קורס הכרת המחשב

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכרת המחשב במכללות

אם אתם חוששים לגשת למחשב הביתי פן תסתבכו עת העבודה איתו, אם אתם מקבלים דחיות ממקומות עבודה כי אינכם שולטים בתוכנות האופיס, או אם אתם סטודנטים המתקשים להגיש עבודות, שכן אינכם יודעים להקליד ולחפש מידע באינטרנט, או אם אתם מעוניינים להכיר עולם חדש ומרתק, הטומן בחובו שלל יתרונות ואפשרויות – הלימודים בקורס הכרת המחשב מיועדים עבורכם.

לימודי הכרת המחשב, יישומיו והאינטרנט מיועדים לכל מי שמרגיש כי מהפכת המחשוב דלגה מעליו, וכי ברצונו ללמוד לנצל את יתרונות המחשבים והאינטרנט לצרכיו. לימודים אלו ידאגו להקנות לכם, תוך חודשים אחדים, את כל הידע והכלים הדרושים לעבודה בסיסית עם המחשב ויישומיו ולגלישה ברשת האינטרנט. בואו לקרוא עוד על לימודי הכרת המחשב.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכרת המחשב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכרת המחשב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד קורס הכרת המחשב?

לימודי הכרת המחשב ויישומי המחשב מיועדים לכל מי שטרם רכש מיומנויות בסיסיות בתפעול המחשב, גלישה ברשת האינטרנט ושימוש בתוכנות האופיס המרכזיות (וורד, אקסל ופאוורפוינט). כיוון שמיומנויות אלו חשובות עד מאד – הן בשוק התעסוקה, הן להצלחה אקדמית והן לתקשורת חברתית ובילוי הזמן החופשי, קורס הכרת המחשב חשוב מאד לכל מי שטרם שולט במיומנויות אלו.

הלימודים מתאימים במיוחד לבני גיל הזהב (הנהנים מלימודים בקבוצות הומוגניות) כמו גם לטכנופובים, המעוניינים להכיר את היתרונות הרבים הטמונים במחשב הביתי.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכרת המחשב, אולי תגלו עניין גם בקורס אינטרנט, קורס אופיס, קורס וורד, קורס אקסל, קורס פאוורפוינט וכיו"ב.
קורס הכרת המחשב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכרת המחשב?

קורס הכרת המחשב והאינטרנט אינו כולל, בדרך כלל, כל תנאי קבלה והלימודים בו פתוחים בפני הקהל הרחב. מכללות ומוסדות לימוד אחדים דורשים מהמועמדים ידיעת אנגלית ברמה בסיסית, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים.

מה משך קורס הכרת המחשב?

לימודי הכרת המחשב ויישומי המחשב כוללים נמשכים, בדרך כלל, בין חודש לארבעה חודשים, והם כוללים בין 40 ל-90 שעות לימוד אקדמיות.

אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודי הכרת המחשב, אך חושבים כי סדר יומכם המלא יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, או בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עסוקים יכולים להשתלב בלימודים בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

יתירה מכך – חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מציעים לכם אפשרות ללימודים במערכת שעות גמישה – בהם אתם קובעים מול המכללה את שעות הלימוד המתאימות לכם, ואף משך הלימודים בקורס ייקבע בהתאם לקצב התקדמותכם ורצונכם.
קורס הכרת המחשב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הכרת המחשב?

קורס הכרת המחשב כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד חשובים, המלווים בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, ובסיום הקורס הם שולטים בכל יישומי המחשב הבסיסיים.

לימודי הכרת המחשב כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: מבנה המחשב, כיבוי והדלקה נכונה, העכבר והמקלדת, לוח הבקרה, מערכת ההפעלה חלונות, ניהול קבצים ותיקיות, סרגלי כלים, גלישה בטוחה באינטרנט, קנייה באינטרנט, הסרה והתקנת תוכנות, הגדרות המחשב, טיפול בבעיות פשוטות, אנטי-וירוס, יצירת מסמכים בוורד Word, בניית מצגות בפאוורפוינט Powerpoint, יצירת גרפים וטבלאות באקסל Excel, דוא"ל וניהול לו"ז באאוטלוק ועוד שלל נושאי לימוד חשובים.

לעיתים אף כוללים לימודי הכרת המחשב גם הכשרה להקלדה עיוורת ו/או היכרות עם הרשתות החברתיות המרכזיות (פייסבוק, לינקדאין וכו').

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הכרת המחשב?

בוגרי לימודי הכרת המחשב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעדת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם טרם רכשתם את מיומנויות המחשב הבסיסיות, אם אתם מרגישים כי נשארתם מאחור – וכי מהפכת המחשוב חלפה על פניכם, אם אתם חוששים "להסתבך" עת העבודה עם המחשב הביתי  ואם אתם מרגישים כי הגיע הזמן שגם אתם תיהנו משלל היתרונות שמציע עולם המחשבים והאינטרנט – הלימודים בקורס הכרת המחשב מיועדים עבורכם.

אז בואו להכיר עולם חדש מופלא – בוא ללמוד בקורס הכרת המחשב ויישומיו.
מודעה
מחפש קורס הכרת המחשב?
מחפש קורס הכרת המחשב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה