קורס מדריכי קיקבוקסינג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי קיקבוקסינג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי קיקבוקסינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי קיקבוקסינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הכשרת מדריכי קיקבוקסינג במכללות

הקיקבוקסינג היא שיטת אמנויות לחימה חדשה יחסית, המבוססת, כיאה לשמה, על בעיטות (Kicks) ואגרופים (Boxing). אמנות לחימה זו, אשר שואבת את מהלכיה מאמנויות לחימה רבות אחרות – קראטה, אגרוף מערבי, אגרוף תאילנדי וכו', אינה מהווה רק דרך מצוינת להגנה עצמית, אלא גם שיטה איכותית ומהנה לפיתוח כושר גופני, גמישות, חיטוב והרזייה, ורבים אף טוענים כי היא יעילה לפיתוח הביטחון העצמי.

גם בישראל זוכה הקיקבוקסינג לפופולאריות רבה – ממש כמו אמנויות הלחימה הוותיקות יותר, דוגמת הג'ודו והקראטה, ועל כן הדרישה למדריכי קיקבוקס מוסמכים, אשר יוכלו פעילויות וחוגים בתחום נמצאת בעלייה מתמדת. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורסים להכשרת מדריכי קיקבוקסינג.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי קיקבוקסינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי קיקבוקסינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מי קהל היעד לקורס מדריכי קיקבוקסינג?


הלימודים בקורס הכשרת מדריכי קיקבוקסינג מיועדים, כמובן, לחובבי אמנות לחימה זו, כמו גם לחובבי אמנויות לחימה ופעילות גופנית ספורטיבית ככלל, המעוניינים להפוך את תחביבם האהוב למקצוע מרתק, מהנה ורווחי.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס מדריכי קיקבוקס, אולי תגלו עניין גם בלימודים בקורס הכשרת מדריכי קראטה, קורס מדריכי ג'ודו, קורס מדריכי קרב מגע, קורס מדריכי ג'ו ג'יטסו, קורס מדריכי קפוארה או לימודי אמנויות לחימה אחרים.

מה תנאי הקבלה לקורס מדריכי קיקבוקסינג?


לימודים בקורס להכשרת מדריכים לקיקבוקסינג כוללים, בד"כ, את תנאי הקבלה הבאים: גיל 17 ומעלה (מכללות מסוימות מקבלות אל שורותיהן רק בני 18 ומעלה) ואישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית. בעוד בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע וניסיון בקיקבוקסינג, הלימודים במכללות אחרות פתוחות גם בפני חסרי ניסיון בתחום.

כמו כן, מכללות רבות מקבלות רק מועמדים אשר הינם מדריכים מוסמכים בענף ספורט כלשהו – מדריכי חדר כושר, מדריכי אירובי, מדריכי אמנויות לחימה, מדריכי מחול וכיו"ב, כמו גם מורים לחינוך גופני, ואילו מכללות אחרות פותחות את שעריהן גם בפני בעלי מקצועות פרא- רפואיים – כגון פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק וכדומה.

תנאי קבלה נוספים הקיימים בחלק מהמכללות הם מעבר של מבחנים עיוניים ו/ או מעשיים בתחום, כמו גם עמידה בראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי הקורס ולעבודה כמדריך קיקבוקסינג.

מה משך הלימודים לקורס מדריכי קיקבוקסינג?


לימודי הכשרת מדריכי קיקבוקסינג כוללים, בדרך כלל, בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני כשלושה עד תשעה מפגשים – בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל ואורכו של כל מפגש. מכללות רבות מציעות לימודים במתכונת הכוללת מפגש שבועי אחד, אולם קיימות גם מכללות המציעות קורסים אינטנסיביים יותר, הכוללים כשלושה מפגשים שבועיים – כך שניתן להשלים את הלימודים ולזכות בתעודה הנכספת תוך זמן קצר במיוחד.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מהנים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם ליהנות מהלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר, לימודים בשעות הערב ואחר הצהריים או לימודים בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים וכל מי שזמנו הפנוי מועט – יכול לבחור את השעות והמועדים המתאימים לו ביותר, על מנת להשתלב בלימודים וליהנות מהכשרה איכותית.

מה נושאי הלימוד לקורס מדריכי קיקבוקסינג?


לימודי הכשרת מדריכי הקיקבוקס הם לימודים מהנים ומעשירים, הדואגים להכשרתם האיכותית של הבוגרים. הלימודים משלבים, בדרך כלל, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב ומרתק, לבין התנסות מעשית בקיקבוקסינג ובהדרכה.

בדרך כלל כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: ההיסטוריה של הקיקבוקסינג ושל אמנויות הלחימה, צורות וסוגים של קיקבוקסינג, בטיחות ומניעת פציעות, בניית מערך שיעור, עבודה בשילוב מוזיקה, אביזרי אימון, נקודות תורפה, עקרונות החימום, התחמקויות, ניתוח תנועתי, בעיטות ואגרופים, הגנה והתקפה, קיקבוקסינג וגמישות, התמודדות עם פציעות, חשיבות הריכוז והנשימה הנכונה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס?


בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מדריך קיקבוקס" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מזכים את בוגריהם בתעודה המוענקת גם מטעם איגודים מקצועיים רלוונטיים, כגון הפדרציה לקיקבוקס בישראל, לדוגמא.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס מדריכי קיקבוקסינג?


לאחר סיום הלימודים יוכלו בוגרי קורס קיקבוקסינג להתחיל לעבוד כמדריכי קיקבוקסינג במועדוני ספורט וכושר, מתנ"סים, מרכזי בריאות וספא וכיו"ב, או אף לצאת לדרך עצמאית ולפתוח סטודיו לאימוני קיקבוקסינג משל עצמכם. מכללות מסוימות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה בתחום, ודואגות לקשרם למקומות עבודה רלוונטיים.

סיכום לקורס מדריכי קיקבוקסינג


לסיכום, אם התעמלות, ספורט וכושר גופני הם הדרך בה אתם אוהבים להעביר את זמנכם, ואם אמנויות לחימה מושכות את לבבכם – למה שלא תהפכו את התחביב המהנה למקצוע מרתק ורווחי?

קורס הכשרת מדריכי הקיקבוקסינג – אמנות הלחימה הפופולארית – יקנה לכם תוך שבועות ספורים בלבד, את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הקיקבוקס האיכותי, כך שתוכלו להשתלב בקלות (יחסית) בשלל העבודות בתחום, ו"להדביק" דורות חדשים באהבה לאמנות הלחימה המהנה. אז בואו ליהנות מלימודי הכשרה איכותיים – בואו ללמוד בקורס מדריכי הקיקבוקסינג.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎