קורס Powerpoint

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Powerpoint

קורס POWER POINT שייך לתחומי לימודי יישומי המחשב. בקורס זה ניתן ללמוד כיצד ליצור מצגות מקצועיות באמצעות תוכנת מיקרוסופט אופיס פאוורפוינט. מצגות פאוורפוינט חיוניות להצגה יעילה ומסודרת של חומר מקצועי בהרצאות ובכנסים.

בקורס פאוורפוינט הסטודנטים לומדים כיצד לבנות מצגת באמצעות התוכנה. בנוסף, ילמדו המשתתפים על שלל פונקציות עיצוב המצגות המוצעות בה. באמצעות התוכנה ניתן לעצב את המצגות באין ספור דרכים באמצעות הוספת שקופיות, תבליטים, הוספת תמונות, הנפשות, הוספה ועבודה עם טבלאות, דיאגראמות ותרשימים ארגוניים, שימוש במולטימדיה ועוד. כמו כן, ניתן ליצור שיקופיות ולשלב בהן טקסט, ליצור מעברים בין השקופיות (בתוכנת POWER POINT 2007 המעברים בין השקופיות מתבצעים באמצעות אנימציה), קבצי קול (מוזיקה) ווידאו, גרפים ותרשימים ארגוניים וגם קישורים לאינטרנט.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Powerpoint?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Powerpoint?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פאוורפוינט - Powerpoint

לימודי הכנת מצגות - קורס פאוורפוינט - שמים דגש על כל השיקולים שצריך להביא בחשבון כשעורכים מצגת פאוורפוינט: עריכת המצגת אמורה להקיף את כל החומר שהמרצה מעוניין להציג, התזמון של המעברים בין השיקופיות צריך להתאים לקצב שבו המרצה מעוניין להעביר את ההרצאה, ועוד. קורסי פאוורפוינט מוצעים על ידי מספר מכללות לאופיס ולמחשבים בארץ.
קורס Powerpoint
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס פאוורפוינט - Powerpoint?

נושאי הלימוד בקורס פאוור פוינט משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות  קורס פאוור פוינט מקיף את הנושאים הבאים: מבנה מסך, שורת מידע, תפריטים, הוספת שקופית, הוספת תמונה, תבניות, אפקטי מילוי, קביעת רקע, הפעלת המצגת, שמירת המצגת, פעולות על הקובץ - שמירה, פתיחה וסגירה, הוספת דיאגראמות ותרשימים ארגוניים, ערכות עיצוב, קביעת רמות במצגת, שימוש בחלונית המשימות, שימוש במולטימדיה, הוספת טבלאות, הוספת טקסט ועריכתו, הוספת שיקופיות למצגת, הוספת תמונות ועוד.

עיצוב המצגת - מתאר השיקופית, תגיות חכמות של פאוור פוינט, הוספת תיבת טקסט, יישור ומרכוז פסקה, הטיית אותיות, העתקת עיצוב, הוספת קו תחתון, גופנים - שינוי סוג, גודל וצבע הגופנים, אפקטי אנימציה (הוספת אפקט מעבר בין שיקופיות, סדר ותזמון האפקטים, לחצני פעולה ועוד), הוספת קטעי וידאו, אפקטי קול (מוזיקה), הגדלה והקטנה של אובייקטים, WORD ART , ניווט במצגת - הגדרות פעולה ללחיצת עכבר, היפר קישור לאתר אינטרנט, היפר קישור לדואר אלקטרוני, היפר קישור לשקופית אחרת, היפר קישור למסמך ועוד.

למי מיועד קורס פאוורפוינט - Powerpoint?

קהל היעד בקורס פאוור פוינט משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס פאוור פוינט מיועד לבעלי הכרה בסיסית של המחשב (שליטה בוורד) ושליטה בסיסית באנגלית. אם האנגלית שלך טעונה שיפור, תוכל לשפרה באמצעות קורס אנגלית. בנוסף לכך, קיימים גם קורסי פאוור פוינט מתקדמים המיועדים לבעלי ידע בסיסי בתוכנת הפאוור פוינט ומאפשרים להגיע לרמה גבוהה במיוחד.
קורס Powerpoint
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס פאוורפוינט - Powerpoint?

משך הלימודים בקורס פאוור פוינט משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס פאוור פוינט נמשך 12 שעות אקדמיות.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פאוורפוינט - Powerpoint?

במידה והתעניינתם בתחום לימודים זה, ייתכן כי תרצו להיות בעלי הידע והמיומנויות גם בתחומים אחרים הקשורים ליישומי המחשב. תחום נוסף שיכול לעניין אתכם, הינו קורס WORD, אשר יקנה לכם את היכולת להתנהל בצורה מהירה ואפקטיבית עם התוכנה ועם הממשק הנפוץ והשכיח ביותר. 

במסגרת יישומי המחשב, קיים גם קורס אאוטלוק, אשר יעיל במיוחד לאנשים הרוצים לנהל את זמנם בצורה טובה יותר, בזמן קצר יחסית. בנוסף, קורס אקסל, גם הוא יהיה יעיל ביותר עבורכם, אם הינכם עוסקים בתחומי החשבות שכר, הנהלת חשבונות והתעסקות עם משכורות. 

במה עוסקים בוגרי קורס פאוורפוינט - Powerpoint?

מסיימי הקורסים יוכלו להשתלב בתחומים שונים, ולייעל את תפוקת עבודתם במידה והם יצטרכו לעבוד עם תוכנה זו. כדאי בו זמנית ללמוד גם כתיבה עיוורת, ובכך לעסוק בתחומים הקשורים למזכירות, ניהול לשכה, ומקצועות אדמיניסטרטיביים אחרים.
מודעה
מחפש קורס Powerpoint?
מחפש קורס Powerpoint?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה