קורס מזכירות בהייטק

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מזכירות בהייטק

המשכורות הנאות, הבונוסים המפנקים ותנאי ההעסקה המפתים אשר מובטחים למי שעוסק בתחום מזכירות בהייטק, טומנת בחובה יתרונות רבים. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש לנשות מקצוע מיומנות שישתלבו בחברות ההייטק המובילות בישראל, וישמשו כיד ימינם של אנשי ונשות הצוות הניהולי. יחד עם התנאים המצוינים העומדים לרשות מזכירה בהייטק, נדרשות העוסקות בתחום לידע נרחב ויחסי אנוש מעולים. אם התברכתן ביכולות ארגון מעולות במוטיבציה גבוהה להצלחה, יש לכן אנגלית מצוינת וכישורים ניהוליים מרשימים ואתן מעוניינות לקבל הכשרה איכותית שתאפשר לכן לשלב בין האהבה לעולם האדמיניסטרציה לעבודה בענף ההייטק - הגעתן למקום הנכון.

קורס מזכירה בהייטק, יעניק לכם את מירב הכלים והמיומנויות להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום, ויקנה לכן יתרון משמעותי בשוק התעסוקה השוקק בענף. לימודים מעמיקים אלו, ייחשפו בפניכן את רזי המקצוע הכמוסים ביותר, את "הטריקים" והטכניקות שיהפכו אתכן למובילות בתחומכן וימצבו אתכן בחוד החנית של עולם האדמינסטרציה הישראלי. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע מעשיר אודות לימודי מזכירות בהייטק - תנאי הקבלה לקורס, משך הלימודים, התכנית המרתקת וההסמכה היוקרתית שתוענק לכם בסיומם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מזכירות בהייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מזכירות בהייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מזכירה בהייטק

מזכירה בהייטק אמונה בין השאר על התפעול האדמיניסטרטיבי של המשרד, ייעול תהליכים ארגוניים ותכנון לוחות זמנים. מדובר בעבודה שדורשת סבלנות, יצירתיות ויכולת עמידה בתנאי לחץ, שכן משרה בעולם ההייטק מחייבת להיות שעות רבות יחסית במשרד. בין אם תשתלבו כמזכירות מחלקה בחברה מובילה, או תאיישו משרה כעוזרות מנכ"ל - תוכלו לפגוש באנשי עסקים, לרכוש ניסיון מעשי רב ולהנות מתנאי העסקה שרבים חולמים עליהם. על מנת שתצליחו להתבלט ולפתח קריירה משגשגת בתחום, תידרשו לידע מקצועי שיאפשר לכן להשתלב בחברות ההייטק והארגונים המובילים.

יתרונו של קורס מזכירה בהייטק, הוא שתוך זמן קצר למדי תוכלו לרכוש את הכלים והמיומנויות הדרושים לעיסוק מקצועי בתחום. בין אם אתן כבר עובדות בפועל כמזכירות, או שאתן מעוניינות להשתלב במקצוע וליהנות מקריירה מתגמלת, מאתגרת ומעניינת, מהרו להירשם אל לימודי מזכירות בהייטק.
קורס מזכירות בהייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מזכירה בהייטק?

קורס מזכירה בהייטק מיועד לצעירות בראשית דרכן המקצועית בעלות יכולות אדמיניסטרטיביות מעולות, אשר מעוניינות לרכוש מקצוע, בו הן יוכלו להתקדם ובו בעת ליהנות מתנאי העסקה משופרים. כמו כן, לימודי מזכירות בהייטק עשויים להתאים למזכירים ומזכירות, בעלות ניסיון מקצועי אשר רוצות לעבור ולעבוד בתחום ההייטק אשר בו יש יותר סיכויים בימינו לקבל משכורת גבוהה וגם להתקדם בסולם המקצועי.

לימודי מזכירות הייטק בכירות יתאימו למזכירות שכבר יש להן ניסיון מקצועי מתעשיית ההייטק וכדי להתקדם לתפקידים בכירים כמו להיות מזכירת המנכ"ל, או הדירקטורים יהיה עליהן לעבור קורס זה.

קורס מזכירה בהייטק - תנאי קבלה

בכדי להתקבל ללימודי קורס מזכירה בהייטק יידרש בדרך כלל מן המועמדות לקורס,  להיות עם 12 שנות לימוד לפחות. בחלק מן המכללות אף יידרש מהן להיות עם תעודת בגרות מלאה, ולעיתים אף לימודים מתקדמים (תואר אקדמי). מן המועמדות ברוב המקרים יידרש לדעת אנגלית ברמה גבוהה, מכיוון שיהיה עליהן במהלך עבודתן להיות בקשר עם לקוחות וגורמים מחו"ל.

בשביל להתקבל אל קורס מזכירות הייטק בכירות, המועמדות במקרים מסויימים יצטרכו להיות בעלי ניסיון מקצועי מתחום האדמיניסטרציה של יותר משנתיים. תנאי נוסף לקבלה עשוי להיות מעבר ראיון קבלה אישי עם נציגות המכללה - יועצי לימודים, מזכירות, ראשי המסלול. זה נועד לבדוק את מידת התאמת המועמדות לקורס זה.
קורס מזכירות בהייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מזכירה בהייטק?

משך לימודי קורס מזכירה בהייטק, משתנה בין המכללות השונות ובין המסלולים לקורסי מזכירות רגילים לקורסי מזכירות בכירים. בדרך כלל הלימודים קצרים באופן יחסי, ונמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה. בין ארבעים לשבעים שעות לימוד אקדמיות. זאת בהתאם לסוג ההכשרה ולהסמכה המוענקת בסיומם. לרוב הלימודים יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע, כשייתכן ואחת מן הפעמים תהיה בימי שישי. הלימודים יתקיימו או במתכונת יום (יום לימודים מרוכז במשך כל היום), או במתכונת של לימודי ערב.

אם אתן עוסקות בפועל בתחום, וחוששות שמא סדר יומכן העמוס לא יאפשר לכן להשתלב בלימודים מקיפים אלו, הסירו דאגה מליבכן. במרבית המכללות תוכלו למצוא מסלולי לימוד גמישים ונוחים, המיועדים לאנשים עובדים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב.

מה לומדים בקורס מזכירה בהייטק?

לימודי מזכירות בהייטק, משלבים בין מגוון רחב של תכני לימוד תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות לצד סדנאות יישומיות, תרגולים והכשרה מעשית. הקורס מועבר על ידי צוות הוראה בכיר ועתיר ניסיון, המורכב מטובי המורים ואנשי המקצוע, כך שההכשרה לה תזכו הינה מעשירה במיוחד.

בין נושאי הלימוד: יסודות הניהול והמזכירות, הכרות עם חשבונאות, הנהלת חשבונות וכספים, שימוש ביישומי אופיס, ניהול זמן, ארגון וניהול משרד, הסכמים, התקשרויות וחוזים, גבייה, אתיקה מקצועית, הקלדה עיוורת, עבודה בצוות, התמודדות עם שחיקה ומצבי לחץ, יסודות האנגלית העסקית, הכרות עם תוכנות ליצירת מצגות ועוד.

מי שמתעניין בתחום של לימודי מזכירות בהייטק עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: קורס מזכירות ביטוח, קורס מזכירות ומנהל ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מזכירה בהייטק ?

למי שמסיים את התכנית, ושעמד בכל הדרישות לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, הגשת תרגילי בית, השתלמות מעשית במסגרת הקורס והגשת עבודת סיום במכללות בהן זה נדרש, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מתכניות הלימוד, מפוקחות ומאושרות על ידי משרד הכלכלה, ובסיומן יקבלו הבוגרים והבוגרות של הקורס תעודת הסמכה מטעם משרד ממשלתי זה.

מה לימודי ההמשך לבוגרי קורס מזכירה בהייטק?

בוגרות לימודי מזכירות בהייטק עשויים להמשיך ללימודים נוספים כדי לפתוח בפניהן אופציות תעסוקתיות נוספות. הן יוכלו להמשיך לקורס מזכירות הייטק בכירות וכך להתקדם לתפקידי ניהול אדמיניסטרטיביים במסגרת חברות ההייטק השונות. כמו כן הן יוכלו לפנות לקורס מנהלי לשכה. ולהפוך לבכירות שבמנהלות האדמיניסטרטיביות של חברת ההייטק, בלשכת המנכ"ל והדירקטוריון של החברה.

מי שסיימה קורס מזכירה בהייטק יכולה אחר כך לפנות ללימודי ניהול לקוחות בהייטק. קורס זה נועד לשפר את הרמה המקצועית של העובדים ולהעניק להם כישורי ניהול משא ומתן ויכולות לנהל את המשברים שנוצרים בין הארגון שבו הם עובדים לבין הלקוחות שלהם, בין אם הם לקוחות בין לאומיים או לקוחות ישראלים. 

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס מזכירה בהייטק?

בוגרות מסלול קורס מזכירות הייטק יוכלו להציג את מועמדותן לחברות ההייטק הרבות שקיימות בישראל בכל רחבי הארץ. בחברות האלה הן יוכלו להתקבל לעבודה במחלקות השונות, כמו שיווק, מכירות, פיתוח, אדמיניסטרציה וכדומה.
אחרי שצברו ניסיון רב בהייטק הן יוכלו להתקדם לתפקידי מזכירות בכירות, מנהלות לשכה וכדומה.

מי שיש לה ניסיון וידע מקצועי רב מתחום ההייטק תוכל להציג את מועמדותה לתפקידי הדרכה, בין אם במסגרת הארגון עצמו, או במסגרת מכללות. שם הן יוכלו להעביר מהידע שלהן לדור הבא של המזכירות בהייטק. 
מודעה
מחפש קורס מזכירות בהייטק?
מחפש קורס מזכירות בהייטק?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה