ClickCease

קורס ניהול רשתות CCNP

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ניהול רשתות CCNP
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול רשתות CCNP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רשתות CCNP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול רשתות CCNP

לימודי ניהול רשתות CCNP (Cisco Certified Network Professionals) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מקצועיים ומעשירים אשר מקנים לבוגריהם הסמכה יוקרתית ואיכותית מטעם חברת Cisco העולמית. מטרת הלימודים הינה להכשיר את הבוגרים לתכנון, הקמה, תפעול ופתרון תקלות ברשתות IP.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק אודות ארבעה מודלים עליהם נערכות הבחינות מטעם חברת Cisco: הקמת רשת תקשורת אמינה וגמישה, אבטחת רשתות ותמיכה ברשתות מרוחקות, שימוש במתגים עד רמה 4 במודול OSI וביצוע Troubleshooting ברשתות מורכבות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול רשתות CCNP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רשתות CCNP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול רשתות CCNP

ההתפתחות המהירה בענף הטכנולוגיה כולו ובתחום רשתות האינטרנט בפרט הובילה לדרישה הולכת וגוברת לשרתי אינטרנט מרובים. כתוצאה מכך, הוקמו ארגונים רבים שמטרתם הינה להקמתם של ארגונים רבים שמטרתם הינה לבנות ולתפעל רשתות תקשורת שיוכלו לספק דרישות אלו.

פעילותם העסקית של ארגונים עסקיים וציבוריים רבים תלויה במידה רבה בתקינות רשתות התקשורת, ועל כן קיים ביקוש גבוה לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי מרב הידע והמיומנויות בכל הנוגע להקמה, תחזוקה, תיקון והטמעה של טכנולוגיות מתקדמות בתחום.

קהל היעד לקורס ניהול רשתות CCNP

לימודי קורס ניהול רשתות CCNP פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבוגרי קורס CCNA או בעלי רקע וניסיון קודם בתחום רשתות התקשורת, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה.  

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות CCNP

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות CCNP משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית, וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב ובאינטרנט. כמו כן, עליהם להיות בעלי הסמכת CCNA או ניסיון מעשי קודם בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול רשתות CCNP

משך לימודי ניהול רשתות CCNP משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 200 ל-300 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול רשתות CCNP

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול רשתות CCNP מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הקמת רשת תקשורת אמינה וגמישה, אבטחת רשת ותמיכה ברשתות מרוחקות – WAN, שימוש במתגים עד רמה 4 במודל OSI וביצוע Troubleshooting ברשתות מורכבות, סקירת פרוטוקול תקשורת PPP, כלים לפתרון בעיות ברשת, מודמים ורכיבי תקשורת אסינכרוניים, סקירה של נושא הניתוב, פרוטוקול EIGRP וכו'.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול רשתות CCNP

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

לאחר שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הבינלאומיות מטעם חברת Cisco תוענק להם הכשרת CCNP מטעם החברה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול רשתות CCNP

עם סיום לימודי ניהול רשתות CCNP יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בכל הנוגע לתחומי ניהול הרשתות בחברות וארגונים שונים במשק בנושאי חיבור, אבחון, הטמעה, תיקון, טיפול בתקלות וכדומה. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול רשתות CCNP

בוגרי קורס ניהול רשתות CCNP המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT בו יוכשרו להערכת סיכונים המאיימים על הטכנולוגיה בארגון ומניעתם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול רשתות MCITP אשר מכשיר את בוגריו לניהול רשתות מחשבים בהסמכת Microsoft.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎