ClickCease

קורס XRM ניהול קשרי לקוחות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס XRM ניהול קשרי לקוחות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM

לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים ומקצועיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תוכנה מתקדמת ויעילה לניהול קשרי הלקוחות בארגון, תוכנת XRM שמחליפה את קודמתה, תוכנת CRM.

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לעבודה עם תוכנת ה-XRM שמאפשרת איסוף של מידע הנצבר בארגון ולארגן אותו בצורה שיטתית, שליפתו בקלות וקבלה של תמונה מלאה על כלל לקוחות הארגון, מאפייניהם והעדפותיהם. השליטה בתוכנה זו ובכל הפונקציות השונות הקיימות בה יכולה לתרום רבות לכל עסק באשר הוא.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול קשרי לקוחות XRM

פעילותם והתנהלותם של עסקים משתנה בהתאם למספר העובדים. עסקים קטנים בעלי מספר עובדים מועט מנהלים בעצמם את אנשי הקשר, החשבונות, הפקת הדוחות וכדומה, אמנם בעסקים גדולים ארגון פרטי הלקוחות הוא משימה קשה יותר ובכדי לייעל אותה ניתן לשתף את אלו בין הצוותים והמחלקות.

ישנן תוכנות עסקיות רבות המשמשות לאיסוף פרטים חשובים על לקוחות וביניהם העדפות, היסטוריית מכירות, פרטי אנשי קשר ועוד. מערך XRM מאפשר לנהל פרטים אלו בקלות וביעילות באמצעות תוכנת XRM. הלימודים נוגעים במגוון רחב של עולמות תוכן וביניהם שיווק וניהול, מחשבים ומערכות מידע ועוד.

קהל היעד לקורס ניהול קשרי לקוחות XRM

לימודי קורס ניהול קשרי לקוחות XRM פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למנהלים בדרגים השונים אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה שתאפשר להם לנהל את המידע ואת קשרי הלקוחות של הארגון ביעילות רבה.  

תנאי הקבלה לקורס ניהול קשרי לקוחות XRM

תנאי הקבלה לקורס ניהול קשרי לקוחות XRM משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית והיכרות בסיסית עם יישומי מחשב. ישנם קורסים הפונים לחסרי כל רקע וניסיון בתחום וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי תואר ראשון בעולמות הניהול ומערכות המידע.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM

משך לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-80 שעות לימוד אקדמיות.     

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול קשרי לקוחות XRM

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול קשרי לקוחות XRM מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול ידע בארגון, מערכות בינה עסקית BI, אסטרטגיות ניהול ידע בארגון, הפסיכולוגיה של האינטרנט, רתימת עובדים, מתודולוגיית ניהול הידע בארגון, קהילות ידע מקוונות, תהליך איתור צורכי ידע, שימוש ברשת לקידום המטרות העסקיות, אסטרטגיה ארגונית ומרכיבי ניהול הידע בה, עבודה עם שותפי תפקיד, אתגרי ההטמעה של פתרונות ניהול ידע, ניהול משא ומתן והתמודדות עם התנגדויות, ניתוחי אירועים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס ניהול קשרי לקוחות XRM

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM

עם סיום לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בין אם בארגון או חברה חדשים ובין אם בארגון או העסק בו עובדים זה מכבר. באמצעות הכשרה זו יזכו לשפר את תהליכי העבודה בארגון ולייעל את עבודתם.  

לימודי המשך לאחר קורס ניהול קשרי לקוחות XRM

בוגרי קורס ניהול קשרי לקוחות XRM המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס WordPress בו יוכשרו לבנייה ועיצוב של אתרים, כמו גם לניהול תוכן אינטרנטי באמצעות טכנולוגיית הוורדפרס.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מחשוב ענן בו ילמדו אודות אחסון שרתים באופן וירטואלי.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎