קורס הקלדה עיוורת

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הקלדה עיוורת במכללות

כמעט כל אחד יכול להרוויח רבות משליטה בטכניקת ההקלדה העיוורת – סטודנטים לתואר ראשון (או תואר שני) הנאלצים להגיש עבודות מרובות עמודים, עורכי תוכן המבלים את מרבית זמנם בכתיבת עמודים, סופרים ומשתתפי קורס כתיבה יוצרת, מזכירות, מנהלי עסקים – ולמעשה, כל מי שעבודתו או עיסוקו מערבים כתיבה.

אמנם כדי לשלוט בכל רזי טכניקה יעילה זו נדרשים לימודים ותרגולים שוטפים, אך בקורסים להקלדה עיוורת, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, ידאגו להכשירכם בכל המיומנויות הדרושות להקלדה עיוורת מהירה ואיכותית תוך שבועות ספורים בלבד. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הקלדה עיוורת.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הקלדה עיוורת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הקלדה עיוורת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הקלדה עיוורת

הקלדה עיוורת היא שיטה להקלדה מהירה בה אין המקליד נדרש להסיט מידי רגע את עיניו מהמסך אל המקלדת וחוזר חלילה, אלא נשאר כשמבטו צמוד אל המסך.

טכניקת הקלדה זו אינה רק מובילה להספק רב יותר בעבודת הקלדנות היא גם עוזרת למנוע טעויות הקלדה, ואף מובילה לפחות תשישות נפשית וגופנית, המאפיינת הקלדה ממושכת "רגילה". כיוון שבימינו מרבית עבודת הכתיבה הפכה להיות עבודת הקלדה – החשיבות לשליטה בטכניקה זו היא רבה, ויכולה לתרום ולהקל רבות על עבודתכם.
קורס הקלדה עיוורת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס הקלדה עיוורת?

הלימודים בקורס ההקלדה העיוורת מיועדים לכולם, שכן בימינו מעטים האנשים אשר אינם נדרשים להשתמש במחשב באופן שוטף. אנשים אשר ההקלדה מהווה מרכיב עיקרי מעיסוקם – דוגמת סטודנטים העוסקים בכתיבת עבודות סמינריוניות ותיזות, מזכירות ומנהלות לשכה, עורכי תוכן וכיו"ב– ייתרמו במיוחד מלימודים אלו, אשר יעזרו להם להגיע להספק גבוה הרבה יותר בעבודתם, לימודיהם ומחקרם, ואף יעזרו להם להקליד בצורה פחות מעייפת ומתישה. מובן כי לימודי ההקלדה העיוורת מתאימים במיוחד לאנשים בעלי לקויות ראייה.

אם אתם מתעניינים בלימודי הקלדה עיוורת, אולי תגלו עניין גם בלימודי הכרת המחשב ורשת האינטרנט, לימודים בקורס וורד – Word, קורס אקסל – Excel או לימודים בקורס פאוורפוינט – Powerpoint.

מה תנאי הקבלה לקורס הקלדה עיוורת?

ברוב רובן של המכללות בתחום פתוחים הלימודים בקורס בפני הקהל הרחב ואין המועמדים נדרשים לעמוד באף תנאי קבלה. מכללות מסוימות מקיימות קורסי הקלדה עיוורת לקהלי יעד ספציפיים – כגון קורס הקלדה עיוורת למזכירות, והקבלה אל קורסים אלו מיועדת, כמובן, רק לנמנים עם קהל היעד הרלוונטי. קורסים להקלדה עיוורת באנגלית ובשפות זרות אחרות כוללים, לעיתים, מבחני ידע בשפה הרלוונטית.
קורס הקלדה עיוורת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס הקלדה עיוורת?

משך הלימודים בקורס הקלדה עיוורת משתנה בהתאם לאופי הקורס ומטרותיו - כיוון שלעיתים משולבים לימודי ההקלדה העיוורת עם לימודי הכרת המחשב ההבדלים באורכם של הקורסים בתחום הם ניכרים.

קורסים המתמקדים בהקלדה עיוורת בלבד, ומיועדים למי אשר מכירים ויודעים לעבוד עם מחשב ועם תוכנות האופיס הנפוצות, דוגמת וורד, כוללים, בדרך כלל, בין 5 ל-20 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין שבוע לחודש (בדרך כלל במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע). קורסים המשלבים בתכנית הלימודים גם את לימודי הכרת המחשב, סביבת חלונות ותוכנות האופיס, כוללים, בדרך כלל, בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין שבועיים לחודשיים.

מכללות אחדות אף מציעים קורסים המותאמים לקצב ההתקדמות האישי של התלמיד, ובהם משך הלימודים ומספר שעות הלימוד, משתנה בהתאם לצרכיו האישיים של כל תלמיד ותלמיד.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים בקורס הקלדה עיוורת, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם – מכללות רבות מציעות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר, לימודים בשעות אחר הצהריים והערב, לימודים בימי שישי בבוקר, ולעיתים אפילו לימודים און ליין – בהם זוכים התלמידים לגמישות מרבית בקביעת מערכת השעות – כך שגם אנשים עובדים וכל מי שזמנו לחוץ ומועט –יכול להירשם ללימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לו ביותר.

מה נושאי הלימוד לקורס הקלדה עיוורת?

תכנית הלימודים בקורס ההקלדה העיוורת תקנה לכם בזמן קצר את כל רזי ההקלדה העיוורת והמהירה. בדרך כלל מתחילים הקורסים בתחום בהיכרות עם המקלדת, ולאחר מכן לומדים את שיטות ההקלדה העיוורת הנפוצות ביותר. רמת הקושי עולה ככל שמתקדמים הלימודים, עד שמגיעים הסטודנטים ליכולת להקליד בצורה עיוורת ומהירה במיוחד. משימות ההקלדה בחלק מהקורסים בתחום הן משחקיות ומהנות, כך שהלימודים בהם הם חווייתיים במיוחד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס הקלדה עיוורת?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגר קורס הקלדה עיוורת?

בוגרי הלימודים ייהנו מיכולת להקליד במהירות, בקלות ובנוחות – עם הרבה פחות מאמץ ובאופן המוביל לעייפות פיזית ונפשית פחותה, ויכולת זו תתרום להספק עבודתם – בין אם הם עוסקים בעבודות מזכירות, אנשי עסקים המקלידים את עיקרי הדברים במהלך פגישותיהם, סטודנטים הכותבים עבודות או עורכי ומנהלי תוכן.

בוגרי קורס ההקלדה העיוורת אף יזכו ליתרון משמעותי בקבלה לעבודות קלדנות, מזכירות וניהול משרד. כמו כן, בוגרי הקורס יכולים להשכיר את שירותי ההקלדה שלהם לסטודנטים המתקשים בהקלדת עבודותיהם, או לכל מי שנזקק להדפסות מהירות.

סיכום קורס הקלדה עיוורת

לסיכום, כיוון שבימינו הכתיבה על דף נייר הולכת ומתפוגגת מהעולם, היכולת להקליד מהר חשובה מאי פעם, והיא יכולה לתרום רבות כמעט לכל אחד ואחת – בין אם הוא פקיד זוטר, מזכירה בכירה או מנהל כללי.

ההקלדה העיוורת היא שיטת ההקלדה המהירה ביותר, ואף עוזרת למנוע את התשישות המלווה הקלדה ארוכה בה נאלצות לנדוד העיניים כל הזמן מן המסך אל המקלדת. אין זה קשה כלל וכלל ללמוד את שיטת ההקלדה העיוורת, וכל אחד שיירשם לקורס קצר, המונה פגישות אחדות בלבד, יצליח לרכוש מיומנות חשובה זו. אז בואו ליהנות מלימודים שמביאים תוצאות – בואו ללמוד בקורס הקלדה עיוורת.
מודעה
מחפש קורס הקלדה עיוורת?
מחפש קורס הקלדה עיוורת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה