ClickCease

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

הנדסאי אלקטרוניקה - מחשבים מיקרו-אלקטרוניקה

לימודי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים ומיקרו אלקטרוניקה לתואר הנדסאי הינם לימודים מעשירים ומרתקים הנכללים תחת לימודי הנדסאי אלקטרוניקה ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחומי האלקטרוניקה בכלל ובתחומי המיקרו אלקטרוניקה בפרט, שכן אלו מהווים את הבסיס למרבית תוצרי האלקטרוניקה בתחומי התעשייה, התקשורת והשירותים בארץ ובעולם.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את מרב הידע, הן העיוני והן המעשי, כמו גם כלים ומיומנויות פרקטיות, זאת בכדי שיוכלו לפעול על מערכות ייצור מתוחכמות, לתכנן מעגלים אלקטרוניים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים ומיקרו-אלקטרוניקה

תחום האלקטרוניקה מהווה את אחד התחומים המובילים בתעשייה הישראלית, ובתוכו מצוי ענף המיקרו אלקטרוניקה שנחשב לאחד מן התחומים המתפתחים ביותר, זאת הודות להתפתחות הטכנולוגית המהירה אותה חווה העולם כולו. ההתפתחות המהירה מובילה לדרישה גבוהה לרכיבים אלקטרוניים זעירים ככל הניתן, זאת למען ייצור מכשירים קלילים וקטנים במיוחד.

המעגלים המשוכללים מהווים את לב ליבה של תעשייה זו ואלו הבסיס למרבית התוצרים האלקטרוניים בתחומי התעשייה, התקשורת והשירותים בארץ ובעולם.
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במיקרו אלקטרוניקה

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים ומיקרו אלקטרוניקה פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי האלקטרוניקה, הטכנולוגיה והמחשבים, בעלי יכולות טכניות מפותחות, אשר יש ברצונם לתכנן, לתפעל ולהתקין מערכות משולבות מחשב וכן לפקח ולבקר על פעילות אלו.

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מיקרו אלקטרוניקה

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במיקרו אלקטרוניקה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה שנקבעות על ידי מה"ט על הצגת תעודת בגרות מלאה או על תעודת בגרות חלקית, בדגש על ציוני המקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית המחזיקים בתעודת גמר חתומה על ידי הגורם המוסמך במה"ט או בוגרי מכינה קדם אקדמית בציונים עוברים.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים מבחן התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חשוב לדעת כי מועמדים בני 35 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים על סמך תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד בלבד. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב. 
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אלקטרוניקה לתואר הנדסאי עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים ומיקרו אלקטרוניקה על פני תקופת זמן של בין שנתיים לשלוש שנות לימוד אקדמיות, זאת בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בלימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מיקרו אלקטרוניקה

במהלך לימודי הנדסאי אלקטרוניקה במגמת מיקרו אלקטרוניקה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושא מחשבים ספרתיים, VHDL ורכיבים מתכנתים, שפות מחשב לתיאור מעגלים ספרתיים, חומרים ומתקנים מוליכים למחצה (מל"מ), ייצור ומכשור במיקרו אלקטרוניקה, פיתוח רכיבים ועוד.    

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה – מחשבים ומיקרו אלקטרוניקה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר (דיפלומה) מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובשיתוף מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מיקרו אלקטרוניקה

עם סיום לימודי אלקטרוניקה בהתמחות מיקרו אלקטרוניקה לתואר הנדסאי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בענפי המשק השונים בתעשייה בהם יעסקו בתכנון מעגלים משוכללים, ניהול חדרים נקיים ומערכות הייצור הקיימות בהם ועוד.

לימודי המשך לאחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים ומיקרו אלקטרוניקה

בוגרי לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים ומיקרו אלקטרוניקה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת קורסים ולימודי תעודה בתחומי ניהול רשתות, טכנאות מערכות סלולריות, מחשבים ותוכנה ועוד.
מודעה
מחפש לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה?
מחפש לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות במחשבים ומיקרו אלקטרוניקה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה - קרית הטכניון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה