קורס ניהול רשתות CCNP

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול רשתות CCNP

לימודי CCNP מכשיר מומחים בתחום רשתות התקשורת בהסמכת חברת CISCO העולמית ומקנה ידע נרחב וכלים מעשיים בתכנון, הקמה, תפעול ופתרון תקלות ברשתות IP.

הלימודים מכשירים את בוגריהם להשתלבות בשלל משרות יוקרתיות ורווחיות בתחום ההייטק. אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - כאן תוכלו למצוא מידע רב ומועיל ופרטים חשובים נוספים אודות הלימודים בקורס CCNP: מהו משך הלימודים, מהם תנאי הקבלה, מהם נושאי הלימוד, ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול רשתות CCNP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רשתות CCNP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי CCNP 

קורס CCNP מעניק הכשרה מעשית בתחום רשתות התקשורת הגדולות מבוססות IP ומהווה הכנה כוללת ומקיפה לבחינות ההסמכה של חברת סיסקו בארבעת המודולים הדרושים לשם קבלת ההסמכה הרשמית.

הלימודים משלבים ידע תיאורטי ומעשי נרחב בתחום תקשורת הנתונים, כולל התנסות במעבדות מחשבים, ומעניקים ידע ומיומנויות מקצועיות נרחבות להצלחה בתחום.

קורס ניהול רשתות CCNP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ניהול רשתות CCNP?

לימודים במסגרת קורס CCNP הינם מעמיקים ומורכבים מארבעה מודולים מרכזיים: הקמת רשת תקשורת אמינה וגמישה, אבטחת רשת ותמיכה ברשתות מרוחקות - WAN, שימוש במתגים עד רמה 4 במודול OSI וביצוע Troubleshooting ברשתות מורכבות. הלימודים מיועדים לבעלי הסמכת CCNA המעוניינים להתמקצע ולהעמיק את הידע בתחום תקשורת הנתונים ורשתות התקשורת. 

תוכנית הלימודים של קורס CCNP מחולקת למספר חלקים, על פי המודולים אשר עליהם נבחנים. כל מודול נלמד במשך 80 שעות, במשך ארבעה חודשים.

אילו מסלולי לימוד יש בקורס ניהול רשתות CCNP?

לימודי CCNP נחלקים לארבע חלקים על פי ארבעת המודולים הדרושים למעבר בחינת ההסמכה, כאשר כל מודול נלמד במהלך 80 שעות לימוד. בסיום כל מודול נערכת בחינה פנימית של מוסד הלימוד.

בוגרי הקורס העומדים בהצלחה בבחינה הפנימית ייגשו לבחינת ההסמכה החיצונית במודול הנלמד והבוגרים שעמדו בהצלחה בארבע בחינות ההסמכה תוענק תעודה מוערכת - CCNP מטעם חברת Cisco העולמית.
קורס ניהול רשתות CCNP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו מסלולי לימוד נוספים יש בקורס ניהול רשתות CCNP?

אם אתה מתעניין בלימודי מחשבים ומשתייך למגזר הדתי, כדאי שתדע כי קיימים מוסדות לימוד המציעים לימודי מחשבים לציבור הדתי.

כמו כן, אם תחום זה מעניין אתכם, תוכלו להרחיב את ידיעותיכם בתחום השייך ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה. הלימודים הינם מאתגרים במיוחד וכוללים תכנים השייכים גם כן לתכנות והבנת תהליכים הקשורים לתוכנה לשם פיתוח ושדרוג מקצועי של תוכנות קיימות. 

תחום נוסף הינו לימודי ADF, קורס ADF Oracle מכשיר את הסטודנטים לפיתוחן של תוכנות מתקדמות באמצעות שימוש בתשתיות לפיתוח תוכנה באמצעות תשתיות של אורקל.

במה עוסקים בוגרי קורס ניהול רשתות CCNP?

בסיום הלימודים, יוכלו הבוגרים להשתלב בתחומי ההייטק היוקרתיים והשונים בתחום. בנוסף, יוכלו המסיימים להשתלב בתחומי האלקטרוניקה בתחום של פיתוח תוכנות חדשות או בשדרוגן של תוכנות קיימות. אפשרויות התעסוקה אם כן, מגוונות ומעניינות לאנשים המוצאים עצמם נמשכים לתחומי הטכנולוגיה והפיתוחים.

כמו כן, עקב הביקוש הרב הקיים לאנשים המתענינים בתחום זה, ניתן לראות כי המשכורות הינן מתגמלות ביותר ומאפשרות לעובדים בתחום להנות משכר גבוה ביותר.
מודעה
מחפש קורס ניהול רשתות CCNP?
מחפש קורס ניהול רשתות CCNP?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה