התמחות באורתודנטיה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי אורטודנטיה במכללות

תמיד חלמתם על שיניים ישרות? האם הייתם רוצים שיהיה לכם את החיוך היפה ביותר? אם כן, כדאי לכם לקרוא אודות לימודי אורטודנטיה. תחום האורטודנטיה הוא תחום ברפואת השיניים, אשר ההתמקדות שלו היא בתחום של יישור ותיקון השיניים.

האורתודנט בהכשרתו הוא רופא שיניים, אשר לאחר סיום לימודי רפואת השיניים עבר התמחות נוספת בתחום האורתודנטיה. המטרה שלו היא להביא את השיניים של המטופל למצב אסתטי וישר, מצב אשר עשוי מאוד להשפיע על המראה שלו ועל הביטחון שלו. על האורתודנט כל פעם מחדש להיות יצירתי ולחשוב על דרכים חדשות ויעילות שיביאו למצב הטוב ביותר עבור המטופל שלו.

אז אם לימודי האורטודנטיה נשמעים לכן מעניינים ומאתגרים והייתם רוצים לעסוק במקצוע חשוב זה, הגעתם למקום הנכון. פה תוכלו לקבל פרטים נוספים על לימודי האורטודנטיה ולקבל מידע על הקורס - מידע כללי, תחומי לימוד, תנאי קבלה, מסגרת הלימודים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות התמחות באורתודנטיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על התמחות באורתודנטיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות התמחות באורתודנטיה

על מנת להיות אורטודנטים, על הסטודנטים תחילה ללמוד את תחום רפואת השיניים, אשר מקנה להם הכשרה עיונית ומעשית מקיפה בתחום ורק לאחר סיום לימודיהם הם יכולים להתמחות בתחום האורטודנטיה. לאחר סיום לימודי רפואת שיניים, הסטודנטים צריכים להגיש בקשה להתמחות בתחום האורטודנטיה ורק לאחר שקיבלו אישור הם יכולים להתחיל את התמחות זו, אשר נחשבת להתמחות מאוד מבוקשת.

הלימודים של האורטודנטיה, כמו רפואת השיניים, כוללת בין השאר, תחומי לימודים בתחום רפואת השיניים, הרפואה, הביולוגיה, שירותים דנטאליים ועוד.
התמחות באורתודנטיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בהתמחות באורתודנטיה?

תחומי הלימוד בהתמחות של האורטודנטיה מעניקים הכשרה מקיפה לסטודנטים אשר מסייעת להם להיות אוטודנטים מקצועיים שיודעים לתת למטופל את הטיפול הטוב ביותר ועם כמה שפחות כאב. ההכשרה הראשונית של הסטודנטים המתמחים באורטודנטיה היא הכשרה זהה ללימודי רפואת שיניים, כאשר בין נושאי הלימוד שכוללת רפואת שיניים: מבנה הלסת, רפואת הפה ורדיולוגיה, רפואת שיניים מונעת, כירורגיה של הפה והלסתות, שיקום הפה, טיפול שיניים לילדים, שיקום לסתות ופנים, אנדודונטיה, פריודונטיה ועוד.

רק לאחר סיום הלימודים בתחום של רפואת שיניים, הסטודנטים מתחילים את ההתמחות בתחום האורטודנטיה. בשלב של ההתמחות, נחשפים הסטודנטים לתחומי לימודים נוספים המתמקדים בתחום האורטודנטיה.

מה משך התמחות באורתודנטיה?

מסגרת הלימודים בלימודי אורטודנטיה מחייבת את הסטודנטים המתמחים בה לעבור תחילה את מסלול לימודי רפואת השיניים אשר נמשך שש שנים. לאחר מסלול זה, הם יכולים להתחיל את ההתמחות באורטודנטיה שבדרך כלל נמשכת עוד ארבע שנים נוספות, כולל בחינות ההתמחות.

אם ברצונכם להיות אורטודנטים אתם צריכים לקחת בחשבון שרק לאחר לימודי רפואת השיניים תוכלו להגיש את הבקשה שלכם להתמחות בתחום של האורטודנטיה ורק אם קיבלתם את האישור תוכלו להתחיל להתמחות בתחום זה. בשנים האחרונות תחום של האורטודנטיה הפך להיות מאוד מבוקש בהתמחויות של רפואת השיניים ומידי שנה, ישנם סטודנטים אשר דוחים להם את הבקשה ללימודים אלו.
התמחות באורתודנטיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה להתמחות באורתודנטיה?

על מנת להתקבל ללימודי האורטודנטיה עליכם להתקבל תחילה ללימודי רפואת שיניים. תנאי הקבלה לתואר ברפואת שיניים לרוב כוללים שקלול של ממוצע ציוני הבגרות ופסיכומטרי, כאשר בדרך כלל דורשים ממוצע בגרות מעל 100 וציון פסיכומטרי מעל 680. בנוסף, בדרך כלל, ברוב מוסדות הלימוד, יש דרישה למעבר של ראיון אישי.

איזו תעודה מקבלים בוגרי התמחות באורתודנטיה?

מי שסיים בהצלחה את הלימודים, ועבר בצלחה את כל המבחנים וההסמכות הנדרשות במסגרת הלימודים של רפואת שיניים והתמחות באורטודנטיה, יקבל תואר ברפואת שיניים עם התמחות באורטודנטיה. הבוגרים יוכלו להשתלב במרפאות השונות בארץ כאורתודנטים או שהם יוכלו לפתוח קליניקה פרטית משלהם, הן לרפואת שיניים והן לאורטודנטיה.

אז למה כדאי ללמוד אורטודנטיה?

לימודי האורטודנטיה הם לימודים לא פשוטים ומורכבים, גם בתכנים העיוניים בהם וגם בלימודים המעשיים, אך יחד עם זאת לימודים אלה מאוד נחשבים ובסופם מוענקת לכם תעודת דוקטור DMD ברפואת שיניים עם התמות באורטודנטיה. כפי שציינו אפשרויות התעסוקה הם רבות ובנוסף, בדרך כלל כבר בתחילת דרככם כאורתודנטים אתם תוכלו להשתכר יפה מתחום האורטודנטיה, כאשר השכר יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש.
מודעה
מחפש התמחות באורתודנטיה?
מחפש התמחות באורתודנטיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה