרות ניהול במרכז מחשבים פיזי הנמצא בשטח החברה או העסק, וכיום מרבית המידע מאורגן בחוות שרתים גדולות. מחשוב ענן מספק למשתמשים פתרון אחסון יעיל למידע הרב שיש ברשותנו כמו למשל תמונות, קבצים, מאמרים, סרטוני וידאו, מסמכים ודוחות, זאת בעלות מינימלית ובשמירה מקסימלית על אלו מפני אובדן או תקלות.

הלימודים מתייחסים להיבטים האתיים והחוקיים הכרוכים בשימוש בווירטואליזציה, וכן משלבים ידע ושליטה במגוון מערכות ווירטואליזציה כמו למשל Linux.
קורס מחשוב ענן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מחשוב ענן

לימודי קורס מחשוב ענן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי זיקה לתחומי המחשבים וכן כישורים טכניים מפותחים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בנוגע לשיטות המקובלות להעברת תוכנות וקבצים לענן הווירטואלי, זאת בכדי לקדם עסקים באמצעות פתרונות וירטואליזציה שונים ומגוונים.  

תנאי הקבלה לקורס מחשוב ענן

תנאי הקבלה לקורס מחשוב ענן משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית, וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב ובאינטרנט.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מחשוב ענן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מחשוב ענן

משך לימודי מחשוב ענן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. מרבית הקורסים נפרשים על פני חודשים ספורים. 

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות בערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מחשוב ענן

במהלך לימודי הקורס בנושא מחשוב ענן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו טכנולוגיות ענן שונות, פתרונות האחסון הקיימים בשוק, יתרונות Hyper V בשילוב SCVMM, פתרונות Storage, היכרות עם Azure, VMware, ווירטואליזציה בעולם Linux, שיקולי עלות מול תועלת, תכנון מערכות אחסון, הכנת תשתיות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מחשוב ענן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מחשוב ענן

עם סיום לימודי מחשוב ענן יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות וביניהם משרדי הייטק, מחלקות מחשבים ארגוניים, מעבדות עצמאיות, חברות סטארט אפ ועוד, וכן בכל ארגון הדורש עבודה צמודה עם שרתים וירטואליים ומאגרי אחסון בדמות ענן.   

לימודי המשך לאחר קורס מחשוב ענן

בוגרי קורס מחשוב ענן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אבטחת מידע אשר מכשיר את בוגריו להגנה על מידע רגיש ומניעת אירועי סייבר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס בינה מלאכותית AI בו ילמדו אודות הטמעה של תכונות אנושיות במחשבים בכדי שיוכלו אלו לבצע פעולות מורכבות במהירות וביעילות.
מודעה
מחפש קורס מחשוב ענן?
מחפש קורס מחשוב ענן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה