קורס Outlook

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי Outlook

תקשורת משרדית וניהול יעיל של מייילים, מצריכים ניהול ידע בתוכנת אאוטלוק OUTLOOK. התוכנה היא חלק מחבילת אופיס וניתן להתאימה באופן אישי על ידי אפיון, עיצוב וחלוקה לתיקיות. האאוטלוק בעיקר משמש במגזר העסקי לטובת תקשורת בין העובדים בארגון או בין השלוחות השונות בארץ וברחבי העולם.

ניהול המיילים נעשה באופן יעיל ומידיי על ידי חלוקה לתיקיות. כחלק מלימודי אופיס תזכו להכיר תוכנה קלה לתפעול, יעילה במיוחד ושאכן תתרום לאיכות העבודה. הקורס יקנה למשתתפים כלים לניצול מיטבי של יכולות התוכנה לטובת עבודה ארגונית יעילה. במהלך הקורס ילמדו המשתתפים כיצד לנהל ביעילות את כל המשימות הקשורות בתפעול הדואר האלקטרוני. הם יכירו אפשרויות לארגון רשימות של אנשי קשר ויראו כיצד ליצור פתקים, לתזמן משימות ולקבוע פגישות. ארגונים וחברות גדולות משתמשות באאוטלוק בעקבות היתרונות הברורים שיש לה להציע. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Outlook?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Outlook?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Outlook - אאוטלוק

לימודי אופיס מקנים כישורים אישיים ומקצועיים לעבודה עם תוכנות כגון: Microsoft word, Powerpoint, Access ועוד. outlook מאפשרת ידע נרחב בתפעול מערכת מייל - דואר אלקטרוני אשר מתקבל אצלכם בתיבה.

את המיילים המתקבלים ניתן למיין על פי תיקיות, דואר יוצא, דואר נכנס. כמו כן ניתן להפעיל אפשרות הודעות קופצות אשר מודיעות הודעה חשובה או תזכורת לכלל העובדים. האופיס כשם שהוא שינה את פני ניהול העבודה המשרדית כך גם השתנה הממשק איתו אנו עובדים. הסטודנטים בקורס לימודי אופיס לומדים את כל האפשרויות המוצעות באאוטלוק, מחזקים את הידע בתוכנה ומאפשרים להשתלב בעבודה משרדית.
קורס Outlook
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס Outlook - אאוטלוק?

 השימוש בתוכנה מונה תקלות או טעויות בלתי צפויות בארגון. מנהלים היום מסתמכים בעיניים עצומות על outlook ומעריכים את העובדה כי התוכנה פועלת כנדרש ומייעלת תהליכים בעיקר המערבים את כלל העובדים.

אאוטלוק מאפשרת אף יצירת קבוצות משתמשים או לשלוח הודעות רק לקבוצות מסוימות, דבר שיכול להועיל בעבודה עם צוותים. קורס OUTLOOK מציע תוכנית לימודים רחבה בה לומדים הסטודנטים ניהול דואר אלקטרוני, ניהול אנשי קשר, ניהול תיקיות, שליחת הודעות מתפרצות, יצירת לוח שנה, אפיון ועיצוב הממשק, שימוש בפקס דרך האאוטלוק, סינכרון ועוד.

למי מיועד קורס Outlook - אאוטלוק?

אין זה משנה בין אם אתם סטודנטים צעירים או עובדי משרד מבוגרים, הקורס פתוח לקהל הרחב ויתאים לכולם. כל מה שתידרשו אליו זה ידע בסיסי במחשבים.

קורס אאוטלוק יתאים במיוחד למזכירות, פקידים, עובדי שירות לקוחות, עובדי היי טק, עובדי בתי חולים, ארגונים גדולים וקטנים ועוד. התוכנה במיוחד מאפשרת התקשורת עם חברות בחו"ל ושלוחות של החברות מעבר לים. לימודי אאוטלוק יאפשרו לאנשים המחפשים עבודה להשתלב בעבודה משרדית ויוסיפו לvם נקודות זכות בקורות חיים.
קורס Outlook
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס Outlook - אאוטלוק?

תוכנת OUTLOOK מוצעת בשפה האנגלית והעברית ועל כן אם אתם מתקשים עם האנגלית, דעו כי אין לכם ממה לחשוש. התוכנה קלה ליישום והקורס נמשך מספר מפגשים ספורים.

קורס אאוטלוק יתאים גם לאנשים עובדים מאחר והוא בדרך כלל נלמד בשעות הערב. תנאי קבלה ומידע אודות הליך הרשמה תוכלו לקבל מהמכללה עצמה, מאחר הנתונים משתנים בין מכללה למכללה.

אילו אפשרויות לימוד נוספות יש לבוגרי קורס Outlook - אאוטלוק?

שוק התעסוקה בתחום המשרדי הינו רחב. במידה ואתם מעוניינים, שוק הלימודים מציע היום לימודי מזכירות, המשלב את תחומי הלימוד של האאוטלוק ומשתמש בשירות התוכנה ביעילות רבה.

תחום אחר, אשר רחב יותר בתכניו הינו תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות. הלימודים כוללים מידע רחב אודות פרקטיקות ושיטות עבודה שונות הנוגעות לארגון ידע עבור בית העסק. התואר עצמו נחשב יוקרתי ביותר ומרחיב את אפשרויות התעסוקה של הלומדים.

במה עוסקים בוגרי קורס Outlook - אאוטלוק?

ידע במחשבים נחוץ למען מקום עבודה או להתפתחות אישית. הכרת המחשב הוא בבסיסו ידע שאמור להיות היום אצל כל אחד ברמה כזו או אחרת. לימודי יישומי מחשב נועדו לקהל הרחב ומוצעים במגוון רמות שיתאימו לכל אחד.

המחשבים היום נחוצים במהלך עבודה ולימודים ולכן קורסים אלו בעיקר מקנים כלים מעשיים לעבודה מול מחשב. המחשבים כבר לא מפחידים כפי שהם הוצגו בעבר. הם נגישים ומאפשרים היכרות מהירה וזריזה תוך מספר מפגשים עם אנשים כמוכם שבאו בדיוק לאותה מטרה.
מודעה
מחפש קורס Outlook?
מחפש קורס Outlook?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה