קורסי מחשבים - מקומות עבודה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורסי מחשבים - מקומות עבודה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי מחשבים - מקומות עבודה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי מחשבים - מקומות עבודה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מחשבים – השתלבות במקומות עבודה

תחום ההייטק הינו אחד התחומים הכי גדולים כיום, ומגוון מקומות העבודה והתפקידים האפשריים הינו ענקי. מלבד לימודי תואר בהנדסת תוכנה או במדעי המחשב, ישנם מסלולים של קורס מחשבים המכשירים בתחום מסוים במסגרת לימודים קצרה יותר. במידה ויש לכם חוש טכני, אתם אוהבים מחשבים, מתחברים לעולם המחשבים ואכן הלכתם לפי רצונותיכם ועברתם קורסים מקיפים בתחום המחשבים, עכשיו הגיע הזמן להשתלב במקומות עבודה שונים ולהרוויח את שכרכם. כיום, כמעט בכל הבתים ישנם מחשבים וכן הארגונים השונים מבוססים על מחשבים ורמת התלות שלהם בהם רבה, לכן אתם והמקצוע שבחרתם – מבוקשים ביותר. עוד בטרם סיום הקורסים השונים, רבים מהסטודנטים בעלי הישגים טובים בלימודים, משתלבים במקומות עבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי מחשבים - מקומות עבודה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי מחשבים - מקומות עבודה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורסי מחשבים – מקומות עבודה - מידע כללי:

שוק הצרכנים משתמש בתקשורת המבוססת על מחשבים, כאשר כל עסק או ארגון רוצה לבטא את עצמו ואת מוצריו. לפיכך יש ביקוש לאנשי מקצוע מתאימים בערוצים השונים של עולם המחשבים. המחשבים הם כלי עבודה עיקרי שבלעדיו אי אפשר להמשיך לעבוד. התלות של השימוש באינטרנט וברשתות השונות, מצריכה אנשים כמוכם שהתמקצעו במחשבים, למתן פתרונות. אמנם המחשב הפך לחלק מרכזי בחיי האנשים והם משתמשים בו בבית ובעבודה לביצוע כל מיני פעולות, אך זה לא אומר שהם מכירים את כל הפעולות שאפשר לבצע באמצעותו.

בקורסי מחשבים השונים אתם הכרתם את עולם המחשבים ושפת התכנות, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי בשוק העבודה בארץ ובחו"ל כי קיים ביקוש גבוה לבוגרי מחשבים ותכנות. ענף ההייטק מציע שפע של מקומות עבודה ופרנסה טובה בשכר גבוה. כאמור, אתם יכולים להתחיל לעבוד בתחום המחשבים ובתכנות עוד במהלך הלימודים. בנוסף, באפשרותכם לפתוח עסק למחשבים, לפתח יישומים באינטרנט וליצור משחקי מחשב חדשים, הכל בהתאם להכשרות השונות שרכשתם.

לימודי מחשבים – השתלבות במקומות עבודה:

חברות היי טק וסטארט אפ מחפשות טכנאי מחשבים שיעבדו מתוך החברה ויתנו שירות ללקוחותיה. חברות וארגונים שבהם יש מחשבים רבים ורשתות תקשורת לרוב כוללות מחלקת תמיכת מחשבים. בתור טכנאים, אתם האחראים על פעילות המחשבים במקום, תחזוקתם ותיקון תקלות ותמיכה לעובדים לפי הצורך. בנוסף, תוכלו להשתלב במשרדי ממשלה, מפעלים, או בכל ארגון שבו קיימת יחידת מחשב. הרבה אנשים מתחום המחשבים בוחרים לעסוק גם באופן עצמאי ולצבור לעצמם לקוחות מרחבי הארץ ובעיקר מאזור מגוריהם. העבודה העצמאית עוסקת בתיקון מחשבים, עזרה בתקלות, ביצוע פעולות שונות, מחיקת דברים מיותרים, התקנות של תוכנות שונות ועוד. יש לציין כי נדרשת סבלנות מצידכם ושימוש בטכניקות שיווק על מנת להשיג קהל לקוחות שיהיה מרוצה מהשירות שלכם ויהיה נאמן לכם בכך שיזמן אותכם בכל תקלה.  

קורסי מחשבים – מקומות עבודה - קורסים מובילים בלימודי המחשב והתכנות:

קורסים להכרת המחשב למתחילים, קורסים במתמטיקה, קורסים בשפות תכנות וקורסי תוכנה וחומרה.
יש לציין כי לימודי התוכנה מתמקדים יותר בפקודות שונות בשפת התכנות, יישומי מחשב ועוד. לעומת זאת, לימודי החומרה עוסקים בשילוב בין הצד הטכני של המחשב לזה של התוכן.

לימודי מחשבים – השתלבות במקומות עבודה – משך הלימודים:

קיימות מכללות אשר מציעות מכינה קצרה בת כמה שבועות על מנת להכין את אלו מכם שמגיעים חסרי ניסיון בכלל. הלימודים יכולים להימשך החל ממספר חודשים של קורסים מקצועיים ועד למסלול ארוך בין 4 שנים לתואר מהנדס. המרצים של לימודי מחשבים הינם בעלי ותק וניסיון רב בתחום והם יעניקו לסטודנטים מהניסיון שלהם. לרוב הלימודים משלבים הרצאות פרונטאליות תיאורטיות עם פן יישומי וזאת על מנת להכין אותכם בצורה הטובה ביותר להשתלבות בשוק העבודה.

קורסי מחשבים – מקומות עבודה - חשוב לדעת:

קורסי מחשבים השונים דואגים לכך שתהיו מוכנים לצאת לשוק העבודה ולפתח לעצמכם קריירה מקצועית ומוצלחת. רצוי שבמרוצת השנים תדאגו להתעדכן בתחום ולהרחיב את אופקיכם על מנת להבטיח פרנסה טובה שמביאה איתה מקצועיות ותחושת סיפוק. לצורך כך, הקפידו להשתתף בסמינרים מקצועיים, ימי עיון וקורסים נוספים, אם ברצונכם לשמור על רמה מקצועית נאותה, מכיוון שעולם התוכנות והחומרה מתפתח כל הזמן, במהירות מסחררת.

חשוב לא לצפות למשכורות גבוהות על ההתחלה מיד עם סיום הקורס. כשכירים, תרוויחו בהתחלה לא יותר ממשכורת סבירה, עד שתוכלו ליהנות ממשכורת גבוהה באמת. דבר זה תלוי בוותק ובניסיון שתצברו וגם בקורסים מתקדמים שתלמדו. כמו כן, אל תחפשו עבודה רק באמצעות עיון במודעות הדרושים. עליכם להיות אקטיביים, לשלוח קורות חיים למחלקות כוח אדם בחברות גדולות, לבקר בחברות השמה ולפתוח שם כרטיס ולהודיע לכל המכירים אתכם שאתם מחפשים עבודה. כעצמאים, ייקח זמן עד שיכירו ויעריכו אתכם, באזור בו אתם פועלים

לימודי מחשבים – השתלבות במקומות עבודה – עצות שימושיות:

תוכלו לבקש במחלקת ההשמה במוסד בו למדתם, שיזמנו אותכם לראיונות עבודה אצל מעסיקים פוטנציאליים. מוסדות לימוד רבים אכן מסייעים לבוגרי הקורסים למצוא מקומות עבודה אצל מעסיקים בעלי שם. בנוסף, עליכם לשקול לצעוד לעבר לימודי המשך. תוכלו ללמוד קורסים מתקדמים בתחום טכנולוגיות המידע, קורס מנהלי רשתות, קורס סיסקו ועוד. קורס טכנולוגי מתקדם אמנם מחייב השקעה נוספת של כסף, זמן ומאמץ, אך בהמשך זה משתלם ובגדול ואפשר לראות זאת במדדי השכר. במידה וברצונכם להיות עצמאיים, תוכלו לפתוח לכם מעבדה או חנות משלכם. תוכלו גם לעבוד מהבית.

בתור שכירים, תוכלו לעבוד בארגון ובמשך הזמן אף תתקדמו להיות מנהלים. התייעצו עם טכנאי מחשב וותיקים, שמצאו עבודה כשכירים או כעצמאיים. אנשי מקצוע אלו יעדכנו אתכם כיצד הדברים עובדים בפועל. על כן, גשו למעבדת מחשבים באזור מגוריכם והתייעצו עם מנהל המעבדה, או גשו לארגון או חברה ובקשו לשוחח עם טכנאי מחשבים העובד בה. אנשי מקצוע אלו יוכלו לספק לכם תובנות רבות שיעזרו לכם מאוד בגיבוש דרככם המקצועית. במידה וקיבלתם הצעת עבודה מאתגרת אך השכר לא גבוה, רצוי שבכל זאת תקחו אותה. זה ייתן לכם הזדמנות לצבור שפע של ניסיון מעשי ועל כן אתם יכולים לראות בעבודה הראשונה שלכם כמעין סטאז', שיש לו חשיבות רבה עבור בוגרים טריים.
מודעה
מחפש קורסי מחשבים - מקומות עבודה?
מחפש קורסי מחשבים - מקומות עבודה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎