ClickCease

לימודי שיווק טכנולוגי

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בשיווק טכנולוגי

לימודי שיווק טכנולוגי לתואר ראשון משלבים בין לימודי שיווק ופרסום לבין לימודי הייטק וטכנולוגיה, ועל כן נחשבים למבוקשים במיוחד באקדמיה. השינויים המהירים והתכופים בענף ההייטק וכן הטכנולוגיה המתקדמת דורשים התעדכנות מתמדת בתחום והבנה מעמיקה של הפן השיווקי והטכנולוגי כאחד.

עולם ההייטק נחשב כיום לאחד מתחומי התעסוקה הרווחיים, המעניינים והמתגמלים ביותר בארץ ובעולם, כאשר האתגר המרכזי העומד בפני ענף זה הוא עסקי ולא טכנולוגי, ועל כן נדרשים אנשי שיווק טכנולוגי מוסמכים ומקצועיים אשר יש ביכולתם לספק מענה מתקדם לצרכים הקיימים בשוק מבחינת פיתוח, ייצור, ניהול, תחזוקה, פרסום ושיווק של מוצרים ושירותים טכנולוגיים חדישים שונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי שיווק טכנולוגי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי שיווק טכנולוגי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון בשיווק טכנולוגי

תכנית הלימודים בתואר ראשון בשיווק טכנולוגי מתבססת בעיקרה על התחום העסקי, אך עם זאת משלבת בתוכה היבטים שיווקיים וטכנולוגיים החל משלבי האסטרטגיה, הניהול והתכנון, דרך שלבי הפיקוח ועד לשלבי הייצור, קבלת ההחלטות והשיווק.

הלימודים שמים דגש על תפיסה שיווקית אקולוגית, שמשמעותה היא תכנון ארוך טווח והארכת חיי המדף של הפתרונות הטכנולוגיים הקיימים בשוק. בוגרי הלימודים ירכשו הסמכה מעמיקה ומקצועית שתאפשר להם להפוך לאנשי שיווק ויזמים מוצלחים ויעילים.
לימודי שיווק טכנולוגי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר ראשון בשיווק טכנולוגי

לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי שיווק אשר יש ברצונם להתמקצע בעולם ההייטק, כמו גם ליזמי סטארט אפים המעוניינים להכיר לעומק את הפן השיווקי בתחום, וכן להנדסאים ועובדים בתחומי ההייטק והמחשבים השונים.

תנאי הקבלה לתואר ראשון בשיווק טכנולוגי

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ממוצע ציונים מסוים בתעודת הבגרות וכן על ציון תקף בבחינה הפסיכומטרית. חלק מן המוסדות אף מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן על סמך סיום מכינה קדם אקדמית או מעבר בחינות כניסה.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי שיווק טכנולוגי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי שיווק טכנולוגי לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון בשיווק טכנולוגי על פני תקופת זמן של כשלוש שנות לימוד אקדמיות, אמנם תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם להיקף החומר הנלמד ואילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בתואר הראשון בשיווק טכנולוגי

במהלך לימודי התואר הראשון בשיווק טכנולוגי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. במהלך הלימודים יכירו הסטודנטים היבטים לוגיסטיים, פיננסיים, כלכליים, אתיים, שיווקיים וכדומה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא התרבות העסקית והארגונית בחברות הייטק, אסטרטגיה שיווקית, יזמות טכנולוגית, אתיקה עסקית, מנהל עסקים, שיווק בינלאומי, ניהול פרויקטים, תזמון הייצור, ניהול פיננסי, חקר שווקים, שיווק באינטרנט, תקשורת שיווקית, טכנולוגיות עתידיות, משאבי אנוש ועוד.

תעודת גמר לאחר לימודי שיווק טכנולוגי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.A או תואר B.Sc (בוגר במדעים) בשיווק טכנולוגי, בהתאם לתוכנית בה למדו ומטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי

עם סיום לימודי התואר הראשון בשיווק טכנולוגי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידי מפתח במחלקות השיווק, הפרסום והמכירות בחברות הייטק ובחברות טכנולוגיות שונות. כמו כן יכולים הבוגרים להשתלב במיזמים בתחום במסגרת חברות לפיתוח מוצרים טכנולוגיים, התעשייה הביטחונית, תאגידים טכנולוגיים וכדומה.

לימודי המשך לאחר תואר ראשון בשיווק טכנולוגי

בוגרי התואר הראשון בשיווק טכנולוגי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי, יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים במסגרת תואר שני במנהל עסקים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת קורסים שונים בתחומי הניהול, השיווק והפרסום.
מודעה
מחפש לימודי שיווק טכנולוגי?
מחפש לימודי שיווק טכנולוגי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה