ClickCease

קורס Powerpoint

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Powerpoint
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Powerpoint?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Powerpoint?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Powerpoint

לימודי PowerPoint במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים ובסיסיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה יעילה עם אחת מתוכנות ה-Office המובילות של חברת Microsoft, זאת לצד תוכנות נוספות כמו word, Excel, Outlook וכדומה.

תכנית הלימודים מכשירה את בוגריה לבניית מצגות באמצעות תוכנה נוחה ויעילה זו, ובמסגרת כך ילמדו על הוספת שקופיות ועיצובן, הוספת תמונות, הגדרת הנפשות, שימוש במולטימדיה, יצירת טבלאות, הוספת קטעי קול ומוזיקה, הוספת סרטוני וידאו, יצירת גרפים ותרשימים ארגוניים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Powerpoint?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Powerpoint?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס PowerPoint

מצגות PowerPoint הן כלי חיוני להצגה יעילה ומסודרת של חומר מקצועי בהרצאות, כנסים, שיעורים וכדומה. הלימודים בתחום שמים דגש על כלל השיקולים אותם יש להביא בחשבון בעת עריכת מצגת בפאוורפוינט וביניהם הצגת כלל החומר אותו מעוניינים להציג, תזמון המעברים בין השקופיות בקצב מותאם להרצאה, עיצוב מושך של המצגת, הוספת טקסטים ומולטימדיה ועוד.

תוכנת הפאוורפוינט משמשת הן לשימושים אישיים וביתיים אשר דורשים היכרות בסיסית בלבד עם התוכנה, והן לשימושים מקצועיים אשר דורשים להכיר את הפונקציות המתוחכמות הקיימות בה.

קהל היעד לקורס PowerPoint

לימודי קורס PowerPoint פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים משרדיים אשר יש ברצונם להרחיב את ידיעותיהם בנוגע לשימוש בתוכנה באמצעות הכשרה מקצועית ואיכותית זו. כמו כן יוכלו למצוא עניין בלימודים סטודנטים, אנשי שיווק ופרסום, מנהלים, יזמים, אנשי עסקים, מזכירות וכדומה.

תנאי הקבלה לקורס PowerPoint

תנאי הקבלה לקורס PowerPoint משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית, וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב ובאינטרנט.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי PowerPoint

משך לימודי PowerPoint משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 10 ל-20 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני שבועות ספורים בלבד.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס PowerPoint

במהלך לימודי הקורס בנושא PowerPoint מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבנה מסך, שורת מידע, תפריטים, הוספת שקופית, הוספת תמונה, תבניות, אפקטי מילוי, קביעת רקע, הפעלת המצגת, שמירת המצגת, פעולות על הקובץ – שמירה סגירה ופתיחה, הוספת דיאגרמות ותרשימים ארגוניים, ערכות עיצוב, קביעת רמות במצגת, שימוש בחלונית המשימות, שימוש במולטימדיה, הוספת טבלאות, הוספת טקסט ועריכתו, הוספת תיבת טקסט, יישור ומרכוז פסקה, הטיית אותיות, סדר ותזמון האפקטים, הגדלה והקטנה של אובייקטים, היפר קישור לאתר אינטרנט ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס PowerPoint

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי PowerPoint

עם סיום לימודי PowerPoint יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות. לימודים אלו אינם מספקים מקצוע ממשי אמנם הם נדרשים במסגרת תפקידים אדמיניסטרטיביים, שיווקיים, ניהול משרד, פקידות, עריכת תוכן וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס PowerPoint

בוגרי קורס PowerPoint המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Access אשר מכשיר את בוגריו לעבודה על אחת מתוכנות אופיס הנפוצות המשמשת לבניית מסדי נתונים וניהול מידע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Priority בו ילמדו אודות מערכת ניהול ארגוני שימושית זו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎