קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה למבחן רישוי רופאי שיניים במכללות

רפואת שיניים היא מקצוע מאוד חשוב אשר התפתח רבות לאורך השנים והביא לשיפור ניכר בבריאות ואיכות החיים של האוכלוסייה. מקצוע רפואת השיניים הוא מקצוע אשר דורש ידע נרחב במדעי הרפואה בכלל - וידע מעמיק בתחום רפואת הפה והשיניים בפרט. 

על מנת לעסוק ברפואת שיניים בישראל, נדרש לא רק לסיים בהצלחה את הלימודים בתחום - אלא גם לעבור את בחינות הרישוי של משרד הבריאות. קורס ההכנה למבחן הרישוי יקנה לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים למעבר המבחן בהצלחה - כך שתוכלו להתחיל ולעסוק ברפואת שיניים בישראל - כשכירים או כעצמאיים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ההכנה למבחן רישוי רופאי שיניים במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי רפואת שיניים והכנה למבחן הרישוי

לימודי רפואת השיניים הם לימודים אשר מקנים לסטודנטים הכשרה מקיפה, הן עיונית והן מעשית בתחום של רפואת השיניים. לימודים  אלה יסייעו לכם להשתלב בשוק העבודה בתחום של רפואת השיניים. הלימודים של רפואת השיניים, כוללים, בין השאר,  את תחומי הביולוגיה, הרפואה, רפואת השיניים וכן שירותים דנטאליים.  

הלימודים בתחום רפואת השיניים הם לימודים מורכבים ולא פשוטים. גם בתכנים העיוניים בהם וגם בלימודים המעשיים. יחד עם זאת, לימודים אלה מאוד נחשבים ובסופם מוענקת לכם תעודת דוקטור DMD ברפואת שיניים.

כפי שציינו ישנם אפשרויות תעסוקה רבות בתחום זה ובנוסף, בדרך כלל, גם בתחילת דרככם כרופאי שיניים תוכלו להשתכר יפה, כאשר השכר שלכם יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש. אולם טרם תוכלו להתחיל ולעסוק בתחום - יהיה עליכם לתלוח את בחינות הרישוי של משרד הבריאות. קורס ההכנה לבחינה ידאג כי תגיעו מוכנים ומזומנים - ומצוידים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בה. 
קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?

לימודי רפואת השיניים כוללים בדרך כלל שלושה שלבים עיקריים, לימודים טרום רפואיים, לימודים פרה קליניים ולימודים קליניים. מטרת שלבים אלה, היא להקנות לסטודנטים את כל הידע הרחב בנושאים של הרפואה בכלל ושל רפואת השיניים בפרט, הן בפן העיוני והן בפן במעשי. הלימודים נועדו על מנת להכשיר את הבוגרים להיות רופאי שיניים מקצועיים אשר יודעים לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

בין הקורסים הנלמדים בלימודי רפואת שיניים, רפואת הפה ורדיולוגיה, כירורגיה של הפה והלסתות, רפואת שיניים מונעת, שיקום הפה, טיפול שיניים לילדים, שיקום לסתות ופנים , אנדודונטיה ,פריודונטיה וטיפולי חניכיים ועוד.

קורס ההכנה ידאג לרענן את כל הידע שצברתם במהלך התואר, והוא כולל תרגולים רבים, על מנת שתגיעו למבחן כשאתם מצוידים בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה בו. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?

תנאי הקבלה לקבלה לתואר ברפואת שיניים לרוב כוללים שקלול של ממוצע ציוני הבגרות ופסיכומטרי, כאשר בדרך כלל דורשים ממוצע בגרות מעל 100 וציון פסיכומטרי מעל 680. בנוסף, ברוב מוסדות הלימוד יש דרישה של מעבר של ראיון אישי.  

תנאי הקבלה לקורס ההכנה למבחן רישוי ברפואת שיניים כוללים, לרוב, דרישה לסיום מוצלח של התואר. 
קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?

על מנת שתהיו רופאי שיניים יש לעבור מסלול שבדרך כלל נמשך שש שנים. מסלול לימודים זה כולל לימודים לתואר במדעי הרפואה ולאחר מכן השלמת לימודים קליניים המתמקדים ברפואת שיניים לקראת קבלת תואר דוקטור DMD ברפואת שיניים.

עם סיום לימודי רפואת שיניים בהצלחה תצטרכו לעבור שלב נוסף: בחינות והסמכות שנדרשים על ידי משרד הבריאות. קורס ההכנה לבחינות אלו נמשך, בדרך כלל, בין חצי שנה לשנה. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לקורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?

לימודי סייעות שיניים, הינם מעניינים ביותר ומתאימים לאותם אנשים הרוצים לעסוק בתחומי רפואת השיניים ובו זמנית לעזור לרופא שיניים מקצועי בתחום. 

כמו כן, לימודי שיננית הינם יכולים להיות תחום עיסוק מעניין ביותר עבור אותם אנשים המתעניינים בהעלאת המודעות בדבר גהות הפה. 

במה עוסקים בוגרי קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?

לאחר סיום הבחינות בהצלחה תוכלו לקבל תואר דוקטור ברפואת שיניים ולהתחיל לעסוק במקצוע באופן רשמי ולהשתלב במגוון מקומות עבודה.

בין מבחר האפשרויות העומדות בפניכם: עבודה במרפאת שיניים של אחת מקופות החולים, עבודה במרפאה פרטית או הקמת מרפאה בעצמכם. כדאי לקחת בחשבון שעבודה עצמאית במסגרת קליניקה שתקימו נושאת עלויות נוספות.
מודעה
מחפש קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?
מחפש קורס הכנת רופאי שיניים למבחן הרישוי?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה