קורס ניהלי משרד רפואי

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול משרד רפואי

לימודי מזכירות רפואית הינם תחום מגוון שניתן להתמחות בו במגוון נושאים. אחד התפקידים של המזכירה הרפואית, בנוסף לעבודה השוטפת מול האנשים אשר מגיעים למרפאה, היא להיות אחראית על ניהול המשרד הרפואי ולדאוג לכל הנושאים שקשורים לארגונה של היחידה הרפואית.

בימים אלה, אנו נמצאים בעידן של התייעלות ושירות יעיל ללקוח אשר הופך את ניהול המשרד הרפואי לתפקיד חשוב ומרכזי. מי שמנהל את המשרד הרפואי צריך להיות מקצועי ומיומן וחשוב שהוא ידע כיצד להשתמש ביחידות הרפואיות השונות כגון: מרפאות, קופות חולים, מרפאות חוץ, מחלקות בבתי חולים ועוד.

חלק מרכזי בהכשרת ניהול המשרד הרפואי הוא הבנה של הלומדים בו את המונחים והמושגים המדעיים והרפואיים, אשר יעזרו להם להבין מסמכים רפואיים ורשומות רפואיות של מהלכי הטיפול השונים במרפאות ובתי החולים השונים. אז אם אתם מוצאים עניין בקורס ניהול רפואי ואתם מעוניינים להיכנס ללב העניינים במרפאות או בתי החולים, כדאי לכם לחשוב על לימודים אלה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהלי משרד רפואי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהלי משרד רפואי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנהלי משרד רפואי

קורס ניהול משרד רפואי נועד על מנת להכשיר את הלומדים בו להיות מזכירים רפואיים במוסדות רפואיים שונים ברחבי הארץ. בלימודים אלו התלמידים מקבלים ידע בתחומים שונים ומגוונים בנושאי הרפואה ובנוסף מקבלים כלים אשר יאפשרו להם בסוף הקורס להיות מסוגלים לנהל ולארגן יחידה רפואית מדעית.
קורס ניהלי משרד רפואי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם מסלולי הלימוד בקורס מנהלי משרד רפואי?

קורס ניהול משרד רפואי משלב מגוון רחב של קורסים אשר יסייעו לתלמידים בו להיות מנהלי משרד רפואי מקצועיים ונותני השירות הטוב ביותר ללקוחותיהם. בין הקורסים הנלמדים בקורס זה, אתיקה מקצועית וסודיות, מבוא למדעי הרפואה, תחומי האנטומיה ופיזיולוגיה, מיומנויות של ארגון וניהול, תקשורת בין אישית, מתן שירות, תפעול מחשב אישי, אנגלית מקצועית, כלכלת בריאות ועוד קורסים נוספים.

למי מיועד קורס מנהלי משרד רפואי?

קורס ניהול משרד רפואי מיועד לכל המעוניינים להיות מזכירים רפואיים ולעסוק בניהול המשרד הרפואי. קורס זה יכול להתאים גם למי שכבר עוסק בתחום המזכירות הרפואית והיה רוצה לקבל תעודה מקצועית. על מנת להתקבל לקורס זה על המועמד להיות בעל 12 שנות לימוד לפחות, כאשר ישנם מוסדות לימוד שדורשים מעבר של ראיון קבלה.
קורס ניהלי משרד רפואי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מנהלי משרד רפואי?

מי שסיים בהצלחה את קורס ניהול משרד רפואי ועבר את בחינת הגמר יהיה זכאי לתעודה מקצועית בתחום ניהול המשרד הרפואי ממוסד הלימודים בו למד.
מודעה
מחפש קורס ניהלי משרד רפואי?
מחפש קורס ניהלי משרד רפואי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה