ClickCease

לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון הינם תחום לימודים מבוקש, יוקרתי ומרתק במיוחד באקדמיה, אשר מכשיר את בוגריו לשליטה בכלים ניהוליים, הובלה למצוינות והגעה ליעדים עסקיים. הלימודים בתחום פונים לבעלי תפקידים ניהוליים או למעוניינים להתקדם למשרות ניהוליות בכלל הארגונים, העסקים והחברות, שכן מנהל העסקים הוא תחום רלוונטי לכלל תחומי התעסוקה.

מנהל עסקים בשפה האנגלית מוצעים באקדמיה למועמדים דוברי אנגלית ברמת שפת אם, ילידי הארץ בעלי שליטה מלאה בשפה האנגלית אשר רואים בלימודים אלו הזדמנות עסקית ואופציה ליצירת קשרים בינלאומיים או סטודנטים ממדינות שונות שמעוניינים לרכוש את השכלתם בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון במנהל עסקים באנגלית

בעולם העסקי המודרני המאופיין בקשרים בין מדינות העולם השונות חשיבותה של השפה האנגלית שהינה שפה בינלאומית היא רבה במיוחד שכן מלבד ההבנה הפיננסית, הידע הניהולי וחוש היזמות המפותח, השליטה בשפה האנגלית מהווה יתרון לקידום עסקים וארגונים בזירה הבינלאומית.

לימודי מנהל עסקים, גם במסלול לדוברי אנגלית, מציע התמחויות בתחומים שונים וביניהם בנקאות, חשבונאות, שיווק ופרסום, מימון, מערכות מידע, ניהול וארגון ועוד. הלומדים בשפה האנגלית יכולים לתרום רבות ליצירת קשרים עסקיים וכלכליים ולמנף כל חברה.
לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר ראשון במנהל עסקים באנגלית

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים באנגלית פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

כמו כן, הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים בעלי חוש פיננסי ועסקי אשר יש ברצונם להתקדם בסולם הדרגות המקצועי במסגרת הארגון בו הם עובדים או להתברג בתפקידים ניהוליים בחברות וארגונים אחרים. נוסף על כך, יוכלו למצוא עניין בלימודים מנהלים המעוניינים לרכוש הסמכה אקדמית בתחום.

תנאי הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ממוצע ציונים מסוים בתעודת הבגרות וכן על ציון תקף בבחינה הפסיכומטרית. חלק מן המוסדות אף מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן על סמך סיום מכינה קדם אקדמית או מעבר בחינות כניסה.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מנהל עסקים באנגלית לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון במנהל עסקים באנגלית על פני תקופת זמן של בין שלוש לארבע שנות לימוד אקדמיות, בהתאם להיקף החומר הנלמד ואילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בתואר הראשון במנהל עסקים באנגלית

במהלך לימודי התואר הראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. במהלך הלימודים יעסקו הסטודנטים בסוגיות שונות בנוגע למשק הישראלי ולמשק הבינלאומי, השפעת הכלכלה העולמית על הכלכלה המקומית, משברים פיננסיים, שיקולים עסקיים, היבטים משפטיים ועוד.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא מתמטיקה, סטטיסטיקה, כלכלת ישראל, מאקרו כלכלה, מיקרו כלכלה, יסודות המימון, יסודות השיווק, קורסים מתקדמים בפיננסיים, ניהול, שיווק דיגיטלי, תורת ההשקעות, יזמות עסקית ועוד.

תעודת גמר לאחר לימודי מנהל עסקים באנגלית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.A במנהל עסקים מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים באנגלית

עם סיום לימודי התואר הראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים ניהוליים בחברות בינלאומיות, טכנולוגיות, תעשייתיות ופיננסיות או בחברות ישראליות אשר מקיימות קשרים עם עמיתים ולקוחות מחו"ל.

לימודי המשך לאחר תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית

בוגרי התואר הראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי, יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים במסגרת תואר שני במנהל עסקים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת תואר שני בייעוץ ארגוני אשר יפתח עבורם אפיק מקצועי חדש.   
מודעה
מחפש לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
מחפש לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה