ClickCease

לימודי ניהול תעשייתי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
לימודי ניהול תעשייתי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי ניהול תעשייתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי ניהול תעשייתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תואר ראשון בניהול תעשייתי

לימודי ניהול תעשייתי לתואר ראשון מהווים תחום לימודים מרתק וייחודי באקדמיה המשלב בין ענף מנהל העסקים לבין ענף הכלכלה, וכן כולל בתוכו גם את מקצועות הלוגיסטיקה והנדסת תעשייה וניהול. בוגרי הלימודים יוכשרו לניהול מערכות שירותים ומערכות ייצור וכן לתכנון, תפעול ובקרה על אלו במסגרת ענפי התעשייה השונים והמגוונים.

ההתפתחות האדירה בתעשייה העולמית והישראלית כאחד, זאת לצד התקדמות הטכנולוגיה וההתפתחויות הרבות בתהליכי הייצור, התכנון, התפעול והבקרה של התעשיות השונות הובילו לדרישה למנהלים איכותיים אשר יש באפשרותם להשתלב במשרות הניהול והפיקוח בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי ניהול תעשייתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי ניהול תעשייתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות תואר ראשון בניהול תעשייתי

בעולם המערבי המתקדם והמתפתח, חברות ועסקים רבים מנסים להתרחב, להתפתח ולהגביר את קצב הייצור והתפוקה שלהן במקביל להוזלת עלויות התהליכים השונים, שיפור וייעול שיטות הייצור, התחשבות בשוק התחרותי ועוד. עקב כך, נוצרה דרישה לבעלי מקצוע מיומנים המחזיקים במרב הידע והכלים לצורך התמודדות עם האתגרים הכרוכים בכך.

במסגרת לימודי ניהול תעשייתי לתואר ראשון ניתן להשתלב במסלולי התמחות שונים, ביניהם התמחות בניהול הייצור, התמחות בניהול תהליכי מידע, התמחות בניהול ביוטכנולוגיה, התמחות בניהול חקלאי ועוד. בצורה זו יוכלו הסטודנטים לבחור את התחום המושך אותם ביותר.

קהל היעד לתואר ראשון בניהול תעשייתי

לימודי תואר ראשון בניהול תעשייתי פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

כמו כן, הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים מהתעשיות השונות שהינם בעלי ניסיון קודם בתחום אשר יש ברצונם לרכוש השכלה אקדמית שתהווה עבורם יתרון מבחינת שכר ומבחינת אפשרויות קידום.

תנאי הקבלה לתואר ראשון בניהול תעשייתי

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בניהול תעשייתי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ממוצע ציונים מסוים בתעודת הבגרות וכן על ציון תקף בבחינה הפסיכומטרית. חלק מן המוסדות אף מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן על סמך סיום מכינה קדם אקדמית או מעבר בחינות כניסה.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול תעשייתי לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון בניהול תעשייתי על פני תקופת זמן של כשלוש שנות לימוד אקדמיות, אמנם תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם להיקף החומר הנלמד ואילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בתואר הראשון בניהול תעשייתי

במהלך לימודי התואר הראשון בניהול תעשייתי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. במהלך הלימודים יוכשרו הסטודנטים לתכנון ותפעול המערכות השונות בתעשייה וכן לפיתוח מיומנויות ניהול חדשניות ויעילות.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא כלכלה, ניהול, מחשבים ומערכות מידע, חקר ביצועים, תכנון ופיקוח על הייצור, בקרת איכות ואמינות, ניהול פרויקטים, שיווק ומימון, משאבי אנוש, התנהגות ארגונית, הסתברות, סטטיסטיקה, ניהול שרשרת אספקה ועוד.

תעודת גמר לאחר לימודי ניהול תעשייתי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.A בניהול תעשייתי מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון בניהול תעשייתי

עם סיום לימודי התואר הראשון בניהול תעשייתי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בעסקים ובארגונים השונים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, במסגרת תפקידים ניהוליים במפעלים, ארגונים יצרניים, ארגונים צבאיים, מערכות שיווק, מערכות ייעוץ, מערכות לוגיסטיקה וכדומה.

לימודי המשך לאחר תואר ראשון בניהול תעשייתי

בוגרי התואר הראשון בניהול תעשייתי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי, יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים במסגרת תואר שני במנהל עסקים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת לימודי תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎