ClickCease

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודים פסיכולוגיה קלינית של הילד לתואר שני

אם אתם רוצים ליהנות מעבודה רווחית, מאתגרת ומלאת סיפוק, בה תעזרו לילדים ובני נוער (ובני משפחותיהם) להתגבר על מגוון קשיים, בעיות התפתחותיות והפרעות רגשיות, חברתיות והתנהגותיות שונות, ואם כבר הספקתם להשלים תואר ראשון בפסיכולוגיה (או במדעי ההתנהגות) – לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים!

האבחון והטיפול הפסיכולוגי בילדים הוא שונה, כמובן, מהטיפול במבוגרים, ועל כן מציעות המכללות מגמה נפרדת להכשרת פסיכולוגים קליניים לילדים. אז אם גם אתם רוצים להשתלב בלימודי תואר יוקרתי זה – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא עוד על לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד מיועדים, כמובן, לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה (או במדעי ההתנהגות), המעוניינים בהכשרה יוקרתית והסמכה יוקרתית לעבודה טיפולית מאתגרת ומלאת סיפוק עם פעוטות, ילדים ובני נוער, הסובלים מקשיים, בעיות והפרעות שונות.

אם אתם מתעניינים בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה במגמת קלינית של הילד, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה במגמות אחרות: פסיכולוגיה קלינית של המבוגר, פסיכולוגיה שיקומית, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה רפואית וכו'. כמו כן, ייתכן כי תמצאו עניין בלימודים נוספים מתחומי הטיפול – טיפול באמנות, ביבליותרפיה וכו'.
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

בדומה ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר – גם תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד הוא מהמגמות המבוקשות לתואר שני בפסיכולוגיה – ועל כן תנאי הקבלה אליו הם יחסית.

על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות בציון מינימלי של 90, ציון מתא"ם של 90 ומעלה (מכללות רבות דורשות ציונים גבוהים יותר במתא"ם ובתואר), הצגת המלצות אקדמיות ומעשיות, הצגת מסמכי הצהרת כוונות וקורות חיים ומעבר של ריאיונות קבלה אישיים ו/ או קבוצתיים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בתחום טיפולי.

חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי ניסיון בעבודה טיפולית/ חינוכית או הדרכתית עם ילדים או בני נוער, כחלק מתנאי הקבלה ללימודים.

כמה זמן נמשך תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

לימודי פסיכולוגיה קלינית של הילד לתואר שני נמשכים שנתיים. חשוב לזכור כי אחרי סיום הלימודים יהיה עליכם להשלים גם את חובת ההתמחות, בטרם תזכו להיות פסיכולוגים קליניים מוסמכים.
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם מסלולי הלימוד בתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

תואר שני בפסיכולוגיה בהתמחות בפסיכולוגיה קלינית של הילד ניתן ללמוד במסלול עם תיזה (מסלול מחקרי) או במסלול ללא תיזה. שימו לב: לא בכל המכללות והאוניברסיטאות יש גם מסלול עם תיזה וגם מסלול ללא תיזה, ועל כן חשוב לברר טרם ההרשמה האם המסלול בו אתם מעוניינים קיים במכללה אליה אתם רוצים להירשם.

מה לומדים בתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

תכנית הלימודים של תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד משלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לבין התנסות מעשית ענפה, הכוללת פרקטיקום (סטאז') בטיפול ואבחון ילדים ובני נוער במסגרות טיפוליות ורפואיות שונות, כך שבסיום התואר אוחזים הבוגרים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לפסיכולוגי קליני המתמחה בילדים ונוער.

לעיתים קרובות כוללים לימודי פסיכולוגיה קלינית של הילד לתואר שני את הנושאים והתכנים הבאים: שיטות מחקר כמותניות ואיכותניות, הריאיון הקליני, פסיכופתולוגיה של ילדים ונוער, הערכה ומדידת יכולות קוגניטיביות, יחסי אובייקט, טיפול פסיכודינאמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT, ההתפתחות מינקות לילדות, פסיכודיאגנוסטיקה, לקויות למידה, עבודה עם הורים, אתיקה מקצועית, משחקים בטיפול ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

בוגרי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (הגשת עבודות, מעבר מבחנים, השלמת חובת ההתנסות המעשית וכו') יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך בפסיכולוגיה קלינית של הילד MA, מטעם המכללה (או האוניברסיטה) בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?

לאחר סיום הלימודים וסיום תקופת ההתמחות יוכלו הבוגרים להירשם בפנקס הפסיכולוגים ולהתחיל לעסוק בתחום כמאבחנים ומטפלים בילדים ונוער באופן פרטי, או כשכירים במסגרות שונות – מסגרות החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, עמותות וארגונים בתחומי בריאות הנפש, בתי חולים, קופות חולים וכו'.

כן יוכלו הבוגרים לעסוק במחקר והוראה בתחום.
מודעה
מחפש תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?
מחפש תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה