קורס Wordpress

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Wordpress

כיום כמעט לכל איש מקצוע, מותג, עסק ותחום עניין יש אתר אינטרנט אחד לפחות. אך כדי לפתוח אתר אינטרנט איכותי שגם נראה טוב - צריך לדעת כיצד לבנות אתרים. בעבר לימודי בניית אתרים היו לימודים מורכבים וארוכים שדרשו השקעה ומשאבים רבים. כיום - קיימות טכנולוגיית כגון - הוורדפרס שמאפשרת לבנות אתרים בקלות ובמהירות, כל זאת עם גמישות רבה באפשרויות התוכן.

הקורס מתאים בעיקר לבוני אתרים, למעצבי אתרים, לאנשי תוכן ולמנהלי אתרים. אולם, אחת הסיבות שרבים בוחרים במערכת Wordpress הינה הסיבה הפשוטה שמדובר בתוכנה שמבוססת על קוד פתוח ועל כן היא נגישה לכולם – היא פתוחה לציבור הרחב, ניתן להוריד אותה בקלות מהאינטרנט ויש לה אינספור משתמשים ברחבי העולם שמדי יום מעלים תכנים חדשים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Wordpress?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Wordpress?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס וורדפרס - Wordpress

בניית אתר נחשבה בעבר לפעולה מורכבת וארוכה שיכולים לבצע רק מתכנתים שמתמחים בתחום. כיום קיימות מבחר טכנולוגיות שימושיות ויעילות שמאפשרות לבנות אתרי אינטרנט בצורה יעילה ושאינן דורשות ידע או רקע בתכנות.

אחת מהטכנולוגיות היא פלטפורמת הוורדפרס שזוכה להצלחה עצומה בארץ ובעולם, ולא בכדי - היא מציעה שלל יתרונות חשובים. השימוש בוורד פרס מאפשר לבוני אתרים להיעזר בקהילה גדולה שמפתחת את המערכת ובנוסף המערכת מעניקה פתרון מצוין לקידום אתרים.
קורס Wordpress
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס וורדפרס - Wordpress?

אין ספק שקורס Wordpress יכול להיות מושלם עבור מתעניינים מסוימים, בעוד שקיימים אחרים שיפיקו ממנו פחות תועלת. אם אתם עם רקע בסיסי במחשבים, מעוניינים להיכנס בצורה מהירה יחסית לתחום בניית האתרים ורוצים לבנות אתרים בסיסיים יחסית - זהו הקורס עבורכם.

מה לומדים בקורס וורדפרס - Wordpress?

לימודי וורדפרס יאפשרו לכם לבנות אתרים בצורה פשוטה יחסית ולהתאים אותם לצרכים רבים. תכנית הלימודים של לימודי וורדפרס בדרך כלל כוללת מבוא לתיכנות בסיבת אינטרנט ועבודה בתוכנות קוד פתוח, מבוא לוורדפרס ועוד. כמו כן, לומדים היכרות עם בסיסי נתונים ואופן פעולתם, לימודי PHP, בניית דפי אינטרנט ועבודה עם HTML, עיצוב תבניות ומראה האתר- CSS ותוכנות גרפיות ועוד.
קורס Wordpress
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס וורדפרס - Wordpress?

בוגרי לימודי וורדפרס יכולים לבנות מבחר אתרים, פיתוח אתרים, בניית אתרים. כמו כן לנהל ולתחזוק אתרים בשביל ארגונים ובתי עסק המחפשים לשווק את עצמם דרך אתרי אינטרנט.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס וורדפרס - Wordpress?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודים נוספים כגון ניהול מדיה חברתית או תואר אקדמי בהנדסת תוכנה.
מודעה
מחפש קורס Wordpress?
מחפש קורס Wordpress?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה