לימודי שיווק טכנולוגי

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בשיווק טכנולוגי

אם אתם מתלבטים קשות בין לימודי שיווק ופרסום לבין לימודי הייטק ולימודים טכנולוגיים מתקדמים – למה שלא פשוט תבחרו בחוג לימודים שמשלב בין שני תחומים מבוקשים אלו ותיהנו מלימודים מרתקים שיכשירו אתכם לעבודה מבוקשת באחד מהתחומים החמים ביותר בשוק הישראלי והעולמי?

לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לאיש השיווק בתחומי ההייטק והטכנולוגיה המתקדמת, ויפתחו בפניכם את שעריו של עולם מרתק זה, המתפתח במהירות רבה. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים ייחודיים אלו – הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי שיווק טכנולוגי לתואר ראשון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי שיווק טכנולוגי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי שיווק טכנולוגי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

שיווק של מוצרי טכנולוגיה נבדל מדרכי ושיטות השיווק של מוצרים "רגילים" ומצריך מיומנויות ייחודיות והבנה מעמיקה של תחומי הטכנולוגיה וההייטק. במסגרת לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי רוכשים הסטודנטים את הכלים הייחודיים ואת דרכי הפעולה והחשיבה המיוחדות, הנחוצים לשיווק מוצלח של הפיתוחים הטכנולוגיים שמיוצרים בתעשייה עתירת הידע.

השינויים המהירים והתכופים בשוק ההייטק והטכנולוגיה המתקדמת דורשים התעדכנות מתמדת בתחום, והבנה מעמיקה לא רק של הפן השיווקי – אלא גם של הצדדים הטכנולוגיים המעורבים. בכדי להכשיר אנשי מקצוע איכותיים בתחום, מציעות מספר מכללות לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי שמכשיר את בוגריו במיטב הידע והכלים הן בתחום השיווקי והן בתחומים טכנולוגיים, כך שבסיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב במשרות מפתח בחברות תקשורת, הייטק, מחשוב וענפי טכנולוגיה מתקדמים. 
לימודי שיווק טכנולוגי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד תואר ראשון בשיווק טכנולוגי?

לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי מתאימים לכל מי שמעוניין להשתלב בעולם ההייטק הישראלי והעולמי במשרות שיווק, פרסום ומכירות. הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי שיווק מנוסים המעוניינים להתמקצע בעולם ההייטק, כמו גם ליזמי סטארט אפים המעוניינים להכיר לעומק את הפן השיווקי בתחום ולהנדסאים ועובדים בתחומי ההייטק והמחשבים.

אם אתם מתעניינים בלימודי שיווק טכנולוגי לתואר ראשון, ייתכן כי תגלו עניין רב גם בלימודי תואר ראשון בשיווק ופרסום, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, לימודי תואר ראשון בניהול טכנולוגי וכיו"ב. כן יתכן כי תגלו עניין רב בקורסים שונים בתחומי השיווק, הפרסום והמכירות, כמו גם בקורסים מעולם המחשוב וההייטק.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי שיווק טכנולוגי?

תנאי הקבלה ללימודי שיווק טכנולוגי כוללים, בדרך כלל, דרישה לתעודת בגרות מלאה ולציון פסיכומטרי תקף. למכללות אחדות ניתן להתקבל גם ללא פסיכומטרי – ועל בסיס ציוני תעודת הבגרות בלבד.

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי במכללה האקדמית ספיר, לדוגמא, כוללים דרישה לתעודת בגרות מלאה בציון 80 ומעלה, הכוללת לפחות 4 יח"ל באנגלית בציון 56 ו-4 יח"ל במתמטיקה בציון 65, כמו גם ציון במבחן אמי"ר או בחלק האנגלית של הפסיכומטרי – שיקבע את רמת סיווג האנגלית של המועמד.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים ייחודיים אלו, אך חוששים כי אינכם עומדים בתנאי הקבלה – אין זו סיבה להרים ידיים ולהתייאש! אתם יכולים להשתלב בלימודים במכינה קדם אקדמית, או לשפר את ציוני הבגרות או הפסיכומטרי בעזרת קורס מתאים – ובכך להעלות פלאים את סיכויי הקבלה שלכם.
לימודי שיווק טכנולוגי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי שיווק טכנולוגי?

לימודי שיווק טכנולוגי לתואר ראשון נמשכים שלוש שנים. במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בלימודים מרתקים ומעשירים אלו, מציעות מספר מכללות אפשרות ללימודי ערב (הנערכים, לעיתים, גם בימי שישי בבוקר). לימודים במסלול ערב מאפשרים לשלב, בקלות ונוחות יחסית, עבודה עם לימודים.

מה לומדים בשיווק טכנולוגי?

תכנית הלימודים של התואר בשיווק טכנולוגי דואגת להכשיר את בוגריה לא רק בידע עיוני ותיאורטי מקיף, אלא גם בשלל מיומנויות וכלים מעשיים (לרבות ביצועו של פרויקט גמר מעשי לקראת סיום הלימודים), שיעזרו להם להשתלב בשלל העבודות בתחום ולבצע אותן על הצד הטוב ביותר.

בין הנושאים הנלמדים במרבית התכניות בתחום: תרבות עסקית וארגונית בחברות היי-טק, אסטרטגיה שיווקית, יזמות טכנולוגית, אתיקה עסקית, שיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה, ניהול טכנולוגית מידע ואינטרנט, מימון הון סיכון, טכנולוגיות עתידיות, ניהול מחקר, ניהול מוצרים, שיווק באינטרנט, תקשורת שיווקית, מערכות מידע, שימושי מחשב, משאבי אנוש, חשבונאות ותמחיר, מנהל עסקים, שיווק בינלאומי, ניהול פרויקטים ותזמון ייצור, מערכות הפצה ולוגיסטיקה, ניהול פיננסי, חקר שווקים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, שיקנו לבוגרים את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות התואר, יהיו זכאים לתעודת בוגר תואר ראשון – BA (או B.Sc - בהתאם לתכנית בה למדתם) בשיווק טכנולוגי, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי שיווק טכנולוגי?

בוגרי לימודי תואר ראשון בשיווק טכנולוגי יוכלו להשתלב בתפקידי מפתח במחלקות השיווק, הפרסום והמכירות בחברות היי טק ובחברות טכנולוגיות שונות, ואף להשתלב במיזמים בתחום הנמצאים בתחילת דרכם. בין מקומות התעסוקה האפשריים ניתן לציין חברות שונות המפתחות מוצרים טכנולוגיים (כגון מיקרוסופט, אפל, אלביט וכיו"ב), התעשייה הביטחונית, חברות ציבוריות ותאגידים טכנולוגיים.

מה הם לימודי המשך לבוגרי שיווק טכנולוגי?

בוגרים רבים של תואר ראשון בשיווק טכנולוגי בוחרים להמשיך בלימודיהם, במטרה לרכוש ידע רב יותר ושלל כלים נוספים בתחום ובתחומים משיקים – לימודי תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במשפטים ולימודי תעודה בתחומי הניהול, השיווק והפרסום יפתחו לבוגרים שלל אפשרויות תעסוקה חדשות ובכירות יותר בשוק העבודה השוקק בתחום.
מודעה
מחפש לימודי שיווק טכנולוגי?
מחפש לימודי שיווק טכנולוגי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה