קורס בקרת איכות

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי בקרת איכות

קורס בקרת איכות מתמקד ביישומי בקרת איכות ברמת המוצר, השירות והתהליך, שנשענים על שיטות סטטיסטיות. איכות של מוצר נבדקת על פי התאמתו לכוונות של מי שמייצר אותו ולצרכי הלקוחות. בקרת האיכות היא הכרחית בכל ארגון ומפעל מודרני, במטרה להבטיח את איכות המוצרים, לקיים מערך ביקורת מסודר מול הספקים ולחתור למצוינות ולשיפור מתמיד. 

לימודי בקרת איכות מכשירים את הסטודנטים לביצוע תפקידים של מבקרי איכות בארגונים ומפעלים, מקנים להם מושגים, שיטות וכלים בבקרת איכות ומאפשרים להם להבין כיצד בקרת איכות מייעלת את התהליכים התפעוליים בארגון. במהלך הקורס, המשתתפים זוכים לכלים מעשיים לשימור האיכות והבדיקות ההכרחיות המתבצעות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בקרת איכות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בקרת איכות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי בקרת איכות

בקרת האיכות היא הכרחית בכל ארגון ומפעל מודרני, במטרה להבטיח את איכות המוצרים, לקיים מערך ביקורת מסודר מול הספקים ולחתור למצוינות ולשיפור מתמיד. 

קורס בקרת איכות הכרחי לכל ארגון, חברה ופס ייצור המצריך בדיקות תקופתיות וקבועות על מנת לשמור על טיב המוצרים באמצעים ממוחשבים וטכנולוגיים

בדרך כלל המשתתפים בקורס מגיעים ממקום עבודה המצריך אנשי מקצוע לתפעל הבקרה והידע הנחוץ לתקינות התהליכים המבקרים את האיכות.

קורס בקרת איכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס בקרת איכות - CMM?

על מנת להתחיל לעבוד בתחום על בוגרי הקורס לצאת עם ידע מלא במושגים ועקרונות בבקרת איכות, איכות לאורך שלבי מחזור החיים של המוצר, איכות התהליכים התפעוליים, תוכנית ושיטות לבקרת איכות, מדדי איכות של מוצרים, שירותים ותהליכים ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים הכל אודות תהליך הרכש ובקרת איכות הרכש, בקרת איכות סטטיסטית, מבדקי איכות, מבדקי תהליך ומבדקי מוצר,עלות האיכות ושיפור האיכות. בנוסף לכך, בקורסי בקרת איכות רבים הסטודנטים עורכים סיורים לימודיים במפעלים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס בקרת איכות - CMM?

לימודי בקרת איכות מיועדים לבעלי תפקידים בבקרת איכות, למנהלי איכות ולמנהלי תפעול (בתור השתלמות אחידה ביוזמת הארגון) או לאנשים שאין להם ניסיון קודם בתחום ומתכוונים למלא תפקיד כזה.
קורס בקרת איכות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס בקרת איכות - CMM?

בוגרי הקורס משתלבים בארגונים המצריכים בדיקות תקופתיות של  מוצרים. כמו כן ניתן לעבוד בחברות הי טק, מפעלים, אזורי תעשייה, חברות בקרה, תעשיית המזון, תעשיית הצעצועים ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס בקרת איכות - CMM?


בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודים נוספים שיכולים לתרום לקידום מקצועי ביניהם מנהל תעשייתי, לימודי אבטחת מידע ועוד.
מודעה
מחפש קורס בקרת איכות?
מחפש קורס בקרת איכות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה