ClickCease

קורס ניתוח מערכות מידע

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניתוח מערכות מידע

לימודי ניתוח מערכות מידע במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשירים ומבוקשים אשר עוסקים באחד מן התחומים המורכבים והמרתקים בעולם המחשבים. לימודים אלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לניתוח, תכנון, הקמה, הטמעה, אפיון וניהול פרויקטים ומערכות בענף מערכות המידע.

תכנית הלימודים מקנה לבוגריה ידע מקיף ומעמיק בכל הנוגע לבדיקת מערכות שונות, כתיבת מערכות מידע, בניית תוכנות, ניתוח מתקדם של דפוסי מערכות מידע, אפיון ממשקי משתמש, אופטימיזציה של ביצועים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניתוח מערכות מידע?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניתוח מערכות מידע?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניתוח מערכות מידע

ההתפתחות הרבה והמהירה שחלה בענף המחשבים והייטק הובילה לביקוש הולך ועובר ללימודים בתחום, בדגש על לימודי מערכות מידע. כיום, מסתמכים כלל הארגונים על טכנולוגיית מידע בכדי להבטיח כי פעילות הארגון מתבצעת בצורה מיטבית.

מנתחי מערכות מידע הינם בעלי מקצוע מומחים בתפעול מעשי של מערכות אלו, אפיון והטמעה שלהן בארגונים השונים, תחזוקה שלהן ועוד. כמו כן, אחראיים העוסקים בתחום על ההגנה על משאבי הסייבר תוך שימוש בכלי אבטחת מידע.
קורס ניתוח מערכות מידע
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניתוח מערכות מידע

לימודי קורס ניתוח מערכות מידע פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי רקע קודם בתחומי המחשבים והתכנות אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם וישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה.  

תנאי הקבלה לקורס ניתוח מערכות מידע

תנאי הקבלה לקורס ניתוח מערכות מידע משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחומי המחשבים, האינטרנט והטכנולוגיה וכן בוגרי תארים ראשונים במדעי המחשב, הנדסה תעשיית וניהול, כלכלה, מנהל עסקים וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניתוח מערכות מידע
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניתוח מערכות מידע

משך לימודי ניתוח מערכות מידע משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-350 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניתוח מערכות מידע

במהלך לימודי הקורס בנושא ניתוח מערכות מידע מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניתוח ותכנון מערכות מידע, מסדי נתונים, תקשורת נתונים, אבטחת מידע, ניהול פרויקטים, ניהול ידע, תכנון, הטמעה, SQL, אפיון ממשק, יישומים ואינטגרציה, HTML, ERP, סחר אלקטרוני, אבטחת איכות, עקרונות שימוש ב-CRM, תכנון בסביבת NET, מחזור החיים של מערכות מידע, עיצוב וניתוח מערכות מידע ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס ניתוח מערכות מידע

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניתוח מערכות מידע

עם סיום לימודי ניתוח מערכות מידע יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות היי טק, חברות סטארט אפ, חברות הפועלות על מסדי נתונים, ארגונים בהם נעשה שימוש במערכות מידע ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס ניתוח מערכות מידע

בוגרי קורס ניתוח מערכות מידע המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול רשתות CCNP בו יוכשרו לתכנון, הקמה, תפעול ופתרון תקלות ברשתות IP.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תקשורת נתונים CCNA בו ילמדו אודות התקנה, תחזוקה, תפעול, תיקון וטיפול בציוד תקשורת ותחזוקה.
מודעה
מחפש קורס ניתוח מערכות מידע?
מחפש קורס ניתוח מערכות מידע?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה