ClickCease

לימודי מנהל עסקים למנהלים

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון מהווים תחום מבוקש ויוקרתי במיוחד באקדמיה, זאת כיוון שהוא חיוני וחשוב לעובדים בכלל תחומי התעסוקה מבחינת קבלה למשרות נחשבות ולקידום מקצועי. מנהל העסקים הוא תחום אשר משלב בין עולמות ידע מגוונים, ביניהם משפט, כלכלה, משאבי אנוש, חשבונאות, מימון, שיווק, מערכות וטכנולוגיות מידע ועוד.

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים מעניקים למנהלים בפועל הסמכה אקדמית במסגרתה ירכשו ידע נרחב ומקיף שיסייע להם לבצע את תפקידם בצורה הטובה ביותר ולהתקדם בארגון בו הם פועלים זה מכבר הן מבחינת שכר והן מבחינת משרות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי מנהל עסקים למנהלים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי מנהל עסקים למנהלים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

תפקידי הניהול בחברות ובארגונים השונים אינם דורשים בהכרח תואר אקדמי במנהל עסקים, אמנם לימודים בתחום יכולים לסייע רבות לבוגריהם כיוון שאלו מקנים ידע רב בנושאים קריטיים כמו שיווק בעידן הרשתות החברתיות, היבטים משפטיים, ניהול טכנולוגיה ועוד.

בשונה מלימודי תואר ראשון במנהל עסקים הפונים לקהל הרחב, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים נלמדים ברמה גבוהה יותר, זאת הודות להיכרות וההבנה המעמיקות של הסטודנטים עם התחום ועם העבודה בפועל. כל אחד מן הסטודנטים בתוכנית מגיע מרקע שונה ומתחום עיסוק נפרד, ועל כן יוצאים הבוגרים מועשרים בידע ומיומנויות מתחומים שונים.
לימודי מנהל עסקים למנהלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים פונים למועמדים בעלי משרות ניהוליות העוסקים במקצוע זה מכבר, המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נוסף, לשפר את מיומנויותיהם וליישם את הכלים החדשים אותם ירכשו במסגרת עבודתם הנוכחית.

כמו כן, הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים מאורגנים ויסודיים, בעלי בטחון עצמי גבוה, כריזמטיים ואסרטיביים אשר יש ברצונם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי במסגרת המשרות הניהוליות השונות, לשפר את תנאי העסקתם ואת שכרם וכדומה.

תנאי הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ניסיון מקצועי של המועמדים בתחום, גיל המועמדים ולעיתים גם ציונים במבחנים שונים כמו ממוצע הבגרויות וציון הבחינה הפסיכומטרית שלהם. חשוב לדעת כי חלק מן המוסדות מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן ישנם כאלו המציבים דרישות נוספות.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי מנהל עסקים למנהלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מנהל עסקים למנהלים לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון במנהל עסקים למנהלים על פני תקופת זמן של כשנתיים וחצי, אמנם תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם להיקף החומר הנלמד ואילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מציעות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת מבלי לפגוע במשרתם הנוכחית של המועמדים.

נושאי הלימוד בתואר הראשון במנהל עסקים למנהלים

במהלך לימודי התואר הראשון במנהל עסקים למנהלים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. במהלך הלימודים יעשירו הסטודנטים אחד את השני באמצעות דיונים כיתתיים העוסקים באתגרים שונים בתחום, כאשר כל אחד מספק דרך ראייה חדשה בהתאם לתפקידו.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא עקרונות השיווק, תמחיר, תורת ההחלטות, ניהול תפעול הייצור, ניתוח דו"חות כספיים, כלכלה, בנקאות, מימון, ניהול משאבי אנוש, מדיניות עסקית, שיווק בינלאומי, סוגיות משפטיות ועוד.

תעודת גמר לאחר לימודי מנהל עסקים למנהלים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.A במנהל עסקים מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

עם סיום לימודי התואר הראשון במנהל עסקים למנהלים יכולים הבוגרים להמשיך במקום עבודתם הנוכחי ולהתקדם לתפקידי ניהול בכירים יותר, כמו גם להציע את שירותיהם לארגונים שונים ומגוונים בתחומי הבנקאות, המסחר, הביטוח, הפרסום ועוד.  

לימודי המשך לאחר תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

בוגרי התואר הראשון במנהל עסקים למנהלים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי, יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים במסגרת תואר שני במנהל עסקים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת תואר שני בניהול נדל"ן אשר יפתח עבורם אפיק מקצועי חדש ורווחי במיוחד.  
מודעה
מחפש לימודי מנהל עסקים למנהלים?
מחפש לימודי מנהל עסקים למנהלים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה