מכללות בפריפריה

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודים בפריפריה

לימודים במכללות בפריפריה הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים במיוחד. בצפון, בדרום, במושבים ובקיבוצים, תוכלו למצוא מגוון רחב של מכללות המציעות מסלולי לימוד מגוונים לתואר ראשון, תואר שני, לימודי הנדסאים והכשרה מקצועית. לימודים במכללות בפריפריה משלבים בתוכם כלים מעשיים ופרקטיקה רבה המאפשרת השתלבות בעולם התעסוקה ביתר קלות תוך כדי רכישת ניסיון, פרקטיקה ותקופת סטאז'. יתרונן המשמעותי של המכללות הממקומות בפריפריה, טמון בעובדה כי רובן מציעות לימודים בשכר לימוד אוניברסיטאי (למרות שתוכלו למצוא גם מכללות פרטיות באיזורים אלו), מה שיוזיל עבורכם משמעותית את עלויות התואר.

המכללות בפריפריה מציעות מגוון פעילויות עבור הסטודנטים, שפע של מקום חניה, נגישות בתחבורה ציבורית, שירותים רחבים לסטודנטים הכוללים את אגודת הסטודנטים, דיקנאט, מענק מלגות, שירותי צילום והדפסה, אינטרנט אלחוטי ברחבי המכללה, שירותי מזון  ועוד שלל שירותים המקנים שהייה נוחה וקלה עבור כל אחד. המכללות בפריפריה נכללות בזכאות לשנת לימודים ראשונה בחינם עבור משוחררים מהצבא. ההטבה הניתנת למשך חמש שנים מיום שחרור מהצבא ולמעשה החוק נכנס לתוקפו כבר בשנת 2010.  בין המכללות המציעות את הזכאות תמצאו את המכללה האקדמית עמק יזרעאל, המכללה האקדמית צפת, המכללה האקדמית תל חי, מכללת אורט בראודה בכרמיאל, המכללה האקדמית גליל מערבי, המכללה האקדמית כנרת עמק הירדן ועוד רבות אחרות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללות בפריפריה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללות בפריפריה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

לימודים אוניברסיטאיים

מכללות בפריפריה מציעות לימודים אוניברסיטאיים. למעשה מכללות אלו מאפשרות פתיחת שלוחות של אוניברסיטאות בהן על מנת לאפשר גישה ללימודים באוניברסיטה במגוון מסלולים במכללה בפריפריה. כך מצליחים סטודנטים רבים ללמוד באוניברסיטה ולהישאר קרוב לבית. תוכלו למצוא מגוון מסלולים אוניברסיטאליים של אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת בר אילן והאוניברסיטה העברית ירושלים. כמו כן, מכללות בפריפריה ידועות בפעילות החברתית והגיבוש החברתי שהן מקנות, כולל סיוע לסטודנטים במילואים, הכוונה תעסוקתית וגיבוש ימי סטודנטים.
מכללות בפריפריה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודים ברמה גבוהה וגיבוש חברתי 

מכללות בפריפריה עונות על דרישותיהם של סטודנטים רבים - ללמוד ולהשאר קרובים לבית. כמו כן, לרוב תמצאו תנאי קבלה נוחים יותר במכללות בפריפריה אך נתון זה משתנה ממוסד למוסד. מכללות בפריפריה מגייסות את מיטב אנשי ההוראה ביניהם מרצים מהאוניברסיטאות הנחשבות בארץ. בנוסף, תמצאו במכללות בפריפריה ספריות המחזיקות במגוון רחב של מידע, ספרים, מאמרים, עיתונים ועוד. הספריות מתוחזקות ברשתות מחשבים מהתקדמות בעולם. בנוסף, הסטודנטים, בהרשמתם למכללות בפריפריה, מקבלים קוד גישה אישי לאתר המכללה המקנה להם צפייה בציונים, הודעות מכללה ועבודות להגשה. המכללות מציעות רשת אינטרנט אלחוטית בכל רחבי המכללה ומאפשרת לסטודנטים להיות מחוברים כל הזמן דרך המחשבים הניידים והטלפונים הסלולאריים.

מגוון נרחב של מסלולים מבוקשים 

מכללות בפריפריה נותנות את המילה האחרונה באיכות הלימודים, אנשי הוראה, סטונדטים ומסלולי הלימוד. מנהל עסקים, משפטים, תקשורת, הנדסה, מחשבים, כלכלה, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, מדעי התנהגות, סוציולוגיה, אדריכלות, משאבי אנוש ועוד מגוון רחב של מסלולים מוצעים במכללות בפריפריה ונותנות כלים עבור סטונדטים רבים הבוחרים להישאר או לעבור לפריפריה. ככלל מכללות בפריפריה מאוד קרובות למרכזי קניות ובילוי וכמו כן מציעים מגוון מקומות מגורים כולל מעונות.המכללות בפריפריה מתוחזקות ברמה גבוהה ונותנות איכות חיים טובה עבור כל סטודנט. שירותי תחבורה ציבורית, הסעות, חניה בשפע כל אלו עונים על מגוון דרישות של סטודנטים המתלבטים לגבי הלימודים בפריפריה.

המכללות בפריפריה מספקות שירותי הכוונה לתעסוקה על מנת שתוכלו להמשיך לעבוד בזמן הלימודים ולממן את הלימודים כמו גם הכוונה למלגות. כדאי ומומלץ לבדוק לפני ההרשמה פרטים חשובים כגון מיקום המכללה, קירבה למקום עבודה, האם קיים מסלול ערב, שעות וימי לימוד בכל שנה אקדמית, תקופת הלימודים, אופציות למגורים, האם קיימת חניה, תכנים נלמדים, תעודת גמר ועוד. נתונים אלו יאפשרו לכם לבנות תוכנית פעולה למשך כל תקופת הלימודים ולעמוד בהצלחה בכל מטלות התואר. שיהיה לכם בהצלחה!
מכללות בפריפריה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש מכללות בפריפריה?
מחפש מכללות בפריפריה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה