ClickCease

קורס Wordpress

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Wordpress

לימודי WordPress במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים ומבוקשים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לבניית אתרי אינטרנט וכן לניהול תוכן אינטרנטי באמצעות טכנולוגיית הוורד פרס שמאפשרת לבנות אתרים בקלות ובמהירות תוך גמישות רבה באפשרויות התוכן.

תכנית הלימודים פונה בעיקר לבוני אתרים, מעצבי אתרים, אנשי תוכן, מנהלי אתרים וכדומה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ורכישת הכשרה שתאפשר להם לבנות ולתפעל אתרים, לעצב אותם, להוסיף תכנים, לנהל ממשקי משתמש וכו' בצורה יעילה שאינה דורשת כל ידע בתכנות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Wordpress?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Wordpress?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס WordPress

בעבר, בניית האתרים נחשבה למיומנות מסובכת אשר דורשת מהעוסקים בה ידע מקיף ומעמיק בתכנות, אמנם כיום קיימות מבחר טכנולוגיות שימושיות ויעילות המאפשרות בנייה של אתרי אינטרנט בפשטות.

מערכת וורד פרס WordPress הינה תוכנה אשר מתבססת על קוד פתוח וכתוצאה מכך היא נגישה ופתוחה בפני הקהל הרחב. ניתן להוריד תוכנה זו מהאינטרנט בקלות רבה ועל כן משתמשים בה אינספור אנשים מסביב לעולם. הקוד הפתוח מסתמך על בסיס הנתונים SQL ועל כן נחשב פשוט במיוחד לשימוש, לתפעול ולתכנות.
קורס Wordpress
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס WordPress

לימודי קורס WordPress פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי זיקה לענף המחשבים אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יוכלו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים עורכי תוכן, מנהלי אתרים, מעצבי אתרים ובוני אתרים המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס WordPress

תנאי הקבלה לקורס WordPress משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים אינם מציבים תנאי קבלה כלל. עם זאת, ישנם מוסדות הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע ושליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית.     

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Wordpress
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי WordPress

משך לימודי WordPress משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.    

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.    

נושאי הלימוד בקורס WordPress

במהלך לימודי הקורס בנושא WordPress מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם בסיסי נתונים ואופן פעולתם, לימודי PHP, בניית דפי אינטרנט ועבודה עם HTML, עיצוב תבניות ומראה האתר – CSS, תכנות בסביבת אינטרנט, תוכנות קוד פתוח, עבודה עם תוספים, ניהול משתמשים, ניהול דומיין וניהול אתר, קביעת אפשרויות התצורה, פאנל הניהול בממשק, קידום אתרים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס WordPress

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי WordPress

עם סיום לימודי WordPress יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במגוון חברות, בתי עסק וארגונים בהם יעבדו בבוני אתרים, מפתחי אתרים, מנהלי אתרים וכדומה.   

לימודי המשך לאחר קורס WordPress

בוגרי קורס WordPress המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניתוח מערכות מידע בו יוכשרו לאפיון, עיצוב, פיתוח והטמעה של הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Priority בו ילמדו כיצד לעבוד עם תוכנת פריוריטי לניהול ארגונים עסקיים.
מודעה
מחפש קורס Wordpress?
מחפש קורס Wordpress?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה