קורס Priority

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי Priority

לימודי פריוריטי (PRIORITY) מקנים ידע מעשי המאפשר שימוש מקצועי בתוכנת פריוריטי, שהיא חיונית כיום לניהול ארגונים עסקיים. אחת המכללות שמאפשרות ללמוד קורס זה, הינה מכללת אין ליין. המכללה מספקת כלים יעילים אשר ימקצעו את הלומדים באופן מעמיק וייתן להם את הכלים הנחוצים להם.  

אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על קורס פריוריטי: מהם נושאי ותכני הלימוד, מיהו קהל היעד ומהם תנאי הקבלה, מה משך הלימודים, מהן התעודות להן זכאים בוגרי הקורס, ועוד פרטים רלוונטיים נוספים, החשובים עבור מי ששוקל להירשם ללימודים אלו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Priority?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Priority?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פריוריטי Priority

מדובר למעשה במערכות ניהול שחוללו מהפכה בתפיסת הניהול הארגוני ובזכותן נוצרה סוג חדש של סביבה ארגונית, המבוססת על תפיסה שאומרת שכל מחלקה בארגון היא לא נפרדת, אלא כולן בעלות שפת עבודה אחידה וכך ניתן לפעול כגוף אינטגרטיבי בו כל יחידה מקבלת דיווחים בזמן אמת ובצורה זו מביאים לייעול עבודה הארגון, חיסכון בעלויות (הודות למערכת בקרה ארגונית נאותה) ושגשוג. עצם הסימביוזה והעבודה המתואמת בין המחלקות הביאה לשיפור משמעותי בכל הקשור לפתרונות עסקיים ואינטראקציות עם לקוחות.

מערכת הפריוריטי (PRIORITY) היא מערכת של ניהול עסקי כולל שעוסקת בתחומים כמו ניהול הייצור, שירות ואחזקה, כספים, מכירות, שיווק, רכש, מלאי, ניהול פרויקטים, משאבי אנוש ועוד. מערכת הפריוריטי משמשת לניהול העסקים היום-יומי באלפי ארגונים בישראל, ולכן קיים ביקוש לאנשי מקצוע איכותיים שיודעים לתפעל את מערכת הפריוריטי.

ישנם סוגים שונים של קורסים העוסקים בתוכנת פריוריטי : חלק מהקורסים  מיועדים למיישמי תוכנת פריוריטי, כלומר אנשים שיודעים להתאים את התוכנה לצרכים של ארגונים ספציפיים, ובנוסף לכך יש קורסים ייעודיים בתוכנת פריוריטי למנהלי חשבונות, רואי חשבון, ואנשי לוגיסטיקה, רכש ומחסן.
קורס Priority
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס פריוריטי?

נושאי הלימוד בקורס פריוריטי משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, כל הקורסים העוסקים בתוכנת פריוריטי שמים דגש על מודול הכספים ועל הפקת דו"חות, שהם חשובים בכל ארגון. בין הנושאים הנלמדים בקורסים השונים ניתן למנות : הכרת המערכת ושיטות העבודה שלה, אתחול בסיסי של המערכת, הפעלת מודולי כספים, לוגיסטיקה ושיווק מכירות, עיצוב מסכים, תכנות חוקים עסקיים, בניית דו"חות, ייבוא וייצוא של מסדי נתונים שונים, ניהול תהליכי מלאי, רכש, שיווק, ועוד.

הנושאים הנלמדים גם משתנים בהתאם לקהל היעד הספציפי של הקורסים, למשל מנהלי חשבונות ילמדו פעולות כמו "פתיחת לקוחות" , "פתיחת ספקים", "אתחול הנהלת חשבונות" ועוד, ואנשי רכש, לוגיסטיקה ומחסן ילמדו פעולות כמו "פתיחת מחסן" "קבלת סחורה מספק", "החזרת סחורה לספק" ועוד. 

מודולים בתכנת הפריוריטי :
- מודל ניהול משרד תכנת הפריורטי מאפשרת סנכרוניזציה מלאה עם תכנות מסוימות כאשר בתחום ניהול המשרד ניתן לקבל באמצעות המודול גישה לכל ספר הטלפונים, אנשי קשר, מיילים, יומני פגישות, זמני חופשה ועוד.

- מודל דוחות מנהלים מודול חדשני זה מאפשר לאנשים שבבעלותם הרשאה מתאימה, לבצע לניתוח מעמיק ברמות שונות ובחתכים שונים בהתבסס על נתונים אישיים ועם אינטגרציה מלאה לכל שאר מסכי המערכת.

- מודול לניהול פרויקטים מרכיב ניהול פרוייקטים מיושם על מערכת הפריורטי ומתממשק לתוכנה של ניהול פרויקטים. הוא מאוד נפוץ בשוק תחת השם MS-Project ומאפשר יכולת ייבוא של כל הנתונים מהתוכנה אל תוך ממסד נתונים משותף של מערכת פריורטי. סנכרון זה מאפשר מעקב אחרי התקדמות הפרויקט על כל שלביו. לדוגמה, תקציב, רכש, דיווחי שעות וכדומה.

- מודול שיווק ומכירות נתח גדול מפעילותיו של איש המכירות והשיווק הוא קשרי לקוחות ועבודה על המייל והטלפון, באמצעות סנכרון מערכת הפריורטי עם ה-OUTLOOK של אותו אדם בארגון ניתן לקבל מידע מקיף על ניהול משימות, פגישות, דוא"ל, הצעות מחיר ועוד קשת רחבה מאוד של נתונים.

היתרון הגדול ביותר הוא האפשרות להצליב את הנתונים ולקבל מידע נוסף על הפעילות השיווקית של אותו אדם. המודולים הינם אפשרות שניתן להוסיף למערכת הפריוריטי הבסיסית כך שהיא מאפשרות התממשקות, סנכרון ואגירה של כל הנתונים על ממסד נתונים אחד וכך לבצע מגוון רחב של פעילויות, חיתוכים ופילוחים של מידע ארגוני שונה ובסופו של דבר ליעל באופן משמעותי ביותר את פעילותו של הארגון והאנשים אשר מועסקים בו.

למי מתאימים לימודי Priority?

קהל היעד של לימודי פריוריטי משתנה ממוסד למוסד כאשר מטבע הדברים מתאים לאנשים בעלי תואר ראשון המעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש ולהשתלב בארגונים מובילים במשק. לאנשים בעלי רקע במחשבים או במנהל עסקים קל יותר ללמוד את תוכנת הפריוריטי, אבל גם אנשים שאין להם רקע בתחומים האלו יכולים להשתתף בלימודי פריוריטי.

כאמור, חלק מקורסים העוסקים בתוכנת פריוריטי מיועדים לקהלי יעד ספציפיים כמו מנהלי חשבונות, רואי חשבון ואנשי רכש, לוגיסטיקה ומחסן שרוצים לנצל את מירב הפוטנציאל של המערכת עבור הארגון.

אם תחום הרכש והלוגיסטיקה מעניין אותך , אולי תרצה לקרוא על לימודי רכש ולוגיסטיקה לתעודה.
קורס Priority
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס פריוריטי?

משך לימודי פריוריטי משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד לימודי פריוריטי נמשכים 3-5 חודשים. ברוב מוסדות הלימוד, מסיימי קורס פריוריטי מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד הרלוונטי.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פריוריטי?

הלימודים הינם מתאימים לרוב לאנשים המתעניינים בקורס הנהלת חשבונות. הלימודים משתמשים לרוב, משתמשים בתוכנה זו בהנהלת חשבונות מעשית לשם ייעול העבודה, ייצוא הדוחות והבקרה עליהם.

כמו כן, קורס חשבי שכר גם הוא משתמש בתוכנה הזו וכן יכול לעניין אנשים המסתקרנים מתחומי השכר, הדוחות, הארגון והסדר החשובים להתנהלותו הטובה של הארגון ובית העסק.

קורס ייעוץ מס הינו תחום נוסף, אשר גם הוא מתעסק לרוב בהבנת שוק ההון בצורה טובה ומתן כלים ומיומנויות ללקוחות כדי שידעו כיצד להשקיע נכונה ובצורה רווחית את כספיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס פריוריטי?

הבוגרים יוכלו להשתמש בתוכנה בצורה שתייעל את אופן עבודתם בין אם הם רואי חשבון, מנהלי חשבונות, יועצי מס ועוד. הלימודים עצמם מעניינים במיוחד ומציעים התמודדות טובה שתגביר את התפוקות של בית העסק.

ידע ושליטה בתוכנה חשובים ביותר והינם מהווים תנאי קבלה לעבודות בתחומי השכר והפיננסים, לכן חשוב שתראו בקיאות בתוכנה ותדעו כיצד להשתמש בה ביעילות.
מודעה
מחפש קורס Priority?
מחפש קורס Priority?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה