ClickCease

לימודי ניהול טכנולוגיה

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בניהול טכנולוגיה

לימודי ניהול טכנולוגיה לתואר ראשון מהווים תחום לימודים ייחודי, מרתק ומאתגר באקדמיה אשר מכשיר את בוגריו להשתלבות בתפקידי ניהול בחברות וארגונים טכנולוגיים במסגרתם ישלבו בין עקרונות הניהול לבין תפעול ושילוב הטכנולוגיות השונות בכלל תהליכי הניהול באשר הם.

במסגרת הלימודים יבחרו הסטודנטים באחד מתחומי ההתמחות הקיימים בו יתמקדו במהלך התואר, למשל התמחות בניהול פרויקטים, ניהול מערכות מידע, ניהול משאבי אנוש ועוד. בצורה זו יוכל כל סטודנט להפיק את המרב מהתחום הספציפי בו הוא מתעניין במיוחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי ניהול טכנולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי ניהול טכנולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון בניהול טכנולוגיה

ענף ניהול הטכנולוגיה כולל ידע מתחומים שונים ומגוונים, ביניהם מדעים מדויקים כמו מתמטיקה, כימיה ופיזיקה, מקצועות טכנולוגיים כמו מכניקה ואלקטרוניקה, מקצועות ניהוליים כמו מנהל עסקים, חשבונאות, כלכלה, מימון, התנהגות ארגונית, שיווק ומימון ועוד. עקב כך, מוכשרים הסטודנטים במסלול לימודים זה בשני התחומים – התחום הניהולי והתחום הטכנולוגי.

באמצעות כלל הכלים שירכשו הסטודנטים במהלך הלימודים יוכלו להתמודד עם סוגיות הקשורות בתחומי הפעילות הפנים ארגוניים השונים כמו שיווק ומשאבי אנוש, כאשר הידע הטכנולוגי שצברו יסייע בייעול תהליכים אלו.
לימודי ניהול טכנולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר ראשון בניהול טכנולוגיה

לימודי תואר ראשון בניהול טכנולוגיה פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

כמו כן, הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים שהינם בעלי זיקה לתחומי הניהול השונים אשר יש ברצונם להשתלב בארגונים ועסקים שונים ולנהל אותם תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ויעילות.

תנאי הקבלה לתואר ראשון בניהול טכנולוגיה

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בניהול טכנולוגיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ממוצע ציונים מסוים בתעודת הבגרות וכן על ציון תקף בבחינה הפסיכומטרית. חלק מן המוסדות אף מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן על סמך סיום מכינה קדם אקדמית או מעבר בחינות כניסה.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי ניהול טכנולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול טכנולוגיה לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון בניהול טכנולוגיה על פני תקופת זמן של בין שלוש לארבע שנות לימוד אקדמיות, בהתאם להיקף החומר הנלמד ואילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בתואר הראשון בניהול טכנולוגיה

במהלך לימודי התואר הראשון בניהול טכנולוגיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. במהלך הלימודים יוכשרו הסטודנטים לניהול יישומים מתקדמים ושליטה בהם, זאת באמצעות השילוב בין הכשרה בתחום הניהולי לבין בקיאות בתחום מערכות המידע.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא מבוא להנדסת אלקטרוניקה לניהול טכנולוגיה, יסודות המימון, כלכלה תעשייתית, יסודות ניהול התפעול והייצור, מדידה, בקרה והערכה, ניתוח ועיצוב מערכות מידע, דיני עסקים, ניהול משאבי אנוש, ניהול לוגיסטיקה ורכש, מערכות ייצור משולבות מחשב, חקר ביצועים, חשבונאות ניהולית ועוד.

תעודת גמר לאחר לימודי ניהול טכנולוגיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.Sc בוגר במדעים בניהול טכנולוגיה מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון בניהול טכנולוגיה

עם סיום לימודי התואר הראשון בניהול טכנולוגיה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים ניהוליים בחברות וארגונים טכנולוגיים, בתעשייה ובמגזר השירותים, וכן בתפקידי ניהול, תפעול ולוגיסטיקה, ניהול משאבי אנוש, שיווק, תכנון, בקרה ואבטחת איכות במסגרת התעשיות השונות.

לימודי המשך לאחר תואר ראשון בניהול טכנולוגיה

בוגרי התואר הראשון בניהול טכנולוגיה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים במסגרת תואר שני במנהל עסקים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת לימודי תואר שני בייעוץ ארגוני ועל ידי כך לפתוח אפיק מקצועי חדש.
מודעה
מחפש לימודי ניהול טכנולוגיה?
מחפש לימודי ניהול טכנולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה