ClickCease

קורס Outlook

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Outlook
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Outlook?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Outlook?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Outlook

לימודי Outlook במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים ובסיסיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה יעילה עם אחת מתוכנות ה-Office המובילות של חברת Microsoft, זאת לצד תוכנות נוספות כמו PowerPoint, Excel, Word וכדומה.

תכנית הלימודים מכשירה את בוגריה לתקשורת משרדית יעילה ואיכותית, ניהול מיילים וכדומה, זאת באמצעות אפיון התוכנה, עיצובה וחלוקת המיילים לתיקיות. כמו כן, ילמדו הסטודנטים כיצד ליצור יומן משימות, לקבוע פגישות, ליצור תזכורות לפגישות ולקיים מעקב יעיל אחר נושאים שונים.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Outlook?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Outlook?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Outlook

Outlook הנה תוכנה המשמשת לארגון המידע האישי והדואר האלקטרוני, כמו גם לייעול משימות משרדיות שונות. היא משמשת בעיקר חברות וארגונים במגזר העסקי אשר עושים שימוש בה לטובת תקשורת פנים ארגונית או תקשורת בין השלוחות השונות בארץ ובעולם.

תוכנת האאוטלוק כוללת בתוכה פונקציות שונות לארגון רשימות אנשי קשר, יצירת פתקים, מעקב אחר משימות, קביעת פגישות, תזמון משימות, מיון המידע הקיים ועוד. על כן, מהווה זו כלי עזר הכרחי לכל הדרגים בארגון, זאת הודות לממשק הנוח והקל אותה היא מציעה.

קהל היעד לקורס Outlook

לימודי קורס Outlook פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למזכירות, פקידים, עובדי שירות לקוחות, מנהלים, עובדי הייטק, עובדי אדמיניסטרציה וכדומה, המעוניינים בהיכרות מעמיקה עם תוכנת אאוטלוק הנוחה והיעילה.

תנאי הקבלה לקורס Outlook

תנאי הקבלה לקורס Outlook משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית, וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב ובאינטרנט.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Outlook

משך לימודי Outlook משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני שבועות ספורים בלבד.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Outlook

במהלך לימודי הקורס בנושא Outlook מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול דואר אלקטרוני, ניהול אנשי קשר, ניהול תיקיות, שליחת הודעות מתפרצות, יצירת לוח שנה, אפיון ועיצוב הממשק, שימוש בפקס דרך תוכנת אאוטלוק, סנכרון הדואר עם מכשירים ניידים, ניהול מקבילי של מספר חשבונות דואר, פגישה מחזורית, שליחת הודעות מתפרצות, חיפוש הודעות, צירוף קבצים, זימון פגישות באזורי זמן שונים, אחזור הודעות שנשלחו בטעות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס Outlook

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Outlook

עם סיום לימודי Outlook יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות. לימודים אלו אינם מספקים מקצוע ממשי אמנם הם נדרשים במסגרת תפקידים אדמיניסטרטיביים, שיווקיים, ניהול משרד, פקידות, עריכת תוכן וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס Outlook

בוגרי קורס Outlook המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Priority בו ילמדו אודות מערכת ניהול ארגוני שימושית זו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הכרת האינטרנט בו ילמדו כיצד לגלוש באינטרנט לצורך מציאת מידע באופן יעיל ומהיר במיוחד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎