קורס קופירייטרים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס קופירייטרים
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס קופירייטרים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס קופירייטרים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי קופירייטרים במכללות

אם אתם מלאים רעיונות כרימון, אם היצירתיות מתפרצת מכם, אם עולמות התקשורת והפרסום מושכים את ליבכם ואם אתם מעוניינים להתחיל לרתום את יכולת הכתיבה שלכם לטובת עבודה מרתקת, דינאמית ורווחית – הלימודים בקורס קופירייטינג (ובשמם העברי – לימודי רעיונאות) יכולים להתאים לכם עד מאד.

הקופירייטר אחראי על כתיבת החומרים הפרסומיים המקיפים אותנו – בשלטי החוצות, בעיתונות, בטלוויזיה, באינטרנט – ובכל מקום אחר, ועל כן עליו להיות בקיא, הן בתחומי השיווק והפרסום, והן בעולמות התקשורת השונים. כמובן כי עליו להיות גם בעל יכולות כתיבה משובחות ובעל טכניקות מקצועיות שונות להעברת מסרים שיצליחו להיכנס ולהישאר במודעות הציבורית באופן המיטבי, ושיקדמו את מטרות החברה עבורה נערך הקמפיין. עליו להכיר היטב את אופן עבודתה של מערכת התקשורת במדינה ואת הדרכים בהן כדאי להתנהל מולה.

אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי קופירייטינג, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס רעיונאות.  
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס קופירייטרים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס קופירייטרים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

למי מיועד קורס קופירייטרים?

הלימודים בקורס קופירייטרים מתאימים לאנשים בעלי כושר כתיבה וכושר הבעה, מלאי יצירתיות וחובבי אתגרים, המעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת ומגוונת, בעולם הפרסום והתקשורת. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי הפרסום והשיווק, כמו גם למעצבים גרפיים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולפתוח לעצמם שלל אפשרויות קידום בעבודה. אם אתם מתעניינים בלימודי רעיונאות, אולי תגלו עניין גם בקורס כתיבה יוצרת, קורס פרסום, קורס מרקום, קורס עיצוב גרפי, קורס כתיבה שיווקית, תואר ראשון בתקשורת, תואר ראשון בפרסום וכיו"ב.  

מה הם תנאי הקבלה לקורס קופירייטרים?

תנאי הקבלה לקורס קופירייטינג כוללים, בדרך כלל, דרישה לתעודת בגרות מלאה (חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון – או להיות בשלהי לימודיהם לתואר), הצלחה במבחני מיון ייעודיים (קופי-טסט) ומעבר מוצלח של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

הקבלה לקורס קופירייטינג למתקדמים תלויה, כמובן, בהשלמת קורסים בסיסיים בתחום וצבירת מעט ניסיון מעשי בעבודה בו.  

כמה זמן נמשך קורס קופירייטרים?

לימודי קופירייטינג הם עולם ומלואו – ומגוון הקורסים בתחום הוא עשיר במיוחד, כך שכל אחד יכול למצוא קורס בהיקף המתאים לו – בין אם ברצונו בקורס מבוא בסיסי לתחום, הכולל כ-50 שעות לימוד אקדמיות בלבד, ובין אם הוא ברצונו בלימודים מקיפים ומעמיקים במיוחד – המשכים בין שנה לשנתיים. כמו כן ניתן ליהנות מלימודי קופירייטרים גם כחלק מלימודי התואר בעיצוב גרפי.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מלאי יצירתיות אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם סטודנטים, עובדים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס קופירייטרים?

הלימודים בקורס קופירייטינג כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, המלווים בתרגולים רבים והתנסויות מעשיות מפתחות, ובחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף נהנים התלמידים מהשתתפות בפרויקט גמר מונחה, כך שבסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לקופירייטר המקצועי והאיכותי.

לימודי קופירייטינג כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מבוא לעולם הפרסום, תפקידי הקופירייטר, בניית מסר שעובד, שילוט חוצות, פרסום ברדיו, פרסום בעיתונות, דיוור ישיר, פיתוח החשיבה היצירתית, פרסום בטלוויזיה, פרסום באינטרנט וברשתות חברתיות, אמנות הפרזנטציה, יחסי ציבור, קידום מכירות, תסריטאות, התאמת המסר השיווקי לקהל היעד, בריף, בניית אסטרטגיה פרסומית ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס קופירייטרים?

בוגרי קורס קופירייטינג, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס קופירייטרים?

לאחר סיום הלימודים בקורס קופירייטרים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כקופירייטרים, תקציבאים, פלנרים, ארט דירקטורים ותפקידים נוספים במשרדי פרסום, יחסי ציבור וקידום מכירות, ברשתות הטלוויזיה, באתרי אינטרנט וכיו"ב.
מודעה

מחפש קורס קופירייטרים?

מחפש קורס קופירייטרים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש