ClickCease

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

הנדסאי אלקטרוניקה - תקשורת

לימודי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת לתואר הנדסאי הינם לימודים ייחודיים ומרתקים הנכללים תחת לימודי הנדסאי אלקטרוניקה ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים להשתלבות בתפקידי פיתוח חומרה ותוכנה של מערכות תקשורת בתעשייה עתירת הידע בענפים השונים, שכן הטכנולוגיה המתקדמת מהווה חלק בלתי נפרד מהסביבה הביתית ועד לתעשייה המתוחכמת ועתירת הידע.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את מרב הידע, הן העיוני והן המעשי, כמו גם כלים ומיומנויות פרקטיות, זאת בכדי שיוכלו לתכנן ולפתח מערכות, לנהל פרויקטים, לעסוק בתחזוקת ציוד, שיווק ומכירות, ניהול רשתות תקשורת, תקשורת נתונים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת

התפתחותן של מערכות תקשורת הנתונים, כמו גם השיפורים הטכנולוגיים בתחום התקשורת, גרמו לדרישה הולכת וגוברת לבעלי מקצוע מומחים בתחום התקשורת שיכולים להתמודד עם טכנולוגיות תקשורת חדישות ועדכניות, לפתח מערכות תקשורת על כל סוגיהן ולתחזק את אלו.

הסטודנטים במסלול זה ילמדו אודות עקרונות השידור והקליטה, תקשורת לוויינית, מיקרוגלים ואנטנות, חומרה ותוכנה, כך שיצאו לשוק העבודה כאשר יש באפשרותם לעבוד עם מערכות תקשורת אינטגרטיביות של נתונים ושל שמע אשר מהוות כלי מרכזי בתעשיית המחשבים, האלקטרוניקה, תקשורת הנתונים וכדומה.
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי האלקטרוניקה, הטכנולוגיה, התקשורת והמחשבים, בעלי יכולות טכניות מפותחות, אשר יש ברצונם להשתלב במשרות ניהול פרויקטים, תחזוקת ציוד, תכנון ופיתוח, ניהול רשתות ועוד.  

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה שנקבעות על ידי מה"ט על הצגת תעודת בגרות מלאה או על תעודת בגרות חלקית, בדגש על ציוני המקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית המחזיקים בתעודת גמר חתומה על ידי הגורם המוסמך במה"ט או בוגרי מכינה קדם אקדמית בציונים עוברים.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים מבחן התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חשוב לדעת כי מועמדים בני 35 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים על סמך תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד בלבד. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב. 
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אלקטרוניקה לתואר הנדסאי עם התמחות בתקשורת

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת על פני תקופת זמן של בין שנתיים לשלוש שנות לימוד אקדמיות, זאת בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בלימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת

במהלך לימודי הנדסאי אלקטרוניקה במגמת תקשורת מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושא תקשורת אנלוגית, תקשורת ספרתית, תקשורת סלולרית ולוויינים, מיקרוגלים ואנטנות, תקשורת אופטית, תיב"ם (תכנון וייצור באמצעות מחשב), פיתוח מעגלים מתקדמים בתחום התקשורת, רשתות תקשורת, מערכות ספרתיות ועוד.  

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה – תקשורת

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר (דיפלומה) מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובשיתוף מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת

עם סיום לימודי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת לתואר הנדסאי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בענפי המשק השונים בתעשייה בהם יעסקו בתפעול ותחזוקה של מכשור אלקטרוני מגוון, יטפלו במערכות תקשורת מתקדמות ועוד.  

לימודי המשך לאחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת

בוגרי לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת קורסים ולימודי תעודה בתחומי ניהול רשתות, מחשבים ותוכנה, ניהול מסדי נתונים ועוד.  
מודעה
מחפש לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת?
מחפש לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה