ClickCease

קורס יישומי מחשב

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי יישומי המחשב

לימודי יישומי מחשב במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי Office או לימודי הכרת המחשב והאינטרנט, הינם לימודים מקצועיים, מבוקשים ומעשירים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשימוש ביישומי Office וביניהם Word, Excel, PowerPoint, Outlook ועוד.

לימודי אופיס הינם לימודים חיוניים במיוחד הן לילדים, הן לצעירים והן למבוגרים. היכרות עם תוכנות אלו היא הכרחית עבור העוסקים במשרות אדמיניסטרציה שונות, סטודנטים הנדרשים לכתוב עבודות אקדמיות וכן לרבים אשר עושים שימוש בתוכנות השונות בסביבה הביתית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יישומי מחשב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יישומי מחשב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס יישומי מחשב

בעידן המודרני המאופיין בהתפתחויות רבות ומהירות של הטכנולוגיה, כמו גם חידושים תדירים בענף המחשבים והאינטרנט, מיומנויות השימוש ביישומי המחשב הפכו לחשובות במיוחד עבור כל אחד ואחת, בין אם לצרכים אישיים ובין אם לצרכי עבודה או לימודים.

כיום, המחשב אינו משמש רק לצורך מותרות אלא מהווה מקור מידע, עבודה, בידוק ופנאי, אחסון מידע, תקשורת עם הסביבה, תיעוד מסמכים ותמונות, לימודים והשכלה, רכישת ידע צבירת מידע, כתיבת מסמכים, חישוב נתונים, שימוש ברשתות החברתיות, צפייה בסרטים וסדרות ועוד.
קורס יישומי מחשב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס יישומי מחשב

לימודי קורס יישומי מחשב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים אשר יש ברצונם להשתלב בהכשרה באמצעותה ילמדו כיצד להשתמש ביישומי המחשב הבסיסיים. הלימודים יכולים להתאים במיוחד לבני גיל הזהב, עולים חדשים וכדומה, המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום.

תנאי הקבלה לקורס יישומי מחשב

תנאי הקבלה לקורס יישומי מחשב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים אינם מציבים תנאי קבלה כלל. עם זאת, ישנם מוסדות הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע ושליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית.     

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס יישומי מחשב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי יישומי מחשב

משך לימודי יישומי מחשב משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-90 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לארבעה חודשים.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.         

נושאי הלימוד בקורס יישומי המחשב

במהלך לימודי הקורס בנושא יישומי המחשב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יצירת קבצים ותיקיות, הכרת הרכיבים הבסיסיים של המחשב, הפעלת תוכנות, דואר אלקטרוני אאוטלוק, תוכנות אופיס – וורד, פאוורפוינט, אקסל, קנייה בטוחה באינטרנט, הקלדה עיוורת, תוכנות אנטי וירוס, עדכונים, העתקה והעברה של קבצים, מחיקת קבצים, העתקה של קבצים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס יישומי המחשב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי יישומי המחשב

עם סיום לימודי יישומי המחשב יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות הדורשים ידע במחשבים ובתוכנות Office השונות וביניהם עבודות אדמיניסטרטיביות, משרות עריכת תוכן, משרות ניהוליות בארגונים וחברות, תפקידי פקידות ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס יישומי מחשב

בוגרי קורס יישומי מחשב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Excel בו ילמדו כיצד לעבוד עם תוכנה זו ובאמצעותה לבצע חישובים מורכבים, לבנות טבלאות וגרפים ועוד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Outlook אשר מכשיר את בוגריו לעבודה עם תוכנת אאוטלוק המשמשת לתקשורת משרדית וניהול יעיל של מיילים.   
מודעה
מחפש קורס יישומי מחשב?
מחפש קורס יישומי מחשב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה