לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית מיועדים לסטודנטים דוברי אנגלית שוטפת שרואים בתואר כהזדמנות עסקית ויצירת קשרים בינלאומיים. התואר הינו רב תחומי ומקנה שליטה בכלים ניהוליים, הובלה למצוינות והגעה ליעדים עסקיים. הסטודנטים נהנים מלימודי מנהל עסקים לצד מרצים דוברי אנגלית בעלי ניסיון מוכח בתחום. 

תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית יתאים לדוברי אנגלית ברמת שפת אם או לילידי הארץ בעלי שליטה מלאה בשפה. תוכנית הלימודים נלמדת בשפה אנגלית מקצועית ועל כן מדבר באנגלית מורכבת יותר ולא יומיומית. בוגרי התואר זוכים לתואר יוקרתי ונחטפים בשוק העבודה. השפה האנגלית מייצרת אפיקי עבודה נוספים ומחזקת את הבוגרים בשוק הבינלאומי. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית

תואר ראשון במנהל עסקים המיועד לדוברי אנגלית מתבסס על התפיסה כי דוברי אנגלית ברמת שפת אם או ילידי הארץ בעלי שליטה מלאה בשפה הינם נכס בשוק הבינלאומי. הם יכולים לתרום רבות ליצירת קשרים עסקיים וכלכליים ולמנף כל חברה.

לימודי מנהל עסקים, גם לדוברי אנגלית, מציע התמחויות בשלל תחומים כגון בנקאות, חשבונאות, שיווק ופרסום, ממון, מערכות מידע, ניהול וארגון ועוד. כך נהנהים הבוגרים ממיקוד בענף מסוים וקבלת כלים מעשיים לאותו התחום. 

בוגרי התואר משתלבים במגוון חברות וארגונים ומחוזרים על ידי חברות רבות. ניכר כי דוברי השפה האנגלית הינם שחקנים אסטרטגיים חשובים במערך העסקי. 
לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים במנהל עסקים בשפה האנגלית?

התואר מתנהל אך ורק בשפה האנגלית, כולל הקורסים, המבחנים והעבודות - עובדה זו חיונית להבנת המורכבות של התואר ועל כך שהוא אינו מיועד לקהל הרחב.

תוכנית הלימודים כוללת לימודי יסוד כמו מתמטיקה, סטטיסטיקה למנהל עסקים, כלכלת ישראל, מקרו-כלכלה, יסודות המימון, יסודות השיווק, קורסים מתקדמים בפיננסים, ניהול, שיווק ושווקים בינלאומיים, וקורסי העשרה בתחומים שאינם שייכים למנהל עסקים.

כמו כן הסטודנטים משתתפים בדיונים רבים אודות המשק הישראלי, המשק הבינלאומי, השפעות הכלכלה העולמית על המקומית, דרכים להתמודדות עם משברים פיננסיים, שיקולים עסקיים והיבטים משפטיים ועוד. 

מה הם תנאי הקבלה ללימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?

תנאי הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים לדוברי אנגלית תואם לתנאי קבלה לתואר במנהל עסקים במסלול הרגיל. לצד תנאי קבלה הכוללים ציון פסיכומטרי וממוצע תעודת הבגרות, המועמדים נדרשים לשלוט בשפה האנגלית ברמת שפת אם. כמו כן שוק הלימודים מציע תואר במנהל עסקים גם ללא פסיכומטרי לאור העובדה כי התואר הינו רב תחומי והפך להיות למאוד מבוקש. 

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן מציע לימודי מנהל עסקים באנגלית למועמדים בעלי ציון פסיכומטרי 550 ומעלה וממוצע בגרויות 85 לפחות. כמו כן יתקבלו בוגרי מכינות בעלי ציון 85 ומעלה או בוגרי מוסדות בחו"ל בעלי תעודה מתורגמת. 
   
לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?

משך הלימודים הינו 3 - 4 שנים. לבוגרים תוענק תעודת תואר ראשון B.A במנהל עסקים מטעם המוסד.

במה עוסקים בוגרי מנהל עסקים בשפה האנגלית?

בוגרי לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בשפה האנגלית יכולים להשתלב בחברות בינלאומיות - טכנולוגיות, תעשייתיות ופיננסיות או בחברות ישראליות שעיקר עבודתן נשען על קשרים עם עמיתים או לקוחות מחו"ל.

כמו כן הבוגרים יכולים להמשיך לעבודה במדינות זרות ולהשתלב במשק המקומי העסקי או הפיננסי. 

מה הם לימודי המשך לבוגרי מנהל עסקים?

בוגרי התואר רשאים להמשיך לתואר שני במנהל עסקים או כל תואר שני נוסף אשר יכול לתרום מקצועית ואישית כגון תואר שני בייעוץ ארגוני.
מודעה
מחפש לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
מחפש לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה