ClickCease

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

הנדסאי אלקטרוניקה - תקשורת נתונים

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים לתואר הנדסאי הינם לימודים ייחודיים ומרתקים הנלמדים במסגרת לימודי הנדסאי אלקטרוניקה ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים לטיפול במחשבים הראשיים של רשתות (שרתים), לתכנן רשתות ולנהל את אלו תוך שימוש בידע נרחב בתוכנה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את מרב הידע, הן העיוני והן המעשי, כמו גם כלים ומיומנויות פרקטיות, זאת באמצעות שימוש בספרות מקצועית ובמפרטים טכניים של היצרן ובמקביל להתנסויות מעשיות במעבדות תקשורת מתקדמות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים

בעולם המודרני והמתקדם בו אנו חיים כיום אנו תלויים רבות הן באינטרנט והן בתקשורת, מבחינה אישית ומבחינה עסקית ותעשייתית כאחד. על מנת לשפר ולתחזק את רשתות תקשורת הנתונים הקיימות עלה הצורך בבעלי מקצוע מיומנים המחזיקים בהסמכה מקצועית כהנדסאי אלקטרוניקה בעלי התמחות בתקשורת נתונים.

במהלך הלימודים, יבחרו הסטודנטים בהתמחות משנה אחת מתוך התמחויות המשנה הבאות: מערכות תוכנה ושפת C, מחשבים ותקשורת מחשבים, רשתות ופרוטוקולים של רשתות תקשורת.
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי האלקטרוניקה, הטכנולוגיה, התקשורת והמחשבים, בעלי יכולות טכניות מפותחות, אשר יש ברצונם לעבוד עם שרתים מרכזיים, לתכנן רשתות תקשורת ולנהל אותן.

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה שנקבעות על ידי מה"ט על הצגת תעודת בגרות מלאה או על תעודת בגרות חלקית, בדגש על ציוני המקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית המחזיקים בתעודת גמר חתומה על ידי הגורם המוסמך במה"ט או בוגרי מכינה קדם אקדמית בציונים עוברים.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים מבחן התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חשוב לדעת כי מועמדים בני 35 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים על סמך תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד בלבד. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב. 
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אלקטרוניקה לתואר הנדסאי עם התמחות בתקשורת נתונים

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים על פני תקופת זמן של בין שנתיים לשלוש שנות לימוד אקדמיות, זאת בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בלימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים

במהלך לימודי הנדסאי אלקטרוניקה במגמת תקשורת נתונים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושא תקשורת נתונים, רכיבים מתוכנתים, מערכות ספרתיות, חומרה ותוכנה, תכנות, אלקטרוניקה ספרתית, אלקטרוניקה תקבילית, אנגלית טכנית, פיתוח מעגלים מתקדמים בתחום התקשורת ועוד.   

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה – תקשורת נתונים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר (דיפלומה) מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובשיתוף מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים

עם סיום לימודי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים לתואר הנדסאי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בענפי המשק השונים בתעשייה בהם יעסקו בפיתוח ותחזוקה של מערכות תקשורת מחשבים בחברות אלקטרוניקה והייטק, חברות שיווק לרכיבים וציוד אלקטרוניים ועוד.   

לימודי המשך לאחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים

בוגרי לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת נתונים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת קורסים ולימודי תעודה בתחומי ניהול רשתות, מחשבים ותוכנה, ניהול מסדי נתונים ועוד.  
מודעה
מחפש לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים?
מחפש לימודי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתקשורת נתונים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה