ClickCease

מכינות לתואר ראשון בתקשורת

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

מכינה ייעודית ללימודי תקשורת במכללות

מכינות קדם אקדמאיות מכשירות באופן כללי סטודנטים לעתיד. מכינה לתקשורת אינה יוצאת דופן ומקנה מיומנויות למידה גבוהות עבור אלו המעוניינים להשתלב בלימודים גבוהים בכלל ובתקשורת לתואר ראשון בפרט. ההרשמה למכינה לתקשורת תקנה להם ערכים, ידע וכלים לשיפור נתוני כניסה ללימודים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכינות לתואר ראשון בתקשורת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכינות לתואר ראשון בתקשורת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על מכינות לתואר ראשון בתקשורת

מכינה לתקשורת פותחה במיוחד עבור מדעי החברה. מועמדים רבים לתואר ראשון מוצאים את עצמם לא עומדים בתנאי קבלה ללימודים גבוהים בעקבות תעודת בגרות חלקית, פסיכומטרי נמוך מדי או באופן כללי ידע בסיסי חסר. במהלך המכינה תוכלו להעשיר את עצמכם בידע אקדמי נרחב במכללות רבות ברחבי הארץ.
מכינות לתואר ראשון בתקשורת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזה מיומנויות נדרשות לצורך קבלה למכינה לתקשורת?

מכינה קדם אקדמי באופן כללי נועדה לשפר יכולות לימוד אצל מועמדים לתואר ראשון בתקשורת. למרות שמדובר בלימודי מדעי החברה, המועמדים עדיין נדרשים להפגין יכולות למידה גבוהות ולהכיר ידע בסיסי אקדמי. תחום התקשורת צמח אי שם בשנות ה 50 של ארצות הברית לאחר מלחמת העולם השנייה. חשוב להבחין בין תקשורת בין אישית לתקשורת המונית אשר מחזיקה בתוכה השפעות רבות, ידע ומשמשת כמקור פדגוגי.

מהם תנאי הקבלה למכינה לתקשורת?

העידן של היום מקנה לנו יכולות תקשרת מרובות ביניהן האינטרנט, הטלוויזיה, העיתון והרדיו. לימודי תקשורת מתמקדים בסוגיות אתיות ומוסריות רבות. האתיקה העיתונאית מעסיקה רבות מכללות לתקשורת ומעלות תחום זה לדיון. בעקבות פיתוח טכנולוגי נרחב תחום התקשורת מתעמק גם בתחום השיווק והפרסום ויכולת התעמולה הגבוהה שלו. המכללות כבר מזמן פיתחו תוכניות לימודים ללימודי פרסום ושיווק ביניהם קורס בשיווק ברשתות חברתיות כגון הפייסבוק, כתיבת תוכן שיווקי, שיווק בעידן דיגיטלי ועוד.
מכינות לתואר ראשון בתקשורת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מהן דרישות הקבלה למכינה לתקשורת?

המכינה לתקשורת אינה מתאימה לכולם ואם בכל זאת החלטתם לפנות ללימודי תקשורת ואינכם עומדים בתנאי קבלה או שאתם מעוניינים להרחיב ידע בתחום האקדמי, תמצאו את עצמכם בסביבה לימודית למספר חודשים עם חברים לספסל הלימודים.

תקופת המכינה היא מעולה עבור אלו שחוששים להיכנס ללימודי תואר ראשון באופן אינטנסיבי. המכינה תחזיר לכם את הביטחון בלימודים ותעשיר אתכם בידע רב לקראת הלימודים. אם היעד הבא שלכם זה למודים לתואר ראשון אל תשכחו לעבור דרך מכינה. לימודי תקשורת יכינו אתכם לעבודה עיתונאית, בימוי וקולנוע, תסריטאות, צילום ועריכת וידאו ברמה גבוהה.

מכינות קדם אקדמיות יכולות להיות כלליות ואף ייעודיות. המכללות יכולות לספק לכם ייעוץ נרחב יותר לגבי האפשרויות שלכם להשתלב בלימודים גבוהים ולהתרשם מאופי הלימודים לתואר ראשון.

מכינה לתקשורת - בוחרים בדרך תומכת יותר

הלימודים במכללות דרך מכינות קדם אקדמאיות יכולים להתאים לקהל הרחב. המכינה מלשון להכין ועל כן דואגות המכללות לספק לסטודנט סביבה לימודית תומכת ומחבקת אשר מפגישה אותו לראשונה עם תכנים אקדמאיים בהם לא נתקל לפני כן באופן מעמיק.

לימודי תקשורת חושפים בפני הסטודנטים את הסוגיות המוסריות, המשפטיות והאתיות העומדות בפני אדם בעל כוח ושליטה בגוף תקשורת וכמו גם כוחם של קהל הצרכנים של אותה תקשורת. האינטרט שינה את פני החברה ועל כן דואגות המכללות לעדכן את תוכנית הלימודים על פי השינויים שמתרחשים בשטח.

לגעת בעולם שלם של תכנים - מכינה לתקשורת

מכינה לתקשורת נוגעת בתכנים של תוכנית לימודים של התואר אך גם בתכנים אקדמאיים מסביבות לימודים אחרות כגון פסיכולוגיה, חינוך, תרבות, היסטוריה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ועוד. סביבת מדעי החברה מספקת את האופציה לשילוב התחומים ולייצר מהן מחקרים, תיאוריות ופרדגימות.

הוגים רבים בעולם התקשורת מגיעים מסוציולוגיה, פסיכולוגיה וחינוך ועל כן לא ניתן לנתק קשרים אלו. תחום התקשורת אינו חי באופן עצמאי אלא שואף את כוחו מדסציפלינות אחרות.
מודעה
מחפש מכינות לתואר ראשון בתקשורת?
מחפש מכינות לתואר ראשון בתקשורת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק הירדן דרומית לכנרת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה