מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק

מרכז ללימודי מחשבים והשמת עובדים בתחומי ההיי- טק

מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מרכז ללימודי מחשבים והשמת עובדים בתחומי ההיי- טק

HackerU האקריו הינו מרכז בינלאומי העוסק בתחומי הדיגיטל, לימודי מחשבים כמו גם השמת והכשרת עובדים בתחומי ההיי-טק, המציע מגוון קורסים מתחומי הדיגיטל, העיצוב, הפיתוח ועוד.

ל-HackerU שלושה קמפוסים- ברמת גן, בחיפה ובירושלים:
 • קמפוס מרכז - רחוב שוהם 3 - במגדלי פז רמת גן מתחם הבורסה צמוד לרכבת מרכז.
 • קמפוס צפון - רחוב שדרות ההסתדרות 49 צמוד לקניון לב המפרץ (בית דירן).
 • קמפוס ירושלים ברחוב יפו 216, שערי העיר. מרחק של 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת יצחק נבון ומהתחנה המרכזית.
מלבד העבודה בישראל, מפעילה האקריו שיתופי פעולה בעולם במדינות כמו ארה"ב, מדינות שונות באפריקה, סינגפור ואף פתחה קמפוס נוסף במוסקבה אשר בברית המועצות.

HackerU האקריו הינו מרכז בין לאומי להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק. מרכז זה בעל ניסיון רב, של למעלה מ – 20 שנה.  האקריו HackerU מציע מגוון רחב של מסלולי הכשרה בהם תוכל להשתלב בתנאים משתלמים הכוללים התחייבות חוזית לעבודה בסיום מסלול ההכשרה שתבחר וללא צורך בניסיון תעסוקתי קודם.

ניתן להתקבל ללימודים ב – האקריו HackerU לאחר פגישת ייעוץ עם יועץ לימודים מקצועי, מעבר של ריאיון אישי ומעבר של שלב מיון, אשר בוחן את התאמתך ללימודי הקורס המורחב. לאחר הסינון הראשוני ממשיכים הסטודנטים שנמצאו מתאימים, בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה בלימודים והשתלבות בתעשיית ההיי-טק, לקורס המורחב בתחום אותו בחרו ללמוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע נוסף אודות המכללה

HackerU מפעילה שיטת "מיון" ייחודית המאפשרת לבחון את יכולת המועמד והתאמתו לתחום. מעבר קורס המיון בהצלחה תאפשר לך להשתלב במסלול ההכשרה המלא אשר בסיומו מובטחת לך עבודה. במידה ואין התאמה בקורס המיון תקבל את התשלום בגין המיון חזרה. במידה והתקבלת ללימודים תהיה זכאי למלגה של עד 10,000 ₪ והתחייבות חוזית לעבודה מיד עם סיום הלימודים. 

ב- HackerU שיטת לימוד ייחודית אשר מבטיחה שרק הטובים והמתאימים ביותר ישתלבו בלימודי הקורס המורחב ובדרך זו מאפשרת לסטודנטים ליהנות מרמת לימודים גבוהה, אשר תכין אותם באופן הטוב ביותר לבחינות הגמר. 

במרכז מלמד צוות מרצים מקצועי שנבחר בקפידה, בעל ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההיי-טק הישראלית והעולמית, כך שתהיה בטוח שתקבל ליווי איכותי במהלך תקופת ההכשרה והבחינות. במהלך ההכשרה תשתלב בהתמחות מעשית המתבצעת מול לקוחות אמתיים. הכשרה זו תעניק לך את הידע הפרקטי ותסייע לך לרכוש מיומנויות עבודה וביטחון עצמי לקראת ההשתלבות בשוק העבודה.

המלצות בוגרים

 • לידור מיכאלי, בדיקות תוכנה QA ב-2016
  HackerU מקום מעולה, נותנים את הכלים להתקדם ולהיכנס לעולם ההייטק. שלומי חגולי מרצה מצוין שדוחף להצלחה כל סטודנט שלו, לא מוותר ורואה את הפוטנציאל בכל אחד מהסטודנטים. כיום אני עובדת בחברת- Matific.

 • יניב גולדבנרג, שיווק באינטרנט ב- 2016
  רציתי להודות ל- HackerU ולדניאל כהנוב בפרט על מקצועיות ויחס אישי יוצא דופן. לא ידעתי למה לצפות מהקורס והופתעתי לטובה מהכל: הצוות המקצועי, הכיתה, האווירה ואיכות השיעור. קיבלתי את כל הכלים והידע שהייתי צריך בשביל להצליח בשוק העבודה. כיום אני עובד בחברת Ranky כמנהל קמפיינים בגוגל

 • מאור קצב, פיתוח אפליקציות, ב- 2015
  הקורס היה מעניין ומאתגר. למדנו את כל הבסיס לפיתוח אפליקציות. פיתחנו שני פרויקטים מעניינים במהלך הקורס ב- JAVA שעזרו לי להבין את עולם הפיתוח ועוזרים לי היום בתפקידי הנוכחי כמפתח JAVA בחברת- Revizar

 • לנה ברולבסקי, פיתוח אפליקציות ב-2016
  למדתי עם מורים מדהימים, שהיו מוכנים לעזור בכל שאלה, תמיד נתנו כיוונים למחשבה ואת הכלים הדרושים להתחיל לפתח אפליקציות, גם אחרי שהקורס נגמר! הקורס היה ארוך, אך כל שלב היה מהנה וחוויתי. כיום אני מפתחת אפליקציות בחברת- Internet Chess Club

 • מתי עג'מי, ניהול רשתות ואבטחת מידע ב- 2015
  המרצים ב- HackerU מעולים, נותנים ועוזרים מכל הלב לסטודנטים. מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה מיד בסיום הקורס בעיריית תל אביב. למי שרוצה להתקדם ולהתפתח בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע HackerU זה המקום.

 • אורן דור, אנימציה בתלת מימד ב- 2016
  הגעתי לקורס עם ניסיון, ונרשמתי כדי להרחיב את הידע. כל אחד ואחד מצוות המורים היה מקצועי ומסור, היה תענוג ללמוד איתם. הידע שלי גדל במספר רמות. כיום אני עובד כעצמאי.

 •  גיא תומר, תכנות .NET ב- 2015
  הגעתי ל- HackerU אחרי שביליתי כמה שנים באוניברסיטה והבנתי שעם מה שלומדים שם אי אפשר להשתמש בחיים האמתיים וצריך ללמוד הרבה דברים מחדש. עשיתי את הקורס, ובסופו המרצה המליץ עליי, מצא לי עבודה בחברת- HD Pro, ומאז אנחנו עובדים ביחד.

 • רודי אוליאל, שיווק באינטרנט ב- 2016
  אני מודה לדניאל המרצה על כל ההסברים והכלים שהוא העביר לנו במהלך הקורס. הקורס ב- HackerU מאפשר להתמקצע ולהתקדם בתחום. כיום אני עובד כעצמאי בתחום.

 • דוד זלמנסון, תכנות .NET ב- 2015
  בקורס למדתי שפות תכנות שמאוד עוזרות לי בתפקיד הנוכחי. אני מודה למרצים של הקורס שלימדו חומר טוב ועזרו לי עם כל שאלה ובעיה. אני מאוד נהנה מהעבודה שלי וממליץ בחום על HackerU. כיום אני עובד בתחום בחברת- HD Pro.

 • מרים לרמן, פיתוח אפליקציות ב- 2016
  סיימתי את הלימודים ב- HackerU ומיד לאחר סיומם התחלתי לעבוד בתחום. מחלקת ההשמה של HackerU סידרו לי עבודה בחברת- SalesTeach. אני מאוד מרוצה מהקורס ואני מאוד ממליצה על HackerU ועל קורס פיתוח אפליקציות.

 • נועה רגב, בניית אתרים ב- 2015
  נהניתי מאוד מהלימודים, קיבלתי יחס טוב, והמקום והכיתה היו נעימים. אהבתי מאוד את צורת הלימוד! כל מספר שיעורים חילקו לנו שאלונים וביקשו מאתנו לספר אם יש דרך לשיפור הקורס. כיום אני עובדת כעצמאית.

 • ליזה מנסקי, אנימציה בתלת מימד ב- 2017
  תמיד אהבתי מאוד לצייר, רציתי להחיות את הדמויות, להמציא משהו משלי, ולהוסיף להם משהו אמיתי. חיפשתי באינטרנט מקום ללמוד, אמרתי שננסה ונתחיל, באתי ונורא אהבתי את הרצינות ואת האפשרות של קורס מיון שבודקת אם אני באמת אוהבת את התחום. כיום אני עובדת כעצמאית.

 • דרור גיאת, בדיקות תוכנה ב-2017
  היה לא קל למצוא עבודה, אך החבר'ה ב- HackerU עזרו לי מאוד. המרצים היו מעל ומעבר, נהניתי מאוד, ועכשיו הגיע הזמן לרוץ קדימה. הייתי ממליץ על התחום מכיוון שיש בו הרבה כיוונים להתפתח, ללמוד אף פעם לא מזיק. כיום אני בודק תוכנה בחברת- Ezugi.