קורס XRM ניהול קשרי לקוחות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול קשרי לקוחות XRM

רוצים להכיר תוכנה ייחודית שתעזור לכם לנהל בקלות ובהצלחה את כל תחום ניהול קשרי הלקוחות בארגון? ממלאים תפקיד ניהולי ומעוניינים בכלים וידע שיתרמו לארגון ואיכות העבודה בארגון? מכירים את תוכנת ה-CRM הוותיקה, אך החליפו לכם אותה לתוכנת XRM? אם עניתם בחיוב על אחת משאלות אלו – הלימודים בקורס XRM  יכולים להתאים לכם עד למאד.

לימודי XRM הם מרתקים ומגוונים למדי, ונוגעים במגוון עולמות תוכן: שיווק וניהול, מחשבים ומערכות מידע ועוד, כך שבוגריהם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לעבודה עם תוכנה מקצועית זו – המועילה רבות לתפוקת הארגון. אז למה אתם מחכים? בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס XRM.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס XRM - ניהול קשרי לקוחות

תוכנת ניהול קשרי הלקוחות והמידע בארגון XRM (המחליפה את תוכנת ה-CRM) נועדה לאסוף את המידע הנצבר בארגון ולארגנו בצורה שיטתית, כך שניתן לגשת ולשלוף מידע זה בקלות, וליהנות מתמונה מלאה על הלקוחות של הארגון – על מאפייניהם והעדפותיהם, ועל כן שליטה בתוכנה זו, על הפונקציות השונות הטמונות בה – יכולה לתרום לאיכות עבודתו (ולהצלחתו) של כמעט כל ארגון ועסק.

לימודי XRM יקנו לכם היכרות מעמיקה עם התוכנה – כך שתוכלו גם אתם להשתמש בה על מנת לנהל את המידע בארגון וליהנות מיעילות רבה יותר בעבודה.
קורס XRM ניהול קשרי לקוחות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס XRM - ניהול קשרי לקוחות?

הלימודים בקורס XRM מתאימים לבעלי תפקידים בכירים ומנהלים בדרגים השונים, המעוניינים להכיר את תוכנות ה-XRM, שיעזרו להם לנהל את המידע וקשרי הלקוחות של הארגון. אם אתם מתעניינים בלימודי XRM, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון בניהול מערכות מידע או לימודי תעודה מהתחום – קורס ניתוח מערכות מידע, קורס CRM, קורס בינה עסקית BI, קורס SAP וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס XRM - ניהול קשרי לקוחות?

אמנם חלק מהמכללות שמציעות לימודי XRM אינן מציבות כל תנאי קבלה בפני המועמדים, אך רבות מהמכללות בתחום דורשות מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון ו/ או ניסיון מעשי רלוונטי (בעולמות הניהול או מערכות המידע). כמו כן, חלק מהמכללות בתחום אף מקיימות ראיונות קבלה, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.
קורס XRM ניהול קשרי לקוחות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס XRM - ניהול קשרי לקוחות?

לימודי XRM נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לחמישה חודשים, והם כוללים, לרוב, בין 50 ל-80 שעות לימוד אקדמיות. אם אתם מעוניינים להשתלב בקורס XRM, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס XRM - ניהול קשרי לקוחות?

תכנית הלימודים בקורס XRM היא עשירה ומרתקת, ומשלבת רכישת ידע תיאורטי ועיוני מעמיק יחד עם התנסות מעשית נרחבת בעבודה עם התוכנה הנפוצה. במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים לתחומי לימוד מגוונים, ובראשם היכרות עם תחום ניהול הידע בעידן המודרני, ואתגרי הניהול העומדים בפני מקבלי ההחלטות.

נושאים נוספים הינם מיפוי כלים ומגנונים לניהול ידע בארגון, מערכות בינה עסקית (BI), אסטרטגיות ניהול ידע בארגון, הפסיכולוגיה של האינטרנט, רתימת עובדים, מתודולוגיית ניהול הידע בארגון, קהילות ידע מקוונות, תהליך איתור צורכי ידע, שימוש ברשת לקידום המטרות העסקיות, אסטרטגיה ארגונית ומרכיבי ניהול הידע בה, עבודה עם שותפי תפקיד, אתגרי ההטמעה של פתרונות ניהול ידע ועוד.

כן כוללים לימודי XRM את התכנים הבאים: הפקה וניהול לקחים, ניהול ידע חוץ-ארגוני באמצעות אתרי אינטרנט, היכרות עם מנהלי ידע בארגונים שונים, ניהול ישיבות ככלי ליצירה והפצה של ידע, מאפייני ודפוסי שימוש באינטרנט לאורך השנים, הפורטל הארגוני, ניהול משא ומתן והתמודדות עם התנגדויות, וכן הצגת ניתוחי אירוע ותרגול מעשי על ידי משתתפי הקורס. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס XRM - ניהול קשרי לקוחות?

בוגרי לימודי XRM, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
מחפש קורס XRM ניהול קשרי לקוחות?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה