קורס מחשוב ענן

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי וירטואליזציה - מחשוב ענן

לימודי מחשוב ענן הינם לימודים מובילים בתחום הטכנולוגיה ומערכות המחשוב והמידע. תחום זה יפתח לכם דלתות בהיי-טק המצריך כישורים טכנולוגיים בתחומי הפעילות של תשתיות המחשוב, ייעול של אחסון המידע ועוד. לימודי מחשוב ענן מאפשרים ליצור מערך חדש של אחסון מידע על השרתים, ומקנים ללומדים את הידע הנדרש להם על מנת לסייע לאנשי IT לבחור בטכניקה המתאימה לארגון וליישם אותה.

הלימודים מתייחסים להיבטים האתיים והחוקיים הכרוכים בשימושים בוירטואליזציה וכן ישלבו ידע והכרה של מספר מערכות וירטואליזציה ולמידה על הנפוצות ביותר, כמו LINUX ועוד. הטכניקות נלמדות באופן מסודר וקל אשר מקל מאוד על הארגונים והשרתים השונים. בעזרת קורס זה תוכלו לתרום באופן משמעותי לגופים השונים ולהתקדם לתפקידים בכירים יותר.

תנועת המידע העצומה המתרחשת מדי יום ברשת האינטרנט איננה מאפשרת עוד קיום מרכז מחשבים פיזי הנמצא בשטח החברה, וכיום חוות שרתים גדולות הן המחסנים הגדולים של המידע בעידן הדיגיטלי. מחשוב ענן מעניק לנו המשתמשים, פתרון אחסון למידע הרב שיש ברשותנו. בעידן של היום אנו אוספים אינספור תמונות, סרטוני וידאו, קבצים, מאמרים, מסמכים ודוחות ולא תמיד יש לנו מקום לכל אלה במחשב האישי. dropbox היא אחת מתוכנות רבות המאפשרות לנו לשמור קבצים במרחב וירטואלי ולגשת אליהם מכל מקום בעולם. 

לימוד מחשוב ענן תורמים לפיתוח פתרונות אחסון, שדרוג מקומות אלו ואף יצירת מערכות חדשות. ענן ממוחשב יוצר מרחב וירטואלי לקבצים בעלות זולה ובשמירה מקסימלית על היקר מכל מפני אובדן או תקלות. בזכות פיתוח מחשוב ענן, אנשים יכולים לנסוע, לטייל בעולם, לעבוד בכל מקום ועדיין לגשת לקבצים שלהם מכל מחשב.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מחשוב ענן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מחשוב ענן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מחשוב ענן

לימודי מחשוב ענן מקנים את היכולת לאחסן שרתים באופן וירטואלי והם מועברים באופן עיוני ומעשי. הטכניקות השונות יוצרות סדר ב"בלגן" המשרדי ובכך יוצרות נגישות מהירה יותר לקבצים ומסמכים, דרך האינטרנט. טכנולוגיית הענן מאפשרת אבטחה למידע הרגיש של המשתמשים בארגון. קורס מחשוב ענן מקנה יתרונות רבים בהם פיתרון ירוק - הפחתת פגיעה באיכות הסביבה, יעילות במשאבים כלכליים וכוח אדם בארגון ועוד.

מאז שרשת האינטרנט נכנסה לשימוש, חיינו הפכו להיות מלאי מידע וידע. אנו זקוקים לארגן מידע זה, לסדר אותו ולסנן מאחר ולא נוכל לשמור על כולו. למעשה לטובת זה נוצרו מקומות אחסון הנקראים עננים שאוגרים בתוכם את כל המידע שלנו ושומרים עליו.

איבוד מידע גורם לעוגמת נפש ואף להפסדים כספיים בארגונים רבים. בעידן שבו אנו מצלמים תמונות וסרטונים, יוצרים קבצים, לומדים ומכינים עבודות ופרויקטים עתירי מגה, חשוב שיהיה לנו מקום בו נוכל להניח את כל התכולה הוירטואלית שלנו. 
קורס מחשוב ענן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מחשוב ענן?

תוכנית הלימודים מעניקה ידע ושיטות מקובלות של העברת תוכנות וקבצים אל הענן הוירטואלי. מתוך הקורס אתם תצאו עם פתרונות וירטואליזציה שיעזרו לבתי עסק ליישם סוגים שונים של אחסון מידע. כמו כן, תוכנית הלימודים כוללת שילוב בין טכנולוגיות ענן שונות, הכנת תשתיות, היכרות עם פתרונות אחסון הקיימות בשוק, יתרונות Hyper V בשילוב SCVMM, פתרונות Storage, הכרות עם Azure תרגול, מתקדם עם VMware, וירטואליזציה בעולם לינוקס עם Xen ועוד.

תוכנית הלימודים משולבת ומכילה תכנים רבים. ביניהם תמצאו פתרונות וירטואליזציה, סוגים שונים של אחסון מידע, טכנולוגיות ענן שונות, הכנת תשתיות, שיקולים של עלות מול תועלת, תכנון מערכות של אחסון ועוד. בנוסף, תלמדו על פתרונות storage, הכרות עם azure, תרגול מתקדם עם vmware, לינוקס ועוד. הקורס משלב בין תרגול רב לבין תכנים עיוניים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מחשוב ענן?

לקורס יתקבלו מועמדים גם ללא רקע מקדים או ידע בתחום. כמו כן נדרשת רמת אנגלית טכנית בסיסית והבנה בתפעול מחשב.

קורס מחשוב ענן מקנה מיומנויות בהבנת הענן הוירטואלי ובקבלת כלים לתפעול מקומות אחסון. לא כולם יודעים כיצד להתנהל עימם ומה האפשרויות שמחשוב ענן מציע. הקורס מתאים לקהל הרחב ואין צורך ברקע קודם. הלימודים אינם מתמקדים בקידוד ותכנות הענן אלא בקבלת כלים פרקטיים בעבודה עם מחשוב וירטואלי. 
קורס מחשוב ענן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס מחשוב ענן?

בוגרי הקורס משתלבים במגוון עבודות בהייטק, במחלקות מחשבים ארגוניים, מעבדות עצמאיות או סטארט אפים. בוגרי הקורס יכולים לעבוד בכל ארגון הדורש עבודה צמודה עם שרתים וירטואליים ומקומות אחסון בדמות עננים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס מחשוב ענן?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודי מדעי המחשב לתואר ראשון או להשלים ידע נוסף דרך קורסים כגון ניהול רשתות. בוגרי הקורס יכולים להמשיך וללמוד. ניתן לפנות לתואר אקדמי בתחום מדעי המחשב או להרחיב יעד בזכות לימודי תעודה כגון פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות לפייסבוק ועוד.
מודעה
מחפש קורס מחשוב ענן?
מחפש קורס מחשוב ענן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה