קורס ניהול לשכה

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול לשכה

אם אתם מעוניינים לעבוד בתפקיד אדמיניסטרטיבי בכיר ולפתח קריירה בתחום המזכירות וניהול הלשכה, או אם אתם כבר עובדים בתחום – ומעוניינים להגיע ל"טופ" שלו - קורס ניהול לשכה יכול להתאים לכם עד מאד. ניהול לשכה הוא תפקיד ניהולי לכל דבר ועניין, ולא מדובר בתפקיד פקידותי גרידא – ועל כן הצורך בהכשרה מקצועית איכותית הוא חשוב למדי, וקורס מנהלות לשכה ידאג כי תזכו לרכוש את מיטב הידע והכלים הדרושים למנהל לשכה מקצועי.

במסגרת הקורס תוכלו ללמוד כיצד לנהל משרדים בצורה מקצועית, לטפל בפניות, לנהל את צוות העובדים ואת סדר יומו של המנכ"ל, להעניק שירות לקוחות וככלל – את כל מה שנחוץ כדי לנהל לשכה בצורה הטובה ביותר. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס ניהול לשכה.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול לשכה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול לשכה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנהלי לשכה

שוק העבודה התחרותי בארץ ובעולם דורש ממשרדים לפעול בצורה יעילה, מסודרת ושירותית - וכדי שהמשרד יתמודד היטב עם כל המשימות השונות ועם הלקוחות הרבים שפונים אליו מידי יום, ראוי כי בראשו יעמדו מנהל או מנהלת לשכה מקצועיים ואיכותיים, שיוכלו לנטר את הפעילות המשרדית ולנהל אותה בצורה הטובה ביותר. 

בין המשימות של מנהלי לשכה ניתן למנות תיאום פגישות, העברת לקוחות החברה לגורמים שאמורים לטפל בהם, ניהול נתונים, ארגון משימות שונות בהן מטפל המשרד ועוד, ועל כן נדרשים מנהלי הלשכה להיות בקיאים בתחומים רבים, וכדי שהם יקבלו את מיטב הידע והכלים הדרושים לעבודתם – מומלץ כי הם יעברו קורס איכותי – קורס ניהול לשכה.
קורס ניהול לשכה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מנהלי לשכה?

הלימודים בקורס מנהלי לשכה מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית וקצרה יחסית – אשר תפתח להם שלל אפשרויות תעסוקה מגוונות ומרתקות. הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים בתחומי המזכירות והאדמיניסטרציה המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהתקדם בעבודתם.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול לשכה, אולי תגלו עניין גם בקורס מזכירות משפטית, קורס מזכירות רפואית, קורס מזכירות ביטוח ומגוון קורסים נוספים מעולם האדמיניסטרציה והמזכירות.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מנהלי לשכה?

תנאי הקבלה לקורס מזכירות בכירה כוללים, בדרך כלל, דרישה לסיום 12 שנות לימוד (מכללות רבות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה) ומעבר של ראיון קבלה. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף דורשים מהמועמדים להיות בעלי רמת אנגלית בסיסית והיכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם המחשב ויישומיו.
קורס ניהול לשכה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מנהלי לשכה?

הלימודים בקורס מזכירות בכירה וניהול לשכה כוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, והם מוצעים במגוון מסלולי לימוד: לימודי בוקר, לימודי ערב, לימודים בימי שישי בבוקר ומסלול משולב (ערב +שישי), כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (כעובדים במשרה מלאה, לדוגמא) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס מנהלי לשכה?

תחומי העיסוק המגוונים של מנהל הלשכה דורשים הכשרה מקיפה במבחר תחומים, ועל כן הלימודים בקורס מנהלות לשכה כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, המלווים בתרגולים רבים והתנסויות מעשיות מפתחות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי ניהול לשכה את התכנים הבאים: לימודי מערכות ממוחשבות לניהול פניות, לימוד על מערכות ה-office - לרבות Excel ו-word, יסודות הניהול והמזכירות, לימודי ארגון וניהול, לימודי בסיס ומבוא בכלכלה, קורס דיני עבודה, לימודי חשבונות וכספים, לימודי ניהול מאגרי מידע, עבודה יעילה באינטרנט, לימודי ארגון תיקיות, קורס מיומנויות תקשורת בין אישית ואסרטיביות, לימודי ניהול זמן יעיל, ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מנהלי לשכה?

בוגרי קורס מנהלי לשכה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום אף מזכים את בוגריהם בתעודה מקצועית המוכרת על ידי משרד התמ"ת.

במה עוסקים בוגרי קורס מנהלי לשכה?

עם סיום הלימודים בקורס ניהול לשכה, יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון מקומות עבודה, שכן - כמעט כל עסק זקוק למנהל או מנהלת לשכה מקצועיים. בין המקומות בהם תוכלו להשתלב ניתן למנות חברות בינלאומיות גדולת, עסקים פרטיים קטנים, משרדי ממשלה ומקומות נוספים במגזר הציבורי ועוד.

קיימים סיפורי הצלחה רבים של מנהלי לשכה שהוכיחו את עצמם והתקדמו לתפקידים ניהוליים בכירים יותר בחברות בהם הם עבדו - לכן כדאי להשקיע בתפקיד ולפקוח עין על אפשרויות קידום שיקרו בדרככם.
מודעה
מחפש קורס ניהול לשכה?
מחפש קורס ניהול לשכה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה