ClickCease

קורס Priority

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי Priority

לימודי Priority במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מרתקים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשימוש מקצועי בתוכנת פריוריטי שהינה תוכנה חיונית לצורך ניהול ארגונים עסקיים. התוכנה מספקת הצלבת נתונים מהמחלקות השונות בארגון, סנכרון ואגירה שלהם.

התוכנה כוללת מודולים שונים ומגוונים וביניהם מודול ניהול משרד המסונכרן עם ספרי הטלפונים, אנשי הקשר, המיילים, יומני הפגישות וכדומה, מודות דוחות מנהלים המאפשר ניתוח מעמיק בחתכים שונים, מודול ניהול פרויקטים העוסק בייבוא נתונים מהתוכנה על מסד נתונים משותף, מודול שיווק ומכירות המאפשר קשרי לקוחות ועוד.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Priority?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Priority?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Priority

בעידן המודרני ישנה תפיסה ניהולית שטוענת כי כל המחלקות בארגון קשורות אחת בשנייה, בעלות שפת עבודה אחידה, ועל כן נדרשת מערכת שתאפשר קבלת דיווחים בזמן אמת, סנכרון בין נתונים שונים וארגון מידע, זאת למען ייעול העבודה בארגון, חסכון בעלויות ושגשוג.

מערכת Priority נועדה לתמוך במהלכים העסקיים של החברה ולאגד תחתה במסד נתונים אחד נתונים ממקורות רבים. עוסקת בתחומים שונים ומגוונים וביניהם ניהול הייצור, שירות ואחזקה, כספים, מכירות, שיווק, רכש, מלאי, ניהול פרויקטים, משאבי אנוש ועוד.
קורס Priority
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Priority

לימודי קורס Priority פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי תארים ראשונים או רקע קודם במחשבים ובמנהל עסקים, מנהלי חשבונות, רואי חשבון, אנשי רכש ולוגיסטיקה וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה זו ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Priority

תנאי הקבלה לקורס Priority משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב וישנם כאלו הפונים לבעלי ידע וניסיון מעשי בתחומי מערכות המידע, ראיית החשבון, הניהול וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Priority
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Priority

משך לימודי Priority משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין שלושה לחמישה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Priority

במהלך לימודי הקורס בנושא Priority מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הפקת דוחות, הכרת המערכת ושיטות העבודה שלה, אתחול בסיסי של המערכת, הפעלת מודולי כספים, לוגיסטיקה ושיווק מכירות, עיצוב מסכים, תכנות חוקים עסקיים, בניית דוחות, ייבוא וייצוא של מסדי נתונים שונים, ניהול תהליכי מלאי, רכש ,שיווק ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס Priority

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Priority

עם סיום לימודי Priority יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בהתאם למקצוע הראשי אותו למדו ובו הם עוסקים שכן הכשרה בתוכנת פריוריטי מספקת להם כלי לייעול אופן עבודתם וקידום בסולם התפקידים המקצועי.

לימודי המשך לאחר קורס Priority

בוגרי קורס Priority המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT בו יוכשרו להערכת סיכונים המאיימים על הטכנולוגיה בארגון ומניעתם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Access שהינה אחת מתוכנות אופיס הנפוצות המשמשת לבניית מסדי נתונים וניהול מידע.
מודעה
מחפש קורס Priority?
מחפש קורס Priority?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה בלבד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה