קורס מזכירות בכירות

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי מזכירות בכירות

אם אתם רוצים לדעת היכן ממוקם לב של כל חברה קטנה או ארגון גדול - הוא בהחלט בעמדה של המזכירה הבכירה. מדובר באחד התפקידים החשובים בחברה ובאחד האנשים שמהווים את העורק הראשי של כל מקום עבודה. המזכירה הבכירה אחראית על לוח הזמנים והפגישות של המנכ"ל, היא נמצאת בקשר מתמיד עם שאר הקודקודים של החברה, כגון מחלקת משאבי אנוש, מחלקת שכר, מחלקות שונות כגון תמיכה טכנית או מכירות ועוד. היא מכירה את כל העובדים, יודעת מה מתרחש ותחומי האחריות שלה הם כבר מזמן לא הכנת קפה.

קורס מזכירה בכירה מעניק לסטודנטים ידע מקצועי ועדכני בכל תחומי הניהול של המשרד המודרני. הקורס משלב גם תכנים עיוניים וגם מעשיים הכוללים עבודה על מחשב, יצירת דוחות ושימוש במסדי נתונים. לימודי מזכירות פותחים דלת למגוון משרות אדמיניסטרציה, ניהול לשכה, פקידות קבלה ועוד. המזכירה היום נדרשת להיות מולטי טאסקרית, בעלת יחסי אנוש מצוינים ועמידה בתנאי לחץ. כל אלו ועוד רבים אחרים נרכשים במהלך הקורס שמפתח תודעת שירות גבוהה והכשרה מקיפה על מערכות מידע ממוחשבות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מזכירות בכירות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מזכירות בכירות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי מזכירה בכירה

המזכיר או המזכירה הבכירה הם ללא ספק מרכז העסק: הם אלה שמעדכנים את כל העובדים במידע חשוב ושימושי, הם יודעים מה עושה בכל רגע נתון המנכ"ל, הסמנכ"ל, מנהלי מחלקות והעובדים. המזכירה הבכירה יודעת על ישיבות קרובות, פותרת משברים מכל מיני סוגים והיא גם זאת שיודעת על שינויים עתידיים בכל החברה. מיותר לציין, שהיא גם זאת שיודעת את כל המידע העסיסי על עובדים שונים במשרד. 

מזכיר בכיר או מזכירה בכירה ממלאים תפקידים הדורשים יותר חשיבה ושיקול דעת מהתפקידים שממלאים מזכירים מן המניין, שעובדים בעבודה טכנית במהותה. מזכירים בכירים אחראים על ביצוע יעיל של פעולות מרכזיות בעבודת הארגון שבו הם מועסקים והם צריכים להיות בעלי יכולת אלתור, יכולת קבלת החלטות וידע בתחום העיסוק של הארגון. מזכירים בכירים יכולים להתמקצע בתחום המזכירות הרפואית, מזכירות משפטית, מזכירות ביטוח, ניהול לשכה, מזכירות שיווק ומכירות ועוד. 
קורס מזכירות בכירות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מזכירות בכירה?

אם את אוהבת סדר, אם את "תקתקנית" שיכולה לבצע משימות במהרה ולעבוד תחת לחץ, אם את אחראית, אסרטיבית, אוהבת להיות בסוד העניינים של כל חברה ובעלת כושר הסתגלות וכושר למידה - לימודי מזכירות בכירות יכולים להתאים לך. הלימודים מיועדים למי שמעוניינת להשתלב בעבודה אדמיניסטרטיבית, מי שרואה את עצמה עובדת במשרד עם מנכ"ל, בעל חברה או מנהל עסקים, מי שאוהבת לעבוד מול מחשב, עם מסמכים ובעלת יחסי אנוש מעולים. הלימודים יכולים להתאים גם למזכירות שכבר עובדות בתחום, או לבעלות נסיון בעבודה משרדית שמעוניינות להתקדם מבחינת קריירה. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס מזכירות בכירה?

תנאי הקבלה ללימודי מזכירות בכירות משתנה ממכללה למכללה ותלוי כמובן ברמת הקורס אילו נרשמתם. במכללות רבות קורס מזכירות בכירות מיועד לבעלות השכלה תיכונית ומעלה שרוצות להכשיר את עצמן לתפקידי אדמיניסטרציה, ועל כן תנאי הקבלה יהיו ניסיון קודם במזכירות, ידע בסיסי ביישומי מחשב ומעבר ראיון קבלה, שיבחן את מידת התאמתכם לקורס. בנוסף על כך, נדרש ידע בשפה האנגלית, אך אם אינכם שולטים, בשפה, תוכלו תמיד להירשם לקורס אנגלית צר, שירענן את ידיעות השפה ויאפשר לכם לקבל את המקסימום מהקורס. 
קורס מזכירות בכירות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מזכירות בכירה?

משך קורס מזכירה בכירה משתנה ממוסד למוסד ותלוי כמובן בסוג הקורס אליו אתם נרשמים: קורס מזכירה בכירה המיועד לקהל הרחה ולמי שאינה בעלת ניסיון או ידע בתחום יימשך יותר זמן מקורס המיועד למזכירות מנוסות אשר מכירות את עיקר העבודה המשרדית. בדרך כלל מדובר בקורס הנמשך מסר חודשים, בממוצע כחמישה חודשים. 

הלימודים מתקיימים פעם או פעמיים בשבוע למך מספר שעות מרוכז. ברוב המכללות תוכלו לבחור בין מסלול לימודי בוקר, או מסלול לימודי ערב המתאים לאנשים עובדים. הלימודים במסלול לימודי ערב מתקיימים בשעות אחר הצהריים באמצע השבוע, ולעיתים גם בימי שישי בבוקר.

מה לומדים בקורס מזכירות בכירה?

המשתתפות בקורס נחשפות לתכנים רבים אשר יכינו אותן לעבודת מזכירות מקיפה. בין היתר קיימים תכנים הנוגעים במושגי יסוד בארגון וניהולו, שיווק, טרמינולוגיה כלכלית, דיני עבודה ודיני עסקים, חשבונות וכספים ועוד. כמו כן ישנה חשיבות רבה לתכני מחשב כגון מאגרי מידע, עבודה במשרד ממוחשב, אבטחת מידע, הקלדה, סביבת ההפעלה Windows, הגיליון האלקטרוני, ניהול רשומות, תיוק, כתיבה מנהלית, הכנת פרוטוקולים ודו"חות, לימודי ניהול המשרד, ניהול רשומות וארגון תיקיות, כתיבה מנהלית בעברית, דו"חות ופרוטוקולים, סדנאות באנגלית עסקית ועוד.

הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד. 

במה עוסקים בוגרי קורס מזכירות בכירה?

בוגרות קורס מזכירה בכירה, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, כולל נוכחות בשיעורים, הגשת עבודות ותרגילים ומעבר מבחן סופי, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. 

אפשרויות התעסוקה לבוגרות הקורס הינן מגוונות ומעניינות: המזכירות הבכירות משתלבות במגוון ארגונים, חברות ומשרדים בתפקידי אדמיניסטרציה, מזכירות, ניהול לשכה, פקידות קבלה ועוד. תוכלו להשתלב בעבודה משרדית בתחומי הייטק, משרדים ממשלתיים, ארגונים חברתיים, משרדי עורכי דין, חברות גדולות (רשתות שיווק, קמעונאות, תעשייה) ועוד. 

בוגרות הקורס יכולות להמשיך לתואר אקדמי במנהל עסקים או להתמקצע בלימודי תעודה כגון אקסל למתקדמים, ניהול מחסן ממוחשב ועוד.
מודעה
מחפש קורס מזכירות בכירות?
מחפש קורס מזכירות בכירות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה